[ Miladinovic @ 13.05.2007. 13:38 ] @
Imam ovaj klima uredjaj više od godinu dana i sve je radilo kako treba ali sada kada uključim hladjenje recimo na 20 stepeni ona zahladi i kada isključi voda počne kapati iz unutrašnjeg uredjaja, šta je problem i kako rešiti?
[ pctel @ 13.05.2007. 15:31 ] @
Nisam razumeo u cemu je problem - da li ti ne funkcionise odvod vode ili je prevelika vlaznost vazduha u prostoriji? Bilo kako bilo, nema tu nesto mnogo da se kaze, ti treba jedino da pazis da prozori budu zatvoreni dok radi klima, a za neispravnost moras pozvati majstora da proveri da li je crevo priklesteno ili rupa ima slab pad.
[ frigo servis bata @ 13.05.2007. 15:39 ] @
Zovi majstora da ti uradi servis i videce sta je problem.Verovatno ti je crevo je prikljesteno.
[ Miladinovic @ 13.05.2007. 17:13 ] @
Voda normalno izlazi dok joj radi kompresor vani ali kad se isključi onda počne da kapa...... evo danas sam otvorio poklopac radi čišćenja i namerno ostavio prozor i ona ne kapa ?!? - radi normalno
[ Miladinovic @ 13.05.2007. 19:12 ] @
evo gledao sam u FAQ-u i klima počne da kapa onda kada je uključeno hladjenje i kada je vlažnost velika, brzina ventilatora bi trebala da se drži najmanje na II stepenu ili još bolje na Auto!

nego usput da pitam kako uključiti TURBO jer vidim da ova klima podržava i ima LED sa prednje strane!