[ TARMI @ 20.05.2007. 22:37 ] @
cilj je sledeci, imam dva button-a izmeni i snimi izmenu e sad hocu da klikom na prvi izvrsim izmenu u text boxu a klikom na drugi snimim to u bazu . Ako ima neko jednostavan kod za to neka napise.. ja sam malopre nesto pokusavao ali mi ne uspeva a sramota me je da jednog kolegu sa foruma opet smaram posto mi je vec dosta pomogao...pozdrav i pomagajte
[ Shevchenko @ 20.05.2007. 23:28 ] @
Da li se ti to mozda spremas za IUS? :)
Code:

        private void btnIzmeni_Click(object sender, System.EventArgs e)
        {
            txtIme.Enable=true;
//i tako za sve textboxove
        }
        private void btnSnimiClick(object sender, System.EventArgs e)
        {
            [dataadapter].Update([dataset],[tabela]);
        }
[ ajaalba @ 21.05.2007. 08:04 ] @
@Tarmi.
Kolega da li ja po ovom postu treba da zakljucim da niste bas najbolje razumeli moj tekst na slicnoj temi koju ste postavili?
[ TARMI @ 21.05.2007. 11:15 ] @

Shevchenko i ja sam tako mislio ali ne radi!!!!

Ne spremam se za IUS-sto si to pomislio???

Video sam tvoj post i to je bilo za unos u bazu, zar ne? Nisam taj pocetak razumeo-sto se tice tvojih hintova..a upis u bazu sam na slican nacin uradio..
[ Shevchenko @ 21.05.2007. 13:12 ] @
Ovo je toliko lako da ja jednostavno da sam skroz zaboravio da napomenem, da bi ono gore radilo TextBox mora biti DataBindovan :)
Jedino mogu da ti napisem za 5 minuta primer i da ti posaljem da shvatis iz koda :)
[ TARMI @ 21.05.2007. 15:52 ] @
Shevchenko mislis na ono data binding pa text pa da izaberem svoj data set, jer to sam uradio.
Aj posalji taj primer!

Nisi mi odgovorio za IUS?!??
[ Shevchenko @ 21.05.2007. 16:03 ] @
Pa to se radi na tom predmetu, a posto si iz Zr-a mislio sam da si na TF, a posto je vreme godine kada se radi drugi kolokvijum iz tog predmeta mislio sam da se spremas :)
Primer, kasnije, ne mogu sad da stignem :)
[ TARMI @ 21.05.2007. 22:09 ] @
U pravu si da sam na TF ali radim za softversko!