[ virtualx @ 23.07.2003. 02:30 ] @
ovo ce zvucati totalno poremeceno ,ali molim vas da mi odgovorite!!!
skupio sam neke sitne love pa ne znam sta bi uzeo...
dvoumim se izmedju web kamere(lose) i volana sa pedalama(isto lose kvalitete).

sta ce te ...nema svatko love do krova.

web kamera je sljedeca:
camera web trust space cam 320 ,usb,300.000 pixels
1/3 " CMOS digital web camera
640x480(300k) pixel resolution
24bit colour
max 30 frame per second

volan je sljedeci:
GENIUS, speed wheel 2 ,usb
koliko sam ja svatio bez vibracije.

evo dole sam stavio i slike ovg sto sam napomenuo pa ako vam nije tesko pogledajte o cemu se radi.
pozdrav!!!


[ Vesic @ 23.07.2003. 03:40 ] @
Svašta...

Pa kupi ono šta ti treba. Ako često igraš auto-simulacije onda uzmi volan, ali rađe još malo uštedi pa kupi nešto što valja... Ne pratim uopće te igraće dodatke, džojstike i to, ali vidim na jednom cjeniku da je, kao što si i sam reko, taj volan low-end model stoga bih ti preporučio da ga preskočiš jerbo ćeš bacit pare - ako ti zbilja treba volan onda kupi kvalitetan, a ako misliš da bi i najslabiji model bio dovoljan onda se zapitaj da li ti uistinu treba volan?!

Što se web kamere tiče, meni bi to bila posljednja stvar koju bi kupio za kompjuter... Stvarno ne vidim smisao toga, u početku bi se vjerojatno malo zabavljao i snimao samog sebe i onda bi ti dosadilo i zaboravio bi na nju. Imam par frendova koji imaju web kameru i s njom ne rade niš, stoji im na monitoru i skuplja prašinu. Svaka čast onima koji su našli primjenu i koji ih redovito koriste, ali takvi znaju i sami dal im kamera treba il ne.

Sve u svemu, možda bi najbolje bilo ne kupiti ništa nego sačuvati pare, s vremenom će se već naći nešto za ubost.
[ virtualx @ 23.07.2003. 14:39 ] @
evo i ja kontam.
sta ce mi ta losa web kamera kad slika nece nista valjati.

uzecu volan.
ali sacekacu jos malo da se lova malo nagomila pa cu uzeti onaj sa vibracijom.
mislim da kosta oko 70€ a ja sad imam 30€.
vidjecemo mozda mi se posreci.
[ darkofdoom83 @ 23.07.2003. 18:22 ] @
il kupi ono cudo sto je u obliku zenskog polnog organa,ubodes u kuciste pa preko
interneta radis ono opa-cupa..Video sam to u nekom casopisu pre par godina
[ virtualx @ 24.07.2003. 02:53 ] @
haahaahaahaaahahaha!!!
totalno...
dobar savjet...
[ MAD-MAX @ 24.07.2003. 03:29 ] @
Hey ja (na prvi pogled i sudeci po karakteristikama mislim da) imam tu web kameru i nije losa kao sto mislis. Za web kameru je odlicna a moze da ti posluzi i kao dig. kamera. Moze da slika do 26 slika u hi rezoluciji i dobre su. Jedina mana je sto ne mozes slikati nista ako nema dovoljno svetlosti.
[ virtualx @ 24.07.2003. 15:40 ] @
mozes li mi reci sljedece podatke o video sniku sa te kamere:
rezolucija
fps
bit rate(kb/s)
ako znas ,akone znas nista onda.
da li ima trzaja kod video snimka sa tom kamerom?
kakva je slika...da li ima dosta kockica i kakva je boja.