[ NYXY @ 28.05.2007. 15:03 ] @
Počeo sam se baviti ASP-om jer mi treba zbog nekog projekta,na kao što to uvjek biva zapeo sam na samom početku,ovako glasi moj problem:
Korisnik npr. napiše neki tekst na npr. stranici neka_adresa/napisi_tekst i onda klikne na neki Button neka se zove pošalji i taj tekst je objavljen na napr stranici neka_adresa/tekstovi na kojoj je prikazano još npr. 50-ak tekstova koji su korisnici napisali (znaći kad kod korisnik napiše tekst na jednoj stranici,klikne Button i npr. naziv teksta se pojavi na listi gdje su ostali do tada objavljeni tekstovi).

Imam jednu ideju kako napraviti to,pomoču baze podataka,no s njima do sada nisam radio pa mi ih je glupo učiti ako mi ideja ne bi upalila.
Ideja glasi:

Ja kreiram bazu podataka i kad korisnik klikne na Button u bazu se upiše naslov teksta,tekst i autor,a druga stranica na kojoj je lista tekstova čita npr. naslove prvih 10 tekstova iz baze podataka (to bi vjerovatno rješio pomoču for petlje),a na starnici se također nalazi link na slijedeču stranicu na kojoj je ostatak tekstova,a na toj drugoj stranici čitam podatke iz baze od 10 mjesta pa na dalje.

Zanima me da li bi ova ideja upalila,ako ne kako ću rješiti problem (nije mi potreban kod nego sistem pomoću kojeg bi ovaj problem rješio,btw nadam se da sam se dobro izrazio)

Unaprjed Hvala!
[ boki @ 29.05.2007. 01:41 ] @
pa to je od prilike taj sistem :)
[ NYXY @ 29.05.2007. 12:18 ] @
Ok, puno ti hvala.