[ time @ 01.06.2007. 23:07 ] @
kupio sam poruke preko SMS 50 i dobio 50 poruka.juce mi javljaju da ce mi 1. 6. biti deaktiviran tarifni paket.danas ppogledam i vidim da je paket deaktiviran a poruke otisleeeee... :(

pa se sad pitam koliko nas je zajebano na ovaj nacin?jel sam trebao juce da saljem poruke bilo kome samo da bi ih potrosio?
jel sam mogao biti malo ranije obavesten o promeni situacije da stignem potrositi poruke a ne da mi javljaju danas za sutra.


unapred se izvinjavam ako sam negde pogresio.
[ neofx @ 01.06.2007. 23:28 ] @
Akcija "Tarifni dodaci" traje vec tri meseca. Promotivni period je trajao do juce, tj. do 01.06. Nije Telenor za***'o tebe, vec si se sam za***'o. Jebiga. Kako to da nisi video reklamu koja se non-stop vrtila na TV-u? Mogao si lepo da odes na njihovom sajtu i da se lepo informises pre nego da aktiviras SMS tarifni dodatak.
[ time @ 02.06.2007. 06:15 ] @
zar me nisu mogli obavestiti malo ranije da promotivni period istice a ne da mi daju manje od 24h.
televiziju ne gldeam pa nisam ni video. i kada ponekad ukljucim tv izbegavam reklame maksimalno.ako sam ja zbog toga kriv onda je ok.
[ agasoft @ 02.06.2007. 10:26 ] @
Izvini, nisi bio informisan. Vidi ovako, promo period je bio do prvog juna.
i to ti je to. Ali, ako kupiš sad još poruka, postoji šansa da ti se one
stare stope sa ovima kao mom prijatelju
[ Kizzza @ 02.06.2007. 13:57 ] @
Citat:
time: zar me nisu mogli obavestiti malo ranije da promotivni period istice a ne da mi daju manje od 24h.
televiziju ne gldeam pa nisam ni video. i kada ponekad ukljucim tv izbegavam reklame maksimalno.ako sam ja zbog toga kriv onda je ok.

Izbegavaš TV reklame, ne čitaš novine, ne posećuješ sajt operatera...

Inače, ukoliko sada kupiš bilo koji paket poruka dobijaš i neiskorišćene iz meseca maj, ukoliko si SMS 50 aktivirao u maju. Ako si SMS 50 aktivirao pre maja nećeš dobiti neiskorišćene poruke.

[Ovu poruku je menjao Kizzza dana 02.06.2007. u 15:20 GMT+1]
[ time @ 06.06.2007. 19:58 ] @
vratise mi one poruke kada sam ponovo kupio sms 50.

javno se izvinjavam telenoru!

sto se mene tice tema ja zavrsena;)