[ neofx @ 02.06.2007. 00:06 ] @
Ja vise ne mogu ovako!!! Izludjuje me kada mi neko zatrazi mobilni telefon da posalje poruku a onda ga ja zateknem kako "surfa" po Inbox-u i cita poruke kao da je telefon njegov, ili udje u galeriju pa gleda slike.

Nemam nameru da brisem poruke i slike kako bih sacuvao privatnost od ovakvih brdjana!

Da li postoji neki program (za Symbian naravno) koji ce da mi omoguci da zakljucam sifrom pristup porukama (Inbox, Outbox, Sent...) i galeriji?

Ima PhoneGuard ali on je za Symbian 3rd edition, a meni treba za Nokiju N70 (koja je 2nd edition).

I, da li postoji program sa kojim mogu da sakrijem odredjene Menu stavke, npr. igrice?


Unapred hvala!
[ Pici man @ 03.06.2007. 15:54 ] @
Ima gomila aplikacija takve namene ... no, da ne dužim, lepo instaliraj

Intellisense.Infotech.ZPlus.v1.00



koji zaključava i krije jednostavno sve što se nalazi u telefonu i gotovo svaku stavku koju poželimo ... čak šta više sakriva i ikonice sa desktopa telefona tako da fizički ne mogu biti vidljive ..

Preporuka! ;)
[ neofx @ 05.06.2007. 17:47 ] @
Probao sam "ZPlus", ne vrsi mi posao. On samo sakrije poruke a ne blokira pristup Inbox-u.

Nasao sam "Advanced Device Locks". Po meni super program. Jos samo da pronadjem neki program da sakrijem ikonice za igrice i miran sam :)


U svakom slucaju, hvala ti <Pici man> na odgovoru.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 05.06.2007. 18:18 ] @
Ne bih se ja toliko mučio oko toga..kažeš bagri da odbiju i da ako žele, možeš da im iskuckaš poruku! :)

Može ti rešenje biti da prave igre prebaciš u folder About (ili About Symbian), a u Igrama ostaviš nešto bezveze, pa da zbuniš protivnika :) Ko bi normalan otvarao About folder :)
[ Pici man @ 06.06.2007. 22:15 ] @
Citat:
neofx: Probao sam "ZPlus", ne vrsi mi posao. On samo sakrije poruke a ne blokira pristup Inbox-u.

Nasao sam "Advanced Device Locks". Po meni super program. Jos samo da pronadjem neki program da sakrijem ikonice za igrice i miran sam :)


U svakom slucaju, hvala ti <Pici man> na odgovoru.

Da da, pored ovoga odličan je takodje WebGate.Advanced.Device.Locks! ;)

Nego, nisi ti baš lepo pročačkao taj "ZPlus", jer da jesi otkrio bi da ima opciju za potpuno sakrivanje ikonica bilo koji aplikacija u telefonu pa samim tim i igrica.
U samom programu se ode na "Applications/Installed Apps" i tu jednostavno željena igrica sakrije(opcije/hide) i nema njene ikonice u meniju telefona tj., folderu na desktop-u - potpuno nevidljiva, kao da ne postoji ... to valjda i tražiš?!?
[ neofx @ 06.06.2007. 23:47 ] @
Za <Pici man>:

Video sam tu opciju "Installed Application" u ZPlus-u, ali nece da radi. Ne sakriva ikonice... Moram pod hitno da nadjem neku alternativu!
[ baklavoni @ 08.08.2007. 08:37 ] @
Najbolji program za sakrivanje poruka je definitivno MumSMS+.