[ bojcoffee @ 03.06.2007. 03:06 ] @
Naime, kada zelim da dodam nekog novog contact u moj messenger, izbacuje mi da mi je puna lista i da izbrisem nekoga sa liste pa da probam ponovo. Ja sam izbrisao vec 20 njih, ali nista, opet isto...
Molim vas za pomoc...
Kontakata ima oko 750.

bilo kakav info ???? unapred hvala ????
[ dvd studio @ 12.06.2007. 22:00 ] @
Probaj da izbrises jos nekoliko,posto ti imas samo “750” kontakata
[ _Slovenac_ @ 15.06.2007. 23:14 ] @
malo li ih imas u listi :) i jos dodajes :)
Mene interesuje kakve veze ima broj user-a u listi? Zar je to ograniceno?
[ TadiyaKG @ 10.08.2007. 14:45 ] @
Ne znam da li ima veze sa ovom temom, ali slicniju temu nisam nasao... Doduse glupo mi bilo i da otvaram nov topic.

Moj problem je u tome sto ne mogu nikoga da stavim u listu kontakata. U zadnjih par dana stavio sam 3 njih i svo troje je mene stavilo u listu. Meni su oni non stop offline ali ne mogu ni da im posaljem offline poruku, kao da oni mene nisu prihvatili. Ko njih ja sam offline takodje.

Da bih isprobao u cemu je problem, zamolio drugaricu da me izbrise sa njene liste i ja sam nju izbrisao. Kasnije, nisam mogao da je vratim. Situacija kao i sa ova tri prethodna, sto bi znacilo 4 razlicita kontakta ne mogu da ubcim u listu.

Pomozite... Jedan od tih kontakata je i veoma simpaticna devojka
[ Skomi1 @ 16.08.2007. 12:57 ] @
ja imam mnogo veci problem tokom instalacije
ovako desava se kada pokrenem SETUP krene i izbaci mi upozorenje, " Extracting file failed . It is most likely caused by low memory ( low disc space for swapping file ) or corrupted Cabinet file " .
Ovo mi se desava sa novijim verzijama od 7.5, on bez problema se instalira ali novije nece. Skidao sam sa raznih sajtova i svaki isto pokazuje.
[ mmmilan @ 17.08.2007. 19:24 ] @
@ skomi probaj sa oficijalnog sajta
http://g.msn.com/8reen_us/EN/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE
[ logicom @ 05.10.2007. 22:30 ] @
Koristi Pidgin umesto MSN messanger-a!
Ima vise razloga zasto bi trebao da ga koristis, mrzi me da ti objasnjavam, pogledaj sam na netu....