[ grga999 @ 04.06.2007. 17:35 ] @
Au, 10 godina aktivno koristim internet i voo mi se jos nije desilo! Danas pricam s prijateljem na MSNu, i ono dogovaramo neki posao, kau u pola texta (citao sam nesto dok sam pricao s njim), ja mu "napisa" ok, za to ces dobiti 300 KM, samo mi to zavrsi! Hm, kontam halucinacija, jer sam ja to dogovorio za tu lovu, i njemu kontao dati 200 KM. Ali ajde kad varam reko nek mi i bude, kontam prekontao se ja. Pricamo mi, kad, auuu, imamo gosta! Neko je s nama u konverzaciji, ali kako??? Neko ko kad pise, pojavi se grga_bezze says: ..., znaci kao da ja pisem, isti font, isto sve... u ***ote, i meni i njemu cudno, kaze kao zna me, ali mi nece reci ko je, ali mi to ne bi bio problem, jer se bojim sada, imam mnogo bitnih podataka i stvari na kompu... i to pogotovo sto se dotakao teme o kojoj smo mi pricali prije 7 dana! Znaci nije teka tako i prvi puta tu! Tu ili gdje sve vec ne!!! Da cujem jel neko ima slicna iskustva, ili imao? Netu pristupam preko wirelessa, imam nod 32, adaware nista nije nasao, sada imam i zonealarm, znaci trojanca nemam, niti koji program za daljinsko upravljanje,... da li je rijec o nekom snifferu ili??? Ljudi pomagajte, jel lik ima samo pristup msnu, history bazi ili cemu drugom? Pravo me panika sada hvata, hvala puno!
[ Shadowed @ 04.06.2007. 18:46 ] @
Imas trojanca.
[ jovica016 @ 04.06.2007. 20:35 ] @
U pravu je Shadowed, imas trojana, ili pak neki drugi "zlonamerni" programcic. Cim ga ne prepoznaju antiXXX, jedino resenje ti je da reinstaliras Windows. Pozzz
[ grga999 @ 04.06.2007. 20:48 ] @
ej ljudi, hvala ipa, skontao sam, radi se o
http://live.msgdiscovery.com/
dobra zajebancija, nije trojan :)
[ vaske71 @ 04.06.2007. 20:59 ] @
A ono sto je obicno za***ancija je u 90% slucaja Trojan !
[ Ivic@ @ 04.06.2007. 21:18 ] @
Citat:
...jedino resenje ti je da reinstaliras Windows


Mislim da bi u oblasti IT-a trebalo uvesti zanimanje "Windows reinstaller"... :-)
[ jovica016 @ 04.06.2007. 22:33 ] @
Bez sumnje bi to bilo najpopularnije IT zanimanje :)
[ jorganwd @ 10.07.2007. 11:34 ] @
To se zove MITM (Man In The Middle) Attack. Naime, vrlo je moguce (i lako) da ti neko prisluskuje konverzacije preko wireless-a, pa cak i da ti ubacuje pakete, ili cak u najgorem slucaju preuzme sesiju. Ne znam sto bi se neko mucio onda sa trojancima? :)