[ Smudja Milan @ 26.07.2003. 04:16 ] @
Ovako: moj glupi burazer je nesto cackao dok je surfovao, i pritisnuo je nesto na tastaturi (pitaj boga sta), i sad u gornjem delu ekrana nemam onaj titlebar (valjda se tako zove) a dole ne vidim taskbar (nije mi ukljucen auto-hide). Isprobao sam sve moguce opcije, i nikako nisam uspeo da vratim.
[ Vesic @ 26.07.2003. 05:15 ] @
F11?
[ Djomloun @ 26.07.2003. 12:38 ] @
Ides na View pa probaj da palis/gasis „barove“.
[ Smudja Milan @ 28.07.2003. 23:22 ] @
Ma probao sam i jedno i drugo, nije do toga.. Stvarno ne znam sta da radim..
[ dr ZiDoo @ 28.07.2003. 23:29 ] @
Reinstaliraj operu.

... jos bolje instliraj mozillu
[ CONFIQ @ 29.07.2003. 00:53 ] @
Ajde definiši šta tačno ne vidiš?
Ne vidiš tamo gde se pišu linkovi, tamo gde je back:farward,ili page bar?
Pošalji Screenshot ako znaš da napraviš!

~Say... This is not FiQ

[ Smudja Milan @ 29.07.2003. 21:39 ] @
Rekao sam: gore ne vidim title bar, tj. onaj (uglavnom plavi) deo u cijem se desnom uglu nalaze minimize, maximize i close dugmici. Prva stvar koju vidim u gornjem delu su file, edit, view... i u desnom uglu minimize, maximize i close za aktivnu stranu unutar opere. Sa donje strane ne vidim taskbar. Vidim i adressbar, i back, forward i sl. Znaci, opera zauzima ceo ekran a nije u fullscreenu. Probao sam da je uninstalliram, ali kad je instaliram opet, zadrzani su svi settingsi od ranije (iako obrisem ceo opera folder!?!?).
[ CONFIQ @ 30.07.2003. 00:01 ] @
Instaliraj na drugi direktorijum i označi da instalira samo za jednog korisnika!
Jedino ako koristiš kompjuter za više korisnika u šta ne verujem.
Samim tim imaćeš directorijum 'profile' u folderu gde je instalirana Opera a ne u Documents and Setting.

Btw imaš Operu na Srpskom... Ako želiš...

P.S. Stvarno ne znam kako ti je brat skinuo Title bar :Đ nisam znao ni da je to moguće

~Say Super Star FiQ
[ mikis @ 30.07.2003. 03:51 ] @
Znači nemoj samo reinstalirati Operu nego i pobriši direktorijum sa podešavanjima, nalazi se obično u \Documents and Settings\username\Application Data\Opera\Opera 7\Profile