[ LalePA @ 10.06.2007. 16:09 ] @
Evo mene opet... Ovog puta me interesuje koliki bitrate treba postaviti za pravljenje slideshow-a u vegas-u? Znači složim fotke i rendam u MPEG2, pa me interesuje i koliki bitrate da namestim ( zbog veličine fajla)? Takođe me interesuje kako da promenim "trajanje" fotografije na timeline? Kada uvezem fotografiju na timeline ona po defaultu traje 5 sekundi, zanima me da li i kako mogu promeniti trajanje na recimo 12 sekundi? Koji još program bi bio dobar za ovo?

P.S. Neka neko od moderatora prebaci ovu poruku u podforum SONY VEGAS - PITANJA I ODGOVORI, greškom sam kliknuo na "postavi temu" umesto na "odgovori"
[ deks007 @ 10.06.2007. 19:07 ] @
Bitrate 6000 ( po meni netreba vise ) , uhvatis za cosak slike i povuces slika ce ti biti nazubljena ko testera i time produzavas trajanje i na kraju za ovakve stvari koristite ProShow Gold . Nekoliko puta sam ga spominjao i program za mene No.1 za slajd show zato sto bez mnogo muke mozes da efektno uradis posao . Probaj i daj svoj komentar . Pozdrav !
[ Cileinteractiv @ 11.06.2007. 09:27 ] @
Tema ce ostati jer pitanje je uopsteno i ne mora biti vezano iskljucivo za Vegas.
[ LalePA @ 15.06.2007. 17:03 ] @
ma znam ja kako da povecam ili smanjim sliku po sliku, to nije problem, ali mene interesuje kako da podesim da po defaultu slika pri ubacivanju traje recimo 11 umesto 5 sekundi u VEGASU... proshow producer imam negde downloadovan ali trial...