[ srdjan985 @ 19.06.2007. 23:54 ] @
Da li je moguce saznati gde vam je uplacena dopuna racuna jer u poruci koju dobijete kao obavestenje da vam je uplacen kredit pise samo broj transakcije?
Na 064789 kazu da ne moze, ali mi je neverovatno da se to ne moze saznati.
[ drdrksa @ 20.06.2007. 01:22 ] @
I ja takodje mislim da ne moze. Uostalom, samo nek stizu dopune, koga je briga odakle? :P
[ srdjan985 @ 22.06.2007. 16:39 ] @
Naravno.:-)

Ali cemu sluzi onda broj transakcije ako ne da bi se znali podaci o uplati, gdje i kad?
[ Fat Dragon @ 19.11.2010. 16:55 ] @
Vjerovatno da provajder može utvrditi vrijeme i mjesto ali sam siguran da nije obavezan niti bi trebalo da daje te informacije.
[ owim @ 21.11.2010. 05:44 ] @
Moje iskustvo:

Otisao sam u kiosk da uplatim QVoucher (www.qvoucher.rs) i oni su mi greskom dopunili regularni prepaid kredit. Potom sam pozvao QVoucher fonom da ih pitam sta da radim i pitali su me za PosSerial (koji pise na racunu), dao sam im taj sestocifreni broj, a on meni kaze: "vidim da je ovde uplaceno 500 din kao regularni MTS kredit na uplatnom mestu XY, na zalost, morate opet da uplatite, ne moze da se prenese".

Drugim recima, i druge firme imaju ocigledno uvid u transakcije o uplatama (cim je znao koliko sam uplatio kao MTS kredit i na kom mestu). Bilo bi smesno da MTS to ne zna.

Na mom racunu pise Lanus mPaymet QPaySpot za davaoca usluge. Jasno da imaju svoju bazu gde se sve zna, a QVoucher (verovatno i drugi) ocigledno ima pristup toj bazi (ili njenim delovima). Zdravorazumski :).