[ anon17194 @ 20.06.2007. 22:14 ] @
www.pirodeks.com

[Ovu poruku je menjao [[HiGHlaNDeR]] dana 21.06.2007. u 11:15 GMT+1]
[ anon17194 @ 22.06.2007. 10:48 ] @
Zar bas niko ni da pogleda?
[ Mitrović Srđan @ 22.06.2007. 11:05 ] @
Ok je sasvim sa obzirom na tematiku bas si lepo uklopio boje i sve to :)
Naravno opet kazem slaze se sa tematikom ;)
[ anon17194 @ 26.06.2007. 06:59 ] @
Pitam se da li nisam mnogo pogresio sto sam stavio skoro sav text u slici zbog efekata pa ne znam bas koliko ce to lose da se odrazi na pretrazivace. Sta vi mislite?
[ ChanMaster @ 26.06.2007. 07:54 ] @
Uradio si sve piko belo!

Po mom misljenju samo su malko neobicno poredjani artikli npr. http://www.pirodeks.com/razred1/rakete.html
i bez objasnjenja o kakvom se artiklu radi (fali samo malko teksta) Bez ljutnje shvati ovo kao krajnje DOBRONAMERNOM kritikom...
[ ChanMaster @ 26.06.2007. 07:57 ] @
Citat:
[[HiGHlaNDeR]]: Pitam se da li nisam mnogo pogresio sto sam stavio skoro sav text u slici zbog efekata pa ne znam bas koliko ce to lose da se odrazi na pretrazivace. Sta vi mislite?



Jesi li ga indexirao uopste na pretrazivacima? Ako nisi mislim da je mrka kapa da ce ga sami nalaziti (mozda se varam jer se u medjuvremenu tehnika promenila?).
[ Got @ 01.07.2007. 23:26 ] @
Mislim da nisi dobro odradio posao. Evo zasto:

Trebao si da se stavis u polozaj nekoga ko trazi informacije ili kupovinu pirotehnike na internetu.
Njemu treba cist uvid u ono sto trazi, sto znaci da je lose staviti crnu boju jer zamara oci i izgleda neozbiljno za jednu firmu koja se bavi tako ozbiljnim stvarima.
Nije ti potrebna ona uvodna strana gde moras da kliknes ULAZ , ona je suvisna apsolutno.
Ono sto vecina ljudi, cak mozda 99% trazi kada trazi nesto na internetu je cena. Taj detalj je odlucujuci. Zasto? Vrlo jednostavno. On je video na tvom sajtu neki vatromet, da bi ga kupio od tebe treba da pozove ili ode u neko prodajno mesto da se informise , to su vec dve rednje koje su suvisne, i ako takav kupac bude naisao na neku prodavnicu usput kada je vec posao do tebe kupice tamo, jer mu je sasvim svejedno, nisi mu dao povoda da on misli da si ti kvalitetniji i da on treba da kupi kod tebe.

Ono sto je drasticno lose je sto te nece lako naci. Jesi stavio dosta tagova ali pretrazivaci ne gledaju samo to, vec i tekst sa stranica koji ti nazalost nemas. Ako neko bude trazio neki artikl nece moci da te nadje jer nemas ime artikala u tagovima. Plus na stranu sto si izgubio gomilu vremena praveci to u photoshopu a mogao si 50 puta jednostavnije.

ja licno ne volim da vidim brojace na nekom sajtu. Nemaju svrhu sem da pokazu da je neki sajt neposecen. Ti imas sada 91 posetu, sta ce meni ta informacija? Samo mogu da pomislim da je ovo neka zajebancija.
Informacije o dizajnu ne treba okaciti da svi vide i da to bude veliko, ako se nekome svidja to sto si uradio budi uveren da ce te naci bez da stavis neki svoj znak na sajtu.

Izvini sto sam grub ali ne postoji laksi nacin da ti ovo kazem. Primi kritike sa dobrom namerom i proveri koliko sam upravu.

poz
[ pajaja @ 02.07.2007. 03:27 ] @
Slazem se sa Got-om, jedino sto ne mislim da crna boja zamara oci, naprotiv... Ono sto ovde zamara oci su drecave boje i animacije...
[ anon17194 @ 02.07.2007. 07:45 ] @
Ok, hvala na kritikama, jesu malo grublje nego sto sam ocekivao ali valjda ce dobro da mi posluze ubuduce. Sajt je radjen u dogovoru sa musterijom tako da sto se tice boja, cena i svega ostalog za sta se musterije pitaju, nije moja ideja. Nadam se da me razumete.


Citat:
Got:

Njemu treba cist uvid u ono sto trazi, sto znaci da je lose staviti crnu boju jer zamara oci i izgleda neozbiljno za jednu firmu koja se bavi tako ozbiljnim stvarima.


Sa ovim ne mogu da se slozim. Naprotiv, smatram da bas crna boja ide uz sajt firme koja se bavi pirotehnikom.

Apsolutno se slazem sa kritikom oko texta, potrudicu se da ga dovedem u red.
Sve u svemu, hvala.