[ 123Pedja @ 21.06.2007. 23:24 ] @
Imam par Niskih - Ei Bas zvucnika precnika membrane 29 cm nominalne snage 80 W, impedanse 8 oma. Takodje i par Ei srednjetonskih zvucnika 50/100 W 8/4 oma. Zvucnici su iz nekih srecnijih vremena kada je Ei imao dobar kvalitet.

Zvucnike sam kupio pre 15 godina ali su novi i nikada nisu ugradjivani. Bas zvucnici su sa papirnom membranom i direktnim (ne gumenim) vesanjem, u livenoj metalnoj korpi, dok su srednjetonci u metalnom "loncetu" tj zatvoreni.

Imam interesenta za kupovinu, pa me interesuje orjentaciono cena pojedinacno. ili koliko da trazim za komplet.
Da li bi to moglo da ode za oko 80 eura.

Hvala za POMOC.

[ mcxxl @ 22.06.2007. 09:14 ] @
Naravno da moze da ode za toliko.
[ 123Pedja @ 22.06.2007. 16:58 ] @
A kolika je realna vrednost ovih zvucnika, s obzirom da se ne bavim time i da nisam u prilici da se drugacije raspitam za cenu ovih zvucnika. Ne znam da li se nesto ovako jos uvek proizvodi. Napominjem da su zvucnici potpuno novi i nikada nisu ugradjivani, a proizvedeni su pocetkom devedesetih kada je iz Ei fabrike jos uvek izlazio kvalitetan proizvod.

Nadam se da cu dobiti jos koju procenu za koliko da prodam zvucnike a da ih ne dam dzabe.

Hvala