[ maniaNS @ 24.06.2007. 11:56 ] @
Sta mislite o ovom poslicu,koliko je isplatljiv? koliko je para potrebno za pocetak?ima li ko slicnih iskustva?
[ deki77 @ 24.06.2007. 22:03 ] @
Citat:
maniaNS: Sta mislite o ovom poslicu,koliko je isplatljiv? koliko je para potrebno za pocetak?ima li ko slicnih iskustva?

zaboravi...kratko i jasno
[ maniaNS @ 25.06.2007. 18:23 ] @
Uf bre!

Pa zar je to tako lose,ocekivao sam vise.
Koji je razlog za tako nesto?
[ pipsi @ 25.06.2007. 23:19 ] @
Teško će to proći.
U suštini ima mali milion pogona za izradu boja i lakova, koji vrše i maloprodaju, a tek prodavnica nezna im se broj.
Dosta rizično.
[ jankos @ 08.02.2012. 10:14 ] @
A sto je ovo, sta god covjek smisli ovdje ne valja. Moj predlog je da pokusas, ne trebaju neke pare za to. Ja hocu...
[ Branko Santo @ 08.02.2012. 11:18 ] @
Glavni potrosaci ce ti biti majstori i ako sa njima ostvaris dobre veze moci ce da ti prave posao. Moras i da razmisljas da onda moras mnogo rano da ustajes jer majstori pocinju rano a moraju prvo od tebe da pokupe nesto.
Budi oprezan sa davanjem na crtu znas i sam kako to funkcionise.
Razmisljaj o punoj usluzi gde bi ti radio outsource ka kvalitetnim molerima/parketarima.
[ jankos @ 08.02.2012. 13:53 ] @
Tako je Branko, to je neka suvisla analiza. Apsolutno stoji sve ovo što si rekao. Ja recimo planiram, ako pokrenem ovaj posao, da nudim ljudima besplatnu dostavu na teritoriji grada (zivim u malom gradu pa nije neki trosak). Uz usluge miksovanja boja naravno. Mislim da tu uvijek ima prostora uz dobru uslugu i trud da svakom izadjes u susret....
[ Branko Santo @ 08.02.2012. 14:45 ] @
Ako imas odredjeno trziste bogatijih ljudi razmisljaj i dalje od Yupol i onih grckih boja.
Google: Flugger, Algantico Stucco (potreban dobar majstor)
[ Nory @ 21.05.2015. 11:23 ] @
Meni se moja poslovnica fasadnih sustava, boja i lakova pokazala kao odlično riješenje na našem tržištu. Bitno je dobro se organizirati, koristiti kvalitetnu boju i lakove i kupci će sami dolaziti.