[ zecos @ 27.06.2007. 10:48 ] @
Zanima me da li kod nas imaju prodavnice PDA uredjaja i dodatne opreme i ako neko zna gde se nalaze ( po mogucnosti u NS-u ) ???
[ Miroslav Jeftić @ 27.06.2007. 10:58 ] @
Koliko znam, kod nas ne postoji specijalizovana prodavnica PDA uređaja/opreme (mada bih voleo da nisam u pravu :)). U Novom Sadu nećeš naći (skoro) ništa. Vidi u Comtrade-ovim prodavnicama i u onoj radnji na prvom spratu Pariskog magazina.
[ zecos @ 27.06.2007. 12:11 ] @
Konkretno trebalo bi mi gsm-gprs modul preko CF-a sto ide, i tastatura za pocket loox 610... Zna li neko otprilike cenu koliko bi to kostalo ?
[ Miroslav Jeftić @ 27.06.2007. 15:04 ] @
Tako nešto jedino polovno u oglasima.
Kad se setim kako sam Comtrade prodavcu jedva objasnio da me zanima PDA koji nije telefon (tj. klasičan PDA); verovatno je tad prvi put u životu čuo za tako nešto.
Mogu misliti šta bi tek rekao za to što tebi treba.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.06.2007. 16:10 ] @
Pre par meseci sam video da je neko prodavao CF GSM modul..cena je bila, ne sećam se dobro, između 45 i 65€.

Kako Miroslav reče, jedino po oglasima..ili na netu. Ni to nije nedostižno, a ne plaćaš carinu i PDV jer cena ne prelazi 100ak eur.

Javi mi se na PP, pa ću ti dati broj poznanika koji naručuje sa eBaya uz neku simboličnu proviziju.