[ sysrq147 @ 01.07.2007. 09:34 ] @
Super bi mi došla koja konstruktivna kritika, nisam u potpunosti gotov sa stranicom al' zanima me vaše mišljenje o početnoj stranici....
[ sysrq147 @ 01.07.2007. 09:38 ] @
http://www.sysrq147.phpnet.us
[ kelja @ 01.07.2007. 18:13 ] @
Prva prezentacija, pretpostavljam?
Ok, za pocetak, mada:
-da li si siguran da siva boja koja preovladjuje salje poruku koju zelis da posaljes?

-flash navigaciona kocka je simpaticna, mada je malko bespotrebna i jos nesto: tesko je kliknuti na link-povecaj povrsinu za klik,i bilo bi lepo da postoji i "left" strelica da bi okretanje bilo lakse i ugodnije, mada opet kazem- nisam siguran da ti to zapravo treba

-datum, tacno vreme i informacije o browseru(svako valjda zna sta koristi!, a ti tu informaciju mozes koristiti za nesto-statistike i sl. ali sam podatak ispisan na strani nikog narociti ne impresionira, veruj mi) nikom ne trebaju, izbacio bih to

-promeni velicinu fonta na pojedinim mestima na strani,neke stvari su ipak najvaznije, neke manje vazne, itd...koristi razlicite velicine fonta da to istaknes

-raspored elemanata na strani - najkrupnija zamerka (navigacija levo ispod headera-ok, ALI ona flash animacija ispod navigacije, previse je...dve fotke na dnu-mislim da i nemaju previse smisla,zar ne, promenio bih im pozicije)

Eto, nadam se da je bilo dovoljno konstruktivno. :)
Puno pozdrava!

[ sysrq147 @ 01.07.2007. 18:38 ] @
Super, cjenim iskrenu kritiku....

Definitivno ću uvažiti neke odlične stvari na koje si me uputio:

- informacije o pretraživaču ću definitivno izbaciti ( a sat i vrijeme, ma nek stoje :-) )

-kocku sam radio nekako smotano tako a mi je jako teško ubaciti strelicu za desno al' ako možeš primjetiti ona i izbori stalno kruže dok god je kursor preko strelica...pa može nekako i proći...bar tako mislim - što se tiče površine za klik to definitivno moram povećati)

- Slikica cvijeta se ni meni baš ne uklapa tako da ću ju izbaciti a za ovaj laptop ne znam možda ću ga relocirati....

Sve u svemu nadam se barem, da sam pobjegao od nekakvih standardnih stilova i designa stranica....

Hvala na kritici... (što se tiče sivila to sam ja malo down ....hehehe :-) )
[ sysrq147 @ 04.07.2007. 21:50 ] @
jao neće više nitko komentirati ????---- :-)