[ EV1Lon3 @ 02.07.2007. 23:49 ] @
Ljudi treba mi pomoc oko instalacije iGO my way 2006.
Imam HP IPAQ rx5700 nekih 5 dana tako da sam nov u svemu ovome.
Skinuo sam sa neta (nelegalnu kopiju)programa iGO.
Sadrzaj zip fajla folder 2577 i iGO.E sad ja kada to iskopiram na storage card (flash memoriju)i pokrenem instalaciju exe fajla iz foldera 2577 ono kao odradi instalaciju ali pri pokretanju programa mi izbaci poruku hardware id error?
Samo bih zamolio da mi obijasnite gde shta trebam da iskopiram kako bih mogao da pokrenem program.
Hitan odgovor bi mi zaista znachio jer za par dana palim na more pa bih zeleo da isprobam program u realnom radu.
Unapred hvala!!!!!!
[ Dejan Krstic @ 03.07.2007. 12:21 ] @
Da li si siguran da si kopirao na Storage Card? Da nije IPAQ File Store?
[ EV1Lon3 @ 03.07.2007. 13:04 ] @
Citat:
Dejan Krstic: Da li si siguran da si kopirao na Storage Card? Da nije IPAQ File Store?

Iskopirao sam na IPAQ File Store u folder program files.Memorijsku karticu jos nisam kupio pa sam zato i naglasio da sam fajlove kopirao na Flash memoriju uredjaja tj IPAQ File Store.
[ Dejan Krstic @ 03.07.2007. 13:41 ] @
Aplikaciju moras da kopiras na Storage Card (direktorijum se i zove tako) odnosno na memorijsku karticu i odatle ga moras pokrenuti. Drugacije nije moguce.
[ EV1Lon3 @ 03.07.2007. 21:34 ] @
Znaci moram da kupim mem.karticu!
Ok hvala na odgovoru.Ja sam zaista pokusao 101 nacin da instaliram program na flash memoriju ali bez uspeha.
Ovako barem znam sta da radim.Jos jednom hvala ti na odgovoru druze!!!
[ vulens @ 16.12.2007. 23:59 ] @
Ja se zaista izvinjavam ali bih vas molio za jednu pomoc....
Imam Yakumo DeltaX 5 BT i sa neta sam skinuo isti ovaj program, prebacio ga na mem karticu, pokrenuo instalaciju, instalirao program i kada pokusam da ga pokrenem prikaze mi gresku.... fatal error - file format error... ne znam o cemu se radi....
Molim vas ako znate sta je problem da mi odgovorite...

Unapred hvala!
[ urade @ 17.12.2007. 13:48 ] @
raspakujes na kompu igo,dobijes dva foldera,igo i 2577,iskopiras ta dva foldera na sd karticu,ugasis pa upalis yakumo i kad te pita da li zelis da potvrdis install klikni yes i to je to.pre nego sto prebacis ova dva fodera izbrisi sa kartice stare foldere igo i 2577.ja imam isti ovaj Yakumo DeltaX 5 BT i kod mene igo odlicno radi.
pozdrav

ps:jel ti nemacka verzija windowsa na uredjaju?
[ vulens @ 17.12.2007. 15:58 ] @
nije nemacka nego engleska....
[ vulens @ 17.12.2007. 16:06 ] @
uradio sam tako kako si mi napisao i nakon instalacije i namestanja jezika kada podize program pojavi mi se greska...
Kada load-uje file geodb initdbfiles se zakuca i pokaze mi fatal error - file format error...
Da li znas mozda sta je u pitanju ??
[ urade @ 17.12.2007. 17:39 ] @
poslao sam ti pp
[ dbt @ 29.08.2008. 13:08 ] @
Imam HTC Tytn II PDA sa TomTom softwerom i preuzimanjem jedne besplatne mape. Kako bih mogao da koristim mape (besplatne) ili kako da se dokopam Igo software sa nekakvim uputstvima. Ako neko ima kakvu ideju neka mi se javi na PP (zbog linkova)/ Unapred hvala.
[ dashkebg @ 21.09.2008. 16:48 ] @
Potrebna mi je pomoc, naime pokusao sam da instaliram istu verziju iGo 2006 na svoj HP iPAQ 914c (kao sto ste prethodno opisali), instalacija je super prosla, pokrenuo sam program i sve je stalo kod izbora jezika na kome zelim da se program pokrene. Na koji god jezik da kliknem dobijem samo zvuk 'click' i to je to, nista se ne desava :(

Pri tom sam na Storage Card prekopirao oba foldera, 2577 i iGO, ali nisam i ceo folder sa mapama, iskopirao sam samo par mapa.

Hvala unapred.

Damjan
[ feelgood333 @ 27.06.2009. 19:50 ] @
jel moze pomoc elem kad pokusam da prekopiram igo sa kompa na karticu prekopira ok 21mb i onda stane daje sledecu gresku:data eror cyclic redundancy check
kako da ovo resim?
[ acaduga1 @ 03.02.2012. 10:04 ] @
Pozrav svima.Pokušavam pa instaliram IGO 2006 na VDO dayton ms 2000,podigo sam prvo mio pocket3
i sad kad ubacim sd karticu sa snimljenim 2577 i igo folderima kad restartujem uređaj ništa se ne dešava,
a kad sam uđem u folder 2577 i pokrenem AUTORUN:EXE krene kao instalacija koji sekund pa izbaci grešku
"Installation is aborted.Cannot copy file:application.dat (112).Ima li neko kakvu ideju u čemu može da bude
problem?
Takođe ako može neko da mi preporuči koju još navigaciju da probam da ubacim na ovaj uređaj,pošto je
malo stariji,procesor 200mh radi na wm5?