[ atrijum @ 07.07.2007. 06:10 ] @
Zdravo svima. Treba mi pomoc oko NSN messengera. Pretrazio sam forum ali nisam uspeo naci ovaj odgovor. Naime interesuje me postoji li mogucnost da kad sa osobom vrsim prepisku da sacuvam negde taj tekst i kasnije ga ponovo procitam. Ja sam nesto probao na Tools pa Options pa na Messages stiklirao Message History i ispod toga cekirao sve tri opcije. Desilo mi se da mi je jednom tako sacuvao tekst a drugi put nije htelo. Postoji li neki drugi nacin koji ja ocigledno ne znam...Unapred hvala...
[ Alderon @ 10.07.2007. 15:57 ] @
Ne bih ti znao reci za klasican MSN, ali evo ti moje preporuke. MSN Plus! Live

www.msgpluslive.net (program je besplatan)

Genijalan extension za MSN u kojem kad ukljucis logovanje ne samo da ti cuva SVE razgovore (u html formatu, sto povecava preglednost), nego ih lepo i sortira po tome s kim si i kad pricao. U jednom fajlu ti cuva sve razgovore sa jednom osobom ali ih odvaja unutar fajla po datumu i vremenu razgovora. Plus imas I Log Viewer koji ti omogucava jos lakse snalazenje po logovima. O ostalim prednostima i da ne pricam. Samo cu reci da podrzava GOMILU skripti koje se mogu naci na njihovom sajtu i forumu, a koje ti olaksavaju i ulepsavaju razgovore
[ atrijum @ 11.07.2007. 13:13 ] @
Hvala..pokusacu sa tim...