[ Sonjce @ 08.07.2007. 02:25 ] @
Nasla sam literaturu o menadzmentu znanja i ekspertnim sistemima ali nista sto ih povezuje Treba mi i nesto o alatima menadzmenta znanja i ekspertnom sistemu kako jednom od alata. Pa ako neko nadje nesto...
[ Au197/79 @ 08.07.2007. 09:20 ] @
Poskidaj knjige o Knowledge managment-u sa neta. Npr. preko irc na undernet-u kanal #bookz. Sad sam pregledao šta nudi bot xithoz i mogu da kažem da imaš gomilu knjga o toj temi, neki su naslovi baš obećavajući. Nađi neku brzu vezu i skidaj.
[ kasaad @ 08.07.2007. 10:45 ] @

Hm zanimljivo, moze li se saznati na kom faksu imas to kao diplomski? nisam znao da to kod nas uopste postoji, a verovatno ce to biti moja diplomska tema doduse u okviru virtuelnih timova.

Kass
[ Au197/79 @ 08.07.2007. 14:29 ] @
Ne znam na kom je fakultetu Sonjica, ali znam da se to uči na Fakuletu organizacionih nauka. Mada se ne radi praktično, više je teorijski, više je na studntima da urade neke seminarske radove. To se uči u okviru predmeta Teorija odlučivanja, Sistemi za podršku odlučivanju, Ekspertni sistemi, Inteligentni informacioni sistemi i u još po nekom menadžerskom predmetu.
[ kasaad @ 08.07.2007. 14:31 ] @

Blah, srpska posla ....inace tema je izuzetno zanimljiva i prilicno nova cak i za ovde.
[ Sonjce @ 11.07.2007. 16:39 ] @
Ne radim ja diplomski nego moja sestra, pa rekoh da ne otvara dzabe novi nalog, no nebitno. Jeste u pitanju FON. Samo mislim da nisam najbolje razumela kako da dodjem do ove literatre... Nemam nikakvog iskustva sa koriscenjem irc-a