[ fade @ 08.07.2007. 12:05 ] @
Zanima me kako je najlakse doci i koje linije idu do tamo,ostalo bih mogao pogledati u planplus.I ako neko zna ,koliko vremena je potrebno da se stigne do tamo u jutarnjim satima.
[ Shadowed @ 08.07.2007. 12:20 ] @
Tramvaj 12 do jednu stanicu posle Vukovog spomenika pa onda autobus 65. 65 ide u Volginu i ide jednu-dve stanice dalje od instituta Mihailo Pupin. Ne secam se sad da li Volgina ima i dalje ili kako je vec.
Vreme... veliki je opseg mogucnosti, ali recimo da je oko pola sata realno ako ne zapadnes u neku guzvu i ne cekas predugo prevoz.
[ fade @ 08.07.2007. 12:27 ] @
Znaci staje u toj ulici,odlicno.Onda cu pogledati u planplus,jeste da je stariji,ali valjda ce biti nesto korisnih informacija.Retko zalazim u taj kraj,a moram da dodjem na vreme,pa mi treba sto vise info-a ,jer se obicno izgubim kada idem u neke delove gde nikad nisam bio :)
[ Jbyn4e @ 08.07.2007. 12:55 ] @
Ako ces prevozom, u svakom slucaju ti treba 65-ica. Mozes je uhvatiti tamo posle vuka (12-tica sto je neko objasnio), ili mozes ici bilo kojim busom sa sajma do zelenog venca, pa tamo preci na 65.
[ fade @ 08.07.2007. 13:11 ] @
Da,ali ta 65 ide do volgine,ali ja trebam na suprotni kraj,a koliko sam video,to nije bas mala ulica.Mislim da zgradu zovu Kula ili tako nesto.
[ Jbyn4e @ 08.07.2007. 15:47 ] @
E onda ti je najbolje resenje taksi. Lepo kazes taksiju volgina taj i taj broj, i on te lepo odveze. Posle tamo pitaj koji prevoz imas za nazad.

P.S. Radim u Volginoj, ali nemam pojma gde bi mogla da bude ta "kula", narocito sto je posle opservatorije samo suma. A mogao si i da pitas lepo te gde ides cime da dodjes.