[ Alf @ 06.08.2003. 02:37 ] @
Imam nokiu 3510i i zeleo bih da ubacim nove polifone melodije,slike,igrice i dr. multimedijalne sadrzaje.Moze li se to uciniti preko wap-a ili je potrebno da cekam gprs za pripejd u mobtel-u? Cuo sam da se te stvarcice mogu ubaciti i pomocu kabla i odgovarajuceg softwera ali ne znam mesto na netu gde iste mogu download-ovati u svoj komp i u kom formatu pa ih onda prebaciti u telefon?
[ DrRule @ 11.08.2003. 12:27 ] @
Najbolje ti je da nabavis IrDA , ja mislim da tvoj mobitel podržava IC komunikaciju.
Nakon toga možeš da ubacuješ šta ti je volja uz odgovarajući software , naravno.
Što se polifonije tiče , obično je to višekanalski MIDI fajl !
[ Gill_Bates @ 11.08.2003. 18:12 ] @
Citat:
Alf:
Imam nokiu 3510i i zeleo bih da ubacim nove polifone melodije,slike,igrice i dr. multimedijalne sadrzaje.Moze li se to uciniti preko wap-a ili je potrebno da cekam gprs za pripejd u mobtel-u?



Možeš i preko WAP-a, recimo melodije preko:

HTTP://WWW.RINGTONENATION.COM/WAP/

[ Panos @ 17.08.2003. 17:27 ] @
Citat:
DrRule:
Najbolje ti je da nabavis IrDA , ja mislim da tvoj mobitel podržava IC komunikaciju.
Nakon toga možeš da ubacuješ šta ti je volja uz odgovarajući software , naravno.
Što se polifonije tiče , obično je to višekanalski MIDI fajl !


3510 nema mogucnost IC komunikacije.
[ Panos @ 17.08.2003. 17:29 ] @
Citat:
Alf:
Imam nokiu 3510i i zeleo bih da ubacim nove polifone melodije,slike,igrice i dr. multimedijalne sadrzaje.Moze li se to uciniti preko wap-a ili je potrebno da cekam gprs za pripejd u mobtel-u? Cuo sam da se te stvarcice mogu ubaciti


Proveri susednu sobu na forumu, tamo imas uputstvo: koji program i gde kabl da kupis (i gde melodije -midi- da pronadjes)