[ andra @ 07.08.2003. 01:39 ] @
Video sam da vec duze vreme periodicno neki ljudi zale sto ne mogu da sakriju svoj broj prilikom slanja SMS-a. Sasvim slucajno sam na 1stwap-u video da nude za dzabe "skidanje" I-M-Media Messenger-a kome dole u opisu karakteristika i mogucnosti koje pruza izmedju ostalih navode i sledece:

protect your privacy:
*communicate by SMS without revealing your mobile phone number!

pa me sada zanima da li je neko od vas to probao i da li uspeva?

PS: Mozda sam malo zakasnio za ovu stvar?? Da li je vec bila pominjana?

[ darkofdoom83 @ 07.08.2003. 16:17 ] @
NIje jos valjda niko pomenuo...I mene interesuje da li moze
[ IvanR @ 07.08.2003. 17:27 ] @
Uspeva!Ja sam probao!
Sto se tice tog programa " I-M-Media Messenger" on je stvarno OK.
Mozes posalti nekoliko poruka free a posle toga moras platiti sa kreditnom karticom.Dobro je to sto mozes slati anonimne sms poruke.Znaci ono...namestis sta ce da mu pise kad mu stigne poruka.Ja sam naprimer stavljao xxx i sl.Solidno,probajte ...
[ andra @ 07.08.2003. 21:57 ] @
Reci mi molim te, da li si nakon sto si se "ulogovao", podesio neke parametre koji su tamo ponudjeni - tipa "Network settings" i "General settings" ili mozda Proxy?
To te pitam zato sto se ja normalno ulogujem na moju stranicu ali kada pokusam da se ulogujem na I-M Messinger (sa istovetnim username-om i passwordom) nikako mi ne uspeva i stalno pise: "Establishing connection"!?
Da li se to jos nekome desava?

hvala
[ NLO @ 07.08.2003. 23:55 ] @
nemogu da provalim kao se shalje sms sa ovog cuda...
ako moze neko da opishe kako je uspeo?
btw baner telekoma srbije se pojavljuje gore...
[ IvanR @ 08.08.2003. 04:06 ] @
Pre svega da vam kazem ne znam sta je tu toliko komplikovano?Jedino ako sad nesto skoro nisu promenili,ja sam to slao otprilike pre neki mesec i radilo je sve OK(vise mi je dosadilo).
Ne secam se da li sam sta podesavao isprobaj nesto,samo se secam da nisam imao nikakve probleme...
Budi uporan i uspeces isprobavaj sta drugo da ti kazem...