[ Alimen @ 07.08.2003. 15:03 ] @
Pozdrav,

sigurno ste vec par puta odgovarali na slicno ili isto pitanje, ali posto mi je strasno hitno molim vas da mi pomognete, problem je sledeci:

Imam stranicu, radio sam je samo u FronPage-u znaci samo je html. nista asp-php i sl. jer sam tanak u navedenim,

meni je potrebno da na mojoj stranici ima nesto slicno kao za proveru mejlova, ali bi sluzilo za dozvolu pregleda ostlaih stranica koje se ne mogu provjeravati bez moje dozvole odredzenom korisniku kojem kao i vi odredim sifru...

HVALA SVIMA!

[ Veljko @ 07.08.2003. 21:18 ] @
Probaj ovaj link imas oko 20 skripti!

[ Alimen @ 08.08.2003. 08:27 ] @
Ok,
Hvala

Ubaio sam skriptu, ali kako sad da postavim dodatak za registraciju i da onaj ko ukuca ispravno korisnicko ime i sifru, moze na stranicu koju mu ja odredim!

Alimen
[ Veljko @ 08.08.2003. 11:25 ] @
Pa vidi malo dokumetaciju koja ide zu skriptu koju si preuzeo mora da ima celo oputstvo.
[ manca @ 08.08.2003. 14:25 ] @
a imas li podrsku za php na serveru???/ posto je skripta najverovatnije pisana u php'u
[ Alimen @ 11.08.2003. 08:58 ] @
Ima podrska za php,

posto mi rade vec neke skriptice, ali mi je ovo malo komplikovanije pa nikako da skontam,

za koji dan mi istice hosting, pa kad prebacim na novi prostor cu da vas zamolim za detaljnije objasnjenje,

u svakom slucaju hvala vam na javljanju...

Alimen
[ manca @ 11.08.2003. 14:42 ] @
http://www.hotscripts.com
imas sve sto ti treba, samo malo potrazi