[ MaRaToNcI @ 08.08.2003. 15:20 ] @
Za clanove ES-a :)



evo jos jedne akcije za clanove zajednice,koja ce trajati do kraja septembra:
za 1000 dinara ( ukljucujuci porez ) dobijate:

- registraciju internacionalnog domena po zelji (.com,.net,.org,.biz.,us,.ws,.info)
na godinu dana (bez kontrol panela*, a na Vase ime) za kontrol panel doplata
150 din

- 15 MB prostora na disku, 3 GB transfera, 3 pop3 naloga, web mail,CGI,SSI,Front
page extension,FTP...

- Ukoliko neko zeli i MySQL Database , doplata 150 Din


*.-sa kontrol panelom za domen mozete sami vrsiti podesavanje dns-ova,
redirekciju itd

-svi zainteresovani treba da posalju mail na [email protected] sa svojim podacima (radi registracije domena na Vase ime) kontakt telefon i spisak zelja:)


-ova ponuda vazi samo ovde ( nigde na zvanicnim sajtovima nije u ponudi:)


[Ovu poruku je menjao MaRaToNcI dana 17.09.2003. u 03:36 GMT]
[ MaRaToNcI @ 11.08.2003. 19:37 ] @
trenutno stanje:

15 paketa od 1000 din = 15 000
12 paketa od 1150 din = 13 800
++++++++++++++++++++++++

- 27 domena po 8.75 (zvanicna cena) =236,25 x 64.8 din = 15 309 din
- porez = 5760 din
- 405 mb prostora = ca 4000 din
=================================

znaci moja zarada ca 3731 din ali sam bar usrecio 27 clanova:)
[ del-boy @ 11.08.2003. 21:45 ] @
A ja pre 10 dana platio 5 MB i domen 2850 dinara. Gde si bio ranije?

Uostalom da li jos i dokle vazi ova ponuda?
[ MaRaToNcI @ 11.08.2003. 21:51 ] @
Ponuda vazi do kraja avgusta:)
[ krcky @ 14.08.2003. 12:59 ] @
Imam nekoliko pitanja u vezi te ponude???

1.Da li samo pravna lica mogu da zakupe server i domen ili mogu i fizicka?/
2.Kako ja tebi mogu da platim tih 1000 dinara
3.Da li ako uzmem i podrsku za MySQL mogu da kacim PHP forume,news scripte....
4.Da li podrska za CGI i Perl podrazumeva davanje bos dozvole odredjenim fajlovima
5.Da li i zakup servera za hosting vazi na godinu dana ili samo domen

Nadam se da ces mi odgovoriti u sto kracem roku
[ MaRaToNcI @ 14.08.2003. 13:28 ] @
ne moze krace:)

1. mogu svi :)
2.na racun ( saljem profakturu) ili direktno u kancelariji u BGdu
3.naravno
4. moguce je ( iako perforiram sigurnost)
5. godinu dana

e sad sto se tice prostora 15 MB dovoljno je za dosta stvari ali za vece treba veci:)
[ krcky @ 14.08.2003. 15:13 ] @
jos jedno pitanje:
Koliko ce posle godinu dana kostati da produzim zakup hostinga i domena
[ MaRaToNcI @ 14.08.2003. 15:47 ] @
-zakup (registracija domena) je na internacionalnom nivou i radi se preko www.godaddy.com tj preko zvanicnog distributera www.domainsector.net (nas) a posto dobijate kontrol panel za svoj domen Vi sami odlucujete kako i gde cete ga produziti ( znaci mozete i preko nas na racun) ili preko bilo kog drugog registrara.

- sto se vec hostinga tice i tu je drugacija situacija, tedencija je da ce biti sve jeftiniji i jeftiniji i sa vise opcija:)

-inace ova akcija za ES-clanove ne postoji na zvanicnim sajtovima ( sa ovako malo prostora:) vec skuplja varijanta tipa 100 MB, 30 gb protoka sa domenom-50 evra:)
[ dreamer-type @ 15.08.2003. 22:27 ] @
A ima li podrske za ASP i access baze?
[ MaRaToNcI @ 15.08.2003. 22:33 ] @
nazalost ne, ali je u planu, trenutno samo besplatne operativne i baze perforiramo:)
[ dreamer-type @ 15.08.2003. 22:42 ] @
Izvini sto sam dosadan, ali moram da pitam jos nesto...

Da li je moguce da se u tom kontrol panelu definisu poddomeni? Posto ne postoji podrska za asp, forum bi morao da hostujem na drugom mestu, pa bi mi znacilo da imam bar adresu forum.xxxxx.kom...
I oko uplate...gde u beogradu mogu licno da se donesu pare? radno vreme i sl..?


pozrav
[ MaRaToNcI @ 15.08.2003. 23:14 ] @
nazalos nema (ima tipa user - www.domen.com/user ) u tvom slucaju je najbolje da se stavi domen na www.mydomain.com imaju besplatnu redirekciju i mozes nebrojeno poddomena da postavis:) i pisi na [email protected] ili [email protected] da ne prebukiramo forum:)
[ Noe @ 16.08.2003. 00:04 ] @
ASP/Access pogledaj ponudu na http://istanco.com/hosting/index.html
(15 dana free test)
[ dreamer-type @ 18.08.2003. 22:53 ] @
Uzeh kod Mrve ovaj njegov ES-only paket pa da napisem i utisak...

Covek mi je sve lepo zavrsio u roku od pola sata...znaci, poslao sam mu poruku sa podacima, i za 30ak minuta sam dobio sve neophodne informacije za upload, pop3 i sve ostalo. Do sutra ujutru je i domen zvanicno registrovan, tako da se prakticno sve zavrsilo za manje od 24h...
Server je brz, brzi od ocekivanog za te pare, control panel i sve ostalo je O.K.


pozdrav,

dreamer

[ bad@habit @ 20.08.2003. 02:12 ] @
Jos jedan srecan korisnik.

dreamer-type je sve lepo rekao.

Zaista sam bio iznenadjen brzinom kojom se sve odradilo.
Ocas posla sam dobio hosting gde mogu da izbacim site.
A serveri su zaista brzi.(neocekivano).
Znaci dobijete sve vrlo brzo, ostane jos da platite 1000 din sto je nista za ovakvu uslugu(bar po meni).

Sta reci
Hvala.
[ Veljko @ 20.08.2003. 16:58 ] @
Moze li mi neko objasniti zajabanciju na http://www.domainsector.com/
isti sajt ali cena $14.95 ???

Jel' moze da se plati preko Visa Virtuon kartice Raiffeisen Banke ?
[ MaRaToNcI @ 20.08.2003. 17:17 ] @
mogu ja:)
www.domainsector.com nije moj ( kao domainsector.net i biz) vec je kao i ja reseller kod godaddyja (znaci www.godaddy.com je glavni , a i jedan od najboljih registrara)

- kao i na svakom trzistu dozvoljeno je slobodno formiranje cena, pa ko koga i gde..:) tako da n.pr. www.register.com prodaje domene za 35 $ netsol.com za 16 $ ...itd

-svaki REGISTRAR ( ovlasten od InterNica, placa internic-u 3 $ po domenu, a posle toga formira svoju cenu, i zavisno od reklame,servisa itd )

- ovde Vam je spisak svih registrara : http://www.internic.com/alpha.html i nijedan nema istu cenu:)

-ja na domainsector.net ili biz, nudim domene jeftinije nego maticni registrar jer mi propisi dozvoljavaju, ali ide naustrb moje provizije

-sto se Virtuonke tice jos ne radi, jer je celi zaglup nastao na relaciji : imena drzave, same kartice (koja se vodi na Austriju), poprecnih veza ....ali kako su me obavestili od septembra bi trebalo da se normalizuje ( ne radi ni od Vojvodjanske, samo master od delte)

-domen ( ako hoces bez hostinga) mozes uplatiti i preko racuna sa +20 % PP i naravno dobiti svoj kontrol panel :)

-isto ako uzimate vise domena mozete meni uplatiti na 2checkout (tu radi virtuonka)
[ Zeljko Terzic @ 20.08.2003. 19:22 ] @
Mrva paket je najbolji :)
meni je sve sredio u cas posla.
Nisam cak ni pare bio poslao,... a domen je bio registrovan i funkcionalan.\

Svaka cast Mrvo!
[ psu43npv @ 20.08.2003. 21:46 ] @
Ljudi nemogu da verujem svojim ocima

U roku od 30 minuta sve je sredjeno dobio sam podatke na mail
Svima preporucujem da uzmu ovaj paket jer se ovakva prilika ne ukazuje cesto po ovoj ceni.

Mrva je pravi profesionalac i dobro obavlja posao. Preporuka svima

[ Veljko @ 21.08.2003. 08:31 ] @
Sta ga branite, pa niko nije dirao mrvu ;)

I jos kad bi serveri bili u srbiji ...
[ SVITAC @ 21.08.2003. 19:21 ] @
Jeste pozdrav za MrVu .. lepo radi host .. proslog meseca je bio sat-dva offline .. ali nista strasno proteklih 5 meseci savrseno .. usluga brza itd...
I jedno upozorenje za korisnike Hostinga.co.yu .. nemojte samo da se penjete na prvi sprat .. hahahaha ..
[ MaRaToNcI @ 21.08.2003. 19:50 ] @
jedno objasnjenje:)

-Preduzece M Sector ( u cijem se vlasnistvu nalaze u potpisu navedeni linkovi) daje popust:)

- es paketi se slazu konkretno na www.hostingcell.ch ili hostsector.net :)
[ MaRaToNcI @ 21.08.2003. 20:02 ] @
Citat:
SVITAC:
I jedno upozorenje za korisnike Hostinga.co.yu .. nemojte samo da se penjete na prvi sprat .. hahahaha ..



ovo ne vazi vise, ispunjen je bonus -cca 250 ljudi:)

inace fora je je u sledecem : ko mi zazvoni na interfon, javim se, pitaju koji ste sprat, ja kazem 5-ti (ince zgrada ima 4 :) udju, kad i stignu na prvi, ja im viknem kad dodjete do gore vratite se dole -kancelrija je u prizemlju:)
[ cedomir @ 24.08.2003. 21:10 ] @
Maratonac ima pogrešan nick, on je sprinter :). Svaka čast!
[ Igrutin @ 26.08.2003. 20:50 ] @
Blizi se kraj avgusta; da li ce mozda biti neki "extra time" za ovu specijalnu ponudu, na primer - 5 dana?
[ spajder @ 28.08.2003. 09:47 ] @
malo kasno da se nadovezem na pohvale...
ja sam uzeo standard paket, platio kreditnom (virtuon), za sat-dva me zvao neko iz hostingcms-a (ne secam se mozda i mrva) i sve je bilo gotvo za cas posla...

server je brz i sa svih strana sveta lako dostupan.. stvarno iznenadjujuce kvalitetna usluga...

[Ovu poruku je menjao spajder dana 28.08.2003. u 13:13 GMT]
[ Veljko @ 28.08.2003. 10:39 ] @
Kako si platio sa virtuonkom ?
Ja sam probao i ne moze, a i mrva rece da ne primaju virtuonku???
[ spajder @ 28.08.2003. 10:45 ] @
ako se dobro secam, otisao ovde: http://hostsector.net/sector/signup.php popunio i to je to..
2checkout.com je verifikovano 'sigurno mesto' od strane raiffeisen banke (ima negde na njihovom sajtu)

i na listingu (izvodu) mi pise :

2CO.COM*HOSTING, 877-294-0273, US 50.94€

to je bilo 08/08/2003 ako nekome nesto znaci :)
[ MaRaToNcI @ 28.08.2003. 11:02 ] @
evo ovako:

-tacno je da na www.domainsector.net (iliti goodaddy) ne ide virtuonka (vojvodjanska prolazi:)
-spajder je platio pun hosting (regularan paket a on ide preko 2checkouta a tamo virtuonka prolazi)
- e sad ako neko zeli moze platiti i preko 2CO virtuonkom ali tada moram obracunati domen 10 $ (ima i jeftinijih lai tako je:)
https://www.2checkout.com/cgi-bin/buyers/orderpage.2c?sid=60140
[ MaRaToNcI @ 01.09.2003. 15:36 ] @
Idemo dalje za iste pare:)

Akcija za ES-clanove se nastavlja do kraja SEPTEMBRA:)
[ bluebarbarian @ 03.09.2003. 11:55 ] @
... ovo stvarno (sa zad) radi fantasticno !
Nemam zamjerke. (Sad mi je jasno zasto je MrVa velika zvijezda na ovom forumu... :-) )

Odusevila me je ekspresna usluga... pola sata poslije slanja maila zvao me co'ek da mi reche kako je sve u redu (i da pita: dje su pare !? :-) )

[ Destra @ 04.09.2003. 13:58 ] @
Šta bre pola sata, mene je nazvao za 2 minuta :-) pokvariće svim provajderima posao kako je krenuo :-) Svaka čast, Mrva!!! Mrvu za predsednika!!!
[ Freespirit @ 04.09.2003. 14:03 ] @
Bilo je nekih zamerki za Mrvino reklamiranje na forumu, ali samo bih hteo da i ja napisem pohvalu za njegovo poslovanje. Trebao mi je renewal domena tj. doregistracija. Posto koristim Virtuon karticu nisam mogao da izvrsim placanje na Go Daddy! Video sam pohvale na racun njegove profesionalnosti i kontaktirao sam ga. On mi je izvrsio doregistraciju istog dana, platio sam mu sledeceg. Sledeci dan smo se i upoznali. Malo je osoba koji bi bilo sta ucinili na poverenje, a pogotovo ako se uopste ne znate!
[ NenadS @ 04.09.2003. 15:45 ] @
Debeli, mafija :)

Svaka cast!
[ hecky @ 04.09.2003. 19:57 ] @
Two thumbs up :)
- jos jedna zadovoljna musterija
[ operic @ 04.09.2003. 20:14 ] @
Citat:
hecky:
- jos jedna zadovoljna musterija


same here
[ S a l e @ 05.09.2003. 05:29 ] @
Jos jedan slucaj registracije domena "na casnu pionirsku"...
Ja ne bih rekao da je to reklamiranje, vec pomoc ljudima... Isto kao kada predlozite neki link... Sta je covjek uradio: predlozio link i jos dao popust za essovce

[ Veljko @ 05.09.2003. 14:59 ] @
Meni je cela prica bila sumnjiva, sve dok nisam otisao do mrve ;)
I naravno sve pohvale!
[ Gill_Bates @ 05.09.2003. 17:39 ] @
I meni je sve u početku bilo više nego SUMNJIVO, ali kada sam otišao - MALO JE REĆI ODUŠEVIO SAM SE. Shvatio sam šta znače reči PROFESIONALNA USLUGA...

Stvarno BRAVO, sve se završava za TILI ČAŠ, ajt to, nego STO SAM stvarno dobio kvalitenu uslugu!!
[ alx1 @ 08.09.2003. 14:41 ] @
Pored svih ostalih moram i ja da nahvalim Mrvu.

Juče sam postao vlasnik hostinga i domena za one dz. pare!
Sve je proslo neverovatno glatko, sto je kod nas pravo cudo.
Covek je sve sredio za manje od pola sata i vratio mi mail sa podacima, i to u sred noci!

BRAVO MRVA!
[ hodac @ 10.09.2003. 12:04 ] @
Mene samo zanima da li je ukljucena php podrska.
[ Veljko @ 10.09.2003. 12:50 ] @
Naravno da ima php podrsku posto su serveri na linux-u i apache web serveru.

Code:
Linux  Apache/1.3.27 (Unix) PHP/4.2.3 mod_ssl/2.8.12 OpenSSL/0.9.6g 

Pogledaj http://www.hosting.co.yu/home20/index.php?a=sp&m=8&p=35
[ MaRaToNcI @ 14.09.2003. 17:39 ] @
jos jedno snizenje : domeni .WS (web site) od sad kostaju 5 US$ i aktivni su u roku 12 sati od trenutka registracije (znaci vidljivi na net-u )
[ psu43npv @ 16.09.2003. 06:48 ] @
Mogu jos jednom da se pohvalim brzinom u uslugom kod mrve.
Danas sam postao vlasnik u drgog hosting paketa + domen.
Samo napred
[ Demoritus @ 16.09.2003. 21:58 ] @
Evo, posle tolikih pohvala sa vase strane, odlucio sam i ja da uzmem kod mrVe domen + hosting ... Iznenadjen sam brzinom i kvalitetom usluge ... Oko 20:00 casova sam mu poslao informacije i zeljeni domen , i za otprilike pola sata-sat vratio mi je e-mail sa uputstvom! Sve pohvale i... Evo jos jedne zadovoljne musterije
[ Nikola Denić @ 17.09.2003. 00:07 ] @
Citat:
Drag0n:
Evo, posle tolikih pohvala sa vase strane, odlucio sam i ja da uzmem kod mrVe domen + hosting ... Iznenadjen sam brzinom i kvalitetom usluge ... Oko 20:00 casova sam mu poslao informacije i zeljeni domen , i za otprilike pola sata-sat vratio mi je e-mail sa uputstvom! Sve pohvale i... Evo jos jedne zadovoljne musterije :)



Cudo su automatizovani Mrvini pdf emailovi ...

Svaka cast ...
[ Demoritus @ 17.09.2003. 10:45 ] @
ma car je
[ Chorlya @ 20.09.2003. 23:10 ] @
Evo jos jedne zadovoljne musterije.
Danas(subota) poslepodne sam mu posalo mail da proverim da li je ponuda jos aktuelna i za pola sata me covek nazvao i sve se lepo dogovorili i evo za manje od jednog sata sam dobio podatke nazad a tek u ponedeljak idem da uplatim. Usluga i poverenje za primer.
Svaka cast Mrva, samo napred.