[ RAIN--SONG @ 09.08.2003. 21:18 ] @
Evo sad sam zavrsih knjigu c++ by examplei imam kakvu takvu predodzbu o programiranju :) Sad bi trebo nesto dalje citat ucit al nemam pojma sta. Pa ako je neki willing usmjerit ovu dusicu sto bi trebo dalje radit bio bi mu zahvalan.

tnx
[ leka @ 10.08.2003. 00:12 ] @
Da bi iko odgovorio na tvoje pitanje treba da nam kažeš makar neka svoja interesovanja - šta te u životu najviše interesuje kada je programiranje (razvoj softvera) u pitanju.
[ axez @ 10.08.2003. 19:03 ] @
A da sad probas ono sto si procitao da sad malo primenis u praksi...:)
[ RAIN--SONG @ 10.08.2003. 19:54 ] @
Pih. Ne znam ni sta se sve nudi . Pa moglo bi me zanimat vindoze programiranje pa ako ti nije mrsko udijelit koji link gospon Leka :) samo me nemoj poslat na vrh sajta :).I ako ti nije mrsko reci koje su druge opcije specijailziranja u razvoju softvera :).

Axez ne znam sta bi tamo primjenio :) Ona knjiga je bar ja mislim(mada je bolje da ne mislim :)))) osnove c++ programisanja i vise manje su jednostavni zadaci a ja nemam ni predodzbu kako to povezat i sto pravit :) Pa ti pisi kakve te god volja komentare :)
[ filmil @ 10.08.2003. 20:18 ] @
Citat:
Pih. Ne znam ni sta se sve nudi .


Kažu da je najbolji način da se nešto nauči tupljenje zuba na pravom problemu. Pa dobro, nudi se recimo es-innd, ES-ov news daemon. (http://www.sf.net/projects/es-innd) Priključi se pa da vidimo na šta će to izaći. Uvek imaš nekog da pitaš za pomoć.

f