[ L I L I T @ 10.08.2003. 03:36 ] @
elem ...
ako do sada niste čuli za Belgrade Beer Fest ...
ovo vam je prilika...
pa intelektualci i naravno intelektualke... svi oni koji vole piwo....zezanje pod vedrim nebom uz dobru muziku ...
bacite pogled na link radi više informacija ...

http://www.belgradebeerfest.com/html/o_festivalu.html


ajd pa se ....vidimo ;)
[ iz0t0p @ 11.08.2003. 02:06 ] @
Ja volim pivo, ja volim pivo, ja volim pivoooooooooooooooooooooooooooooooo, to niko ne moze poreci sad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vidimo se u svakom slucaju
[ ventura @ 11.08.2003. 08:39 ] @
Glupost.
[ x kepa x @ 11.08.2003. 08:58 ] @
Straight Edge revenge...
[ caiser @ 11.08.2003. 18:29 ] @
Pored kvalitetnog piva po, verovatno, snizenim cenama, ima jos jedan razlog zasto sigurno dolazim. HLADNO PIVO sviraju 22. :DDDD
[ Slobodan Miskovic @ 12.08.2003. 12:19 ] @
Hahaha....kakva smejurija pa to je cisto kopiranje Zrenjaninskih DANA PIVA, ne mogu da verujem da u Beogradu ne mogu nista pametno da smisle pa moraju da kopiraju, prvo EXIT pa sad DANI PIVA....
[ caiser @ 12.08.2003. 13:24 ] @
Pazi koliko su dobri ti zrenjaninski dani piva kada niko nije cuo za njih. U ostalom, ja nisam cuo da su Hladno Pivo svirali tamo. :p
[ bOkIcA @ 12.08.2003. 13:28 ] @
xa, niko nije cuo za ZR dane piva, xaxaxa


STELLANOVA u Italiji pa zna, a ti ne, xaxaxa
;-)
[ caiser @ 12.08.2003. 13:35 ] @
Pa, ajde onda daj neki info. Kada su, kakvi su, itd? Jel vredi da se ide? Koja 'piva' dolaze?
[ bOkIcA @ 12.08.2003. 13:36 ] @
I u ZR se to održava od 1986.
http://www.zrenjanin.org.yu/dani%20piva/index.htm
[ bOkIcA @ 12.08.2003. 13:42 ] @
uh, to je bio prošlogodišnji info, a ovo je pravi...
www.danipiva.co.yu
[ -zombie- @ 12.08.2003. 14:40 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Hahaha....kakva smejurija pa to je cisto kopiranje Zrenjaninskih DANA PIVA, ne mogu da verujem da u Beogradu ne mogu nista pametno da smisle pa moraju da kopiraju, prvo EXIT pa sad DANI PIVA....


hey hey..


ja juče baš pričam sa jednom izforsiranom bEograđankom (khm*lili*khm) i ona meni kao "baš super ovaj beer fest, super što se konačno setili, prvi put kod nas.. dobro, jeste kopija onog nemačkog festa, ali opet.. super.. prvi put kod nas.. i.. da.. da li sam rekla prvi put kod nas..." :-P


i onda joj ja kažem "polako sestro.. pa imaš dane piva u ZR koji se održavaju sto godina.. tamo čak i po ulicama se pivo deli za ... e to je pravi beer fest... kakve snižene cene, kakvi bakrači..." ;)


ovi bEo(khm-malo-khm)građani misle da se ništa nije desilo dok se ne desi u bEogradu.. strašno...


(a sviraju i sve poznate grupe.. kelti, roze poze, vroom, love hunters, brejkeri... a ne ko na tom vašem "festu"... sve anonimusi.. khm-intruder-khm :-PpP)
[ bOkIcA @ 12.08.2003. 14:51 ] @
Sad sam tek skontao da se i datumi preklapaju, cccc, sramota!!!!

BG: 21-24 avgust
ZR: 22-30

[ bOkIcA @ 12.08.2003. 14:55 ] @
E da, još im fale dani vina ko u Sr. Karlovcima i biće kompletni... ...i da bude isti datum.

aaaaaa, a sam im dao ideju!!!!
;-)
[ caiser @ 12.08.2003. 15:23 ] @
Bice, bice... :pppp
[ impaque @ 12.08.2003. 15:35 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Hahaha....kakva smejurija pa to je cisto kopiranje Zrenjaninskih DANA PIVA, ne mogu da verujem da u Beogradu ne mogu nista pametno da smisle pa moraju da kopiraju, prvo EXIT pa sad DANI PIVA....


A Zrenjaninci su, inače, izmislili i patentirali "festival piva" i sad drže sva ekskluzivna prava, jel...

*cough*bullsh..*cough*

Povlačite krajnje smešne i nebitne paralele..
[ caiser @ 12.08.2003. 15:43 ] @
BTW...

Citat:
-zombie-:
a sviraju i sve poznate grupe.. roze poze


RozePoze??? buhaahahahahahaha!!! ;ppppp
[ bOkIcA @ 12.08.2003. 16:04 ] @
Citat:
impaque:
Citat:
STELLANOVA:
Hahaha....kakva smejurija pa to je cisto kopiranje Zrenjaninskih DANA PIVA, ne mogu da verujem da u Beogradu ne mogu nista pametno da smisle pa moraju da kopiraju, prvo EXIT pa sad DANI PIVA....


A Zrenjaninci su, inače, izmislili i patentirali "festival piva" i sad drže sva ekskluzivna prava, jel...

*cough*bullsh..*cough*

Povlačite krajnje smešne i nebitne paralele..


A što bi nekom bilo dobro kad može svima biti loše!
No ti to ionako nećeš razumeti, iz BG-a si i osećaš se prozvan.
[ Slobodan Miskovic @ 12.08.2003. 16:44 ] @
Po onome sto sam procitao na site-u takozvanog BELGRADE BEER FEST -a organizatori nemaju bas neko iskustvo po pitanju takvih manifestacija...

Citat:
PROJEKTI DO SADA:
-studentski protest 96/97
-univerzitetski protest Srbije
-antiratna kampanja
-studentske organizacije
-otpor
-seminari, tribine, časopisi, kampanje


Iz sveg srca navijam za svoj rodni grad, ne samo zato sto sam rodjen u njemu nego i zato sto se uzasavam centralizacije svega i svacega u BGD, kao i “silovanja” da tako bude, ne shavatam svrhu svega toga....


P.S. Jos da se organizuje Sabor Trubaca u BGD-a.
[ L I L I T @ 13.08.2003. 01:23 ] @
no ..dobro pa gde je tu greh ...
a i mislim da ste preterali sa ovim 'isforsiranim beograđanima'
ne kažem da nema takvih .... ali kažem da nisu svi takvi ...
zašto generalizujete - šuplja priča ...

pa šta ako postoji već fest tamo negde... to znači da ne treba da postoji nigde drugde...
tako ispada... ne budite sebični....
[ v0xel @ 13.08.2003. 08:46 ] @
Ma treba da postoji još negde, samo ne u isto vreme i ne treba da autori *govore gluposti* da su oni to izmislili i da se to prvi put održava kod nas, kada to jednostavno nije tačno....
Prošle godine su nas prozivali po novinama, kao seljake što se dičimo svojim danima piva, kada u zr-u postoje i druge "mnogo kulturnije" manifestacije, i da je to odraz naše zaostalosti, a sada oni prave isto... i to sve nazivaju svojom idejom, i daju mu engleski naziv....
fuj....
[ mordor @ 13.08.2003. 10:34 ] @
sad ste se toliko nalupali...

ja nigde nisam cuo organizatore da su rekli kako su ovo prvi dani piva kod nas...

Pored ovoga kao sto ste rekli postoje i u zrenjaninu ali zato postoje i u Zemunu i verovatno u svakom drugom gradu u Srbiji...
Pored toga vec tri (ili 4) godine odrzavaju se dani piva u Busu i Pecini...

Ko ce od ovoliko festivala da oceni koji je originalan???? JA!!!
ONAJ U BAVARSKOJ!!!!
[ impaque @ 13.08.2003. 10:54 ] @
Citat:
bOkIcA:
Citat:
impaque:
Citat:
STELLANOVA:
Hahaha....kakva smejurija pa to je cisto kopiranje Zrenjaninskih DANA PIVA, ne mogu da verujem da u Beogradu ne mogu nista pametno da smisle pa moraju da kopiraju, prvo EXIT pa sad DANI PIVA....


A Zrenjaninci su, inače, izmislili i patentirali "festival piva" i sad drže sva ekskluzivna prava, jel...

*cough*bullsh..*cough*

Povlačite krajnje smešne i nebitne paralele..


A što bi nekom bilo dobro kad može svima biti loše!


???

Citat:
No ti to ionako nećeš razumeti, iz BG-a si i osećaš se prozvan.


Hahah, važi ;))
Biće da se osećam prozvan hahaha ;)
Što se Beograda tiče, ne volim ga baš puno, pogotovo ove mlađe generacije, štaviše... Ali problem vidim u tome što vi "nebeograđani" ;) imate neku neobjašnjivu averziju prema Beogradu i beograđanima... Zašto? Gledam post -zombie-a, za kog se iskreno nadam da se šali, zato što toliko ogorčenosti odavno nisam video.. Ej, iskuuulirajte.. ;)

Lilit je skroz u pravu: ni prvi, ni poslednji festival piva..
[ Slobodan Miskovic @ 13.08.2003. 13:28 ] @
Eto kakvi smo mi Srbi...
Da li bi neko od Beogradjana mogao da mi odgovori zasto u Nemackoj postoji samo jedan Oktobar fest, mnogo se para i energije trosi na organizaciju takvih manifestacija i nije racionalno da se one dupliraju i jedna drugu gaze.

pored ovakvog odnosa nijedan drugi grad nece poceti da se razvija jer, boze moj, zasto zrenjaninci da prave dane piva kad mozemo i mi (beogradjani), zasto da u novom sadu bude exit - namesticemo mi svoj....itd.

Svega ovoga se grozim jer tako nikada necemo ici napred...

Citat:
ali zato postoje i u Zemunu i verovatno u svakom drugom gradu u Srbiji...
Pored toga vec tri (ili 4) godine odrzavaju se dani piva u Busu i Pecini...


I da podcetim jos jednom - Dani piva u Zrenjaninu su najstarija manifestacija ove vrste u Jugoslaviji- tako da poredjenje sa svakim drugim ameterskim pokusajima kopiranja ovoga samo sebe diskreditujete....

Citat:
Ali problem vidim u tome što vi "nebeograđani" ;) imate neku neobjašnjivu averziju prema Beogradu i beograđanima... Zašto?


Naravno da imamo averziju kada ste svi vi iz BGD - a umislili da ako je BGD glavni grad da u njemu mora sve da bude i zato sto upravo veliki broj Beogradjana ima averziju prema drugim sredinama.
[ Djomloun @ 13.08.2003. 15:03 ] @
Stvarno ste smaraci, citam sada ove nebuloze sto ste pisali...uzas...Ja verovatno dolazim pa se nadam da se divimo. Mislim nije mi jasno sta se sada tripujete oko ostalih manifestacija i sl, bitno da bude dobro zezanja, jebes ostalo... Ja cu verovatno da se odvalim sa ekipom iz kraja i ono meni ce biti super;>
[ caiser @ 13.08.2003. 15:31 ] @
Citat:
STELLANOVA:
tako da poredjenje sa svakim drugim ameterskim pokusajima kopiranja ovoga samo sebe diskreditujete....


A u cemu to, majke ti?
[ L I L I T @ 13.08.2003. 15:45 ] @
STELLANOVA iz ovoga zaključujem da baš imaš uzan pogled na svet i društvo ...
neću da kažem da mi te žao ...jer u suštini i nije
glupo je pričati priču koja nema zdrave osnove i navoditi temu na sasvim nešto drugo ....
kako bi ova cyber omladina rekla ...podsticati flejm ;)

ko je bolji nemci,beograđani,zrenjaninci...ko je prvi ...ma zar je to bitno....
ljudi treba da se zabavljaju... gde god bili,
čak šta više bilo bi lepo da ovakvih ili sličnih manifestacija ima svugde u svakom malom gradiću .... ili ti velikom....

i razmisli...
ima beograđana ...koji recimo ne mogu da odu do zrenjanina - zbog razno/raznih razloga ...a ovo im je ipak bliže, pa što da ne ... i to sve gradskim prevozom recimo...
razmisli,stavi prst na čelo.... pa onda sudi ko je loš ili dobar ...
tj nema loše populacije....ima samo loših pojedinaca !

[ impaque @ 13.08.2003. 18:56 ] @
STELLANOVA:
Jesus God Almighty, šta si ti uvrteo sebi u glavu...

Prvo, mi nećemo ići "napred" upravo zbog takvih stavova; kako se svi trude ( [sarkazam] ups, izvini, nisam mislio "svi", mislio sam "Beograd".. [/sarkazam] ) da kopiraju jedni druge..

Drugo, zar nije poenta baš u konkurenciji? Da se ne lažemo, taj novosadski EXIT je propast koliko je i beogradski "Echo", koliko ima primitivizma u Beogradu ima ga i van Beograda, itd... Ja jesam Beograđanin, ali skoro samo geografski — ostalo je sve u tvojoj glavi.

A to što u Nemačkoj postoji samo jedan fest, to možda, ali samo možda, govori da tamo neko drži monopol i ostale pokušaje organizacije festivala saseca u korenu.. Kapitalizam ipak nije toliko uznapredovao kod nas. Ali evo, ako će ti biti lakše, skidam kapu Zrenjanincima, jer su, pored festivala piva, takođe izmislili ćirilicu i hleb na kriške..
[ Slobodan Miskovic @ 13.08.2003. 20:25 ] @
Citat:
STELLANOVA iz ovoga zaključujem da baš imaš uzan pogled na svet i društvo ...
neću da kažem da mi te žao ...jer u suštini i nije
glupo je pričati priču koja nema zdrave osnove i navoditi temu na sasvim nešto drugo ....
kako bi ova cyber omladina rekla ...podsticati flejm ;)


Izvini ali je kod tebe ne vidim nijedno objasnjenje zasto nesto nema zdrave osnove kao i na koju sam ja to drugu temu navodio....
Najlekse je nesto negirati bez osnova...


Citat:
ljudi treba da se zabavljaju... gde god bili,


Slazem se da ljudi treba da se zabavljaju gde god da su ali zar nije bolja zabava da ti sa drustvom zapalis za Zrenjanin (75km) i da se provedes, upoznas nove ljude, grad i ostalo?


Citat:
čak šta više bilo bi lepo da ovakvih ili sličnih manifestacija ima svugde u svakom malom gradiću .... ili ti velikom....


Da li si se zapitala zasto nema vise ovakvih manifestacija?
Ja cu ti dati odgovor, nema para!
I zato je bolje da se svi potrude da se nesto dovede do sto je moguce boljeg nivoa a ne da se rasipa i trosi na sve strane.
Kako si mislila da neki mali gradic napreduje privredno i turisticki ako se manifestacija koja se u njemu odrzava 18 godina pocne kopirati i na najlicemerniji nacin gaziti (podsecam da se datumi dve manifestacije poklapaju sto je uradjeno namerno jer se vec 18 godina dani piva u Zrenjaninu odrzavaju posladnje nedelje avgusta)
Beograd nece propasti ako bez toga a veruj mi da Zrenjaninu to mnogo znaci...



Citat:
i razmisli...
ima beograđana ...koji recimo ne mogu da odu do zrenjanina - zbog razno/raznih razloga ...


Molim te daj mi 2 dobra razloga zasto neko ne moze da dodje do Zr-a?
I da podsetim za Zr ne treba pasos i viza.

Citat:
A to što u Nemačkoj postoji samo jedan fest, to možda, ali samo možda, govori da tamo neko drži monopol i ostale pokušaje organizacije festivala saseca u korenu


Upravo to sada radi Bgd, pokusava da ostale organizacije festivala saseca u korenu...

Citat:
ako će ti biti lakše, skidam kapu Zrenjanincima, jer su, pored festivala piva, takođe izmislili ćirilicu i hleb na kriške..


Ovo je toliko glupo da necu komentarisati....
[ caiser @ 13.08.2003. 20:33 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Molim te daj mi 2 dobra razloga zasto neko ne moze da dodje do Zr-a?
I da podsetim za Zr ne treba pasos i viza.


Evo da probam. Sta kazes na obaveze (poslovne, skolske, etc) i na nedostatak materijalnih sredstava. Mislim da su ta dva dovoljno dobra.
[ Slobodan Miskovic @ 13.08.2003. 20:43 ] @
Citat:
obaveze (poslovne, skolske, etc)


Zr nije tako daleko od Bgd da treeba da izdvajes mesec dana...
Veruj mi da je jako blizu... 45 min kolima....

Citat:
nedostatak materijalnih sredstava.


Karta do zr je 300din tamo i nazad a mozes i stopom, inace pivo se u Zr deli besplatno.... (Zrenjaninsko)
[ caiser @ 13.08.2003. 21:04 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Zr nije tako daleko od Bgd da treeba da izdvajes mesec dana...
Veruj mi da je jako blizu... 45 min kolima....


Ja cu zbog obaveza najverovatnije ici na samo jedan ili dva dana i na ovaj u BG-u, a ne jos da idem u ZR.
[ @ 13.08.2003. 21:15 ] @
Hmmm..... Dakle meni ne pada na pamet da dajem 300 din za prevoz, ali pivo je pivo.....

Tako da ja sedam na moj verni bicikl i idem u Zr!
[ impaque @ 13.08.2003. 22:33 ] @
[šala]

Da odem u ZR i da me ubiju zato što sam iz Beograda, oh-so-glavnog grada, urbanog epicentra, uporišta srpske plagijatorske elite?!

[/šala]

Bogami, ovde se baš nakupilo negativnih vibracija... Napuštam ovu temu, osećam kako mi rapidno odumiru sive ćelije.
[ tOwk @ 13.08.2003. 22:36 ] @
Citat:
STELLANOVA:
Zr nije tako daleko od Bgd da treeba da izdvajes mesec dana...
Veruj mi da je jako blizu... 45 min kolima....


Samo se nadaj da te neće pronaći oni gostoljubivi momci u plavim odelima ako pređeš tih 75km za 45 minuta (100km/h prosečna brzina).

A i zna li neko da li drže i dalje one barikade ispred Zrenjanina, pa mora da se ide kroz njive? :-)

Zar bi neko propustio ovakva uživanja?
[ PsYhO @ 13.08.2003. 22:45 ] @
idemo da slushamo vrzu i da pijemo pivo :)
sta ce te vishe od toga?
[ S_Kid @ 14.08.2003. 01:15 ] @


>Naravno da imamo averziju kada ste svi vi iz BGD - a umislili da ako je BGD glavni >grad da u njemu mora sve da bude i zato sto upravo veliki broj Beogradjana ima >averziju prema drugim sredinama.[/quote]

Jok bice u nekim pichkovtzima sa 5.000 ljudi, valjda postoji razlog zbog cega je neki grad glavni grad jedne drzave... Postoje i gradovi koji znace nesto na regionalnom nivou i oni imaju svoje manifestacije i dogadjaje.

Ako na prolece dodju Stonsi kao sto nece, zasto da ne odrze koncert u Zajecaru? Gitarijada je za Zajecar, dogadjaj sasvim primeren takvom mestu, Stonsi su za Beograd... I logicno je da Beograd prednjaci i pokusa da ima najprestiznije dogadjaje, nemojte mi samo reci da je Subotica ili Kragujevac centar kulturnih zbivanja u Srbiji. Nemam nista protiv bilo kog grada ili desavanja ali jednostavno ono sto treba da bude centralno treba da bude u Beogradu, najdalje u Novom Sadu.

I ne smatram da je Beograd elitan, smatram da je globalno snobovsko selo, ali nadji mi u Srbiji bolje... a nije da nisam gledao i tamo i vamo...

peace...
[ bOkIcA @ 14.08.2003. 04:38 ] @
Volim ovakva ogranicena razmisljanja, al ajde da probam da ti objasnim.

Ti volis Beograd, i ja ponekad.
E sad, zamisli da se Vozdovac seti da napravi "beer fest" i to super prodje, i traje tako par godina. I ides svake, naravno, i svidja ti se.

I posle 10-tak godina "padne na pamet" drugim opstinama - delovima BG-a da naprave svoj "beer fest" i to u isto vreme kad i onaj najveci, koji dan ranije da pocne kako bi se masa "skrenula".

Al da bi uspeo fest potrebno je da dodje 10000 ljudi, e vidis razbeze se tako oni na tih, recimo, 5-6 festova. Odnosno dodje na svaki 2-3000 i sta bi, propali festovi.


Sledece godine nema festova i nema piva ni za tebe ni za mene.



Il da ti pricam na drugi nacin...
Zivis u Bloku XX (ne znam kako se zovu) i uvek imas tezgu na vasem "blokovskom" beer fest-u i dobijas lepu kintu (doduse jednom godisnje) jer prodajes kojekakve sitnice. Eee, posle 10-tak ili vise godina sete se ovi u centru da bi oni trebali da imaju svoj beer fest i osta ti bez tezge, para i piva (tamo je mafija pa ti ne daju da prodajes)...


Da komsiji crkne krava.
SRBIJA do NOKIA!!!
[ v0xel @ 14.08.2003. 07:30 ] @
Ima u ovoj drzavi pivopija bar za 10 festivala :) .... ali bi bar trebalo da se malo odvoje vremenski... glupo je propustati jedan zbog drugog. Ima zrenjaninaca koji bi otisli na beogradski, verujem i beogradjana koji bi dosli u zr, ali to jednostavno nije moguce ako se ovi festivali preklapaju...
treba malo vise paznje posvetiti organizaciji
[ Floyd @ 14.08.2003. 11:26 ] @
Cisto onako informativno...u cemu je fazon s tim danima piva? Mislim zasto ste se svi tako napalili na to? Zbog jeftinog piva?
[ -zombie- @ 14.08.2003. 14:21 ] @
Citat:
v0xel:
Ima zrenjaninaca koji bi otisli na beogradski, verujem i beogradjana koji bi dosli u zr, ali to jednostavno nije moguce ako se ovi festivali preklapaju...


moguće je.. lepo neko iz bgd sedne u kola i dođe u ZR... ;)


a za ono pre -- naravno da sam se malo šalio (de bi ja nešto protiv lilit i vrze ;))

a da sam protiv centralizacije, i bEogradizacije -- jesam!!
[ Slobodan Miskovic @ 14.08.2003. 14:51 ] @
Citat:
Jok bice u nekim pichkovtzima sa 5.000 ljudi


Molim te mi objasni sta je to pichkov....?
I gde je to bilo 5000 ljudi...



Citat:
Ako na prolece dodju Stonsi kao sto nece, zasto da ne odrze koncert u Zajecaru? Gitarijada je za Zajecar, dogadjaj sasvim primeren takvom mestu, Stonsi su za Beograd.


Jako glupa poredjenja....(ako ti nije jasno kazi pa cu da ti objasnim )

Citat:
Nemam nista protiv bilo kog grada ili desavanja ali jednostavno ono sto treba da bude centralno treba da bude u Beogradu, najdalje u Novom Sadu.


Zar grad od 1500000 stanovnika ne moze da smisli nista novo nego treba da kopira druge?
Inace BiP pivo je jako dobro....ironija....i ima tradiciju....


Citat:
ali nadji mi u Srbiji bolje... a nije da nisam gledao i tamo i vamo...


Pa nikada neci ni biti bolje ako se sve desava u bgd-u....
Da pojasnim...
Na primer, u beogradu je neka manifestacija, dodju ljudi iz cele srbije pokupe pare iz svog grada i potrose ih u bgd-u, beograd non-stop dobija novac od drugih i razvija se na teret drugih gradova...
[ Slobodan Miskovic @ 14.08.2003. 15:12 ] @
Citat:
A i zna li neko da li drže i dalje one barikade ispred Zrenjanina, pa mora da se ide kroz njive? :-)


E stvarno ne znam posto sam u italiji ali sam cuo da je bilo nesto kao nisu im platili neki secer ili sta vec....
Ali nema veze mozes preko njive....jedno novo iskustvo... ;)
[ reject @ 14.08.2003. 20:50 ] @
Ma ljudi, dolazi HLADNO PIVO. Zar je bitno gde kako i koliko??????
Zrenjanin, Beograd, Jabucki Kljuc, koga zanima?
Znaci, retka prilika da opet cujemo apsolutno najbolji bend sa
prostora bivse sfrj i to BESPLATNO. Svaka ccast ko ih je iscimao.

BTW - Ako neko ima najnoviji album HP-a neka ga negde baci na net...
[ caiser @ 14.08.2003. 21:44 ] @
Pa ja to rekoh jos na pocetku ali ljudima dzaba da pricas. :)))))
[ reject @ 14.08.2003. 21:49 ] @
Jeste, ali malo je bezveze da pre njih sviraju 'rare'
i to citavih sat veremena, a HP samo pola sata vise.
Nadajmo se da ce satnica biti blago neispostovana...
[ caiser @ 14.08.2003. 22:00 ] @
Ma i sat i po je dovoljno. Vazno je samo da dodju. :)))

BTW, i ja bih voleo da cujem njihov najnoviji album. Pre neki dan sam skinuo sa neta njihova prva 4 albuma ali ovaj zadnji nikako da nadjem. Nasao sam samo neke semplove i cini mi se da su malo promenili zvuk. Dosta su tvrdji nego ranije.
[ reject @ 14.08.2003. 22:16 ] @
Posle Pobjede su izbacili Live album 'Istocno Od Gajnica' na kojem se
pojavljuju i neki likovi iz KudIdijota (Tusta), zatim je Mile izdao jedan
album nevezan za HP i sad evo izbacili ovaj najnoviji.
Cuo sam samo jednu pesmu sa novog albuma (202 ih je emitovao povodom
BeerFesta) , ali to je neka zajebantska obrada Beatlesa - Let It Be.
Ma ortak mi je obecao ceo disk samo da se vrati iz HR.
[ caiser @ 14.08.2003. 22:24 ] @
Znam za taj live album ali to mi nije toliko interesantno.

Nego bas sad slusam i primetio sam nesto na sta sam potpuno zaboravio. Da li si primetio neverovatnu slicnost izmedju Toy Dolls - Spiders in the Dressing Room i HP - Buba Svabe? :D
[ tOwk @ 14.08.2003. 23:08 ] @
Citat:
-zombie-:
a da sam protiv centralizacije, i bEogradizacije -- jesam!!


E Zombie, kad dolaziš sledeći put u Beograd?
[ Djomloun @ 15.08.2003. 00:24 ] @
Lilit ako tebi nije, meni jeste stvarno zao coveka. Toliko se trudi da ima suprotan stav bez realne osnove, eto samo da bi se razlikovao, bez vez... Ajde da mu probam objasniti, pa ako hoce da shvati super, ako ne, mene mrzi da se raspravljam sa njime, idem da podizem hram Bogu piwa, sto ce reci idem da spremam stomak za izlozbu;>
Kao prvo zabole me za tradiciji i te senitmentalne fore 10 god bla bla truc, idem da se zezam sa ortacima i naravno da necu da se cimam do Zr kada mi je lakse da odem do Kalisha. A kao da i postoji neka razlika posle nekoliko litara ispijenog piwa, neces ni znati da li si u Srbiji ili u nekoj drugoj drzavi.
Btw meni i dalje nije jasno zasto bi se neko cimao do Zrenjana osim ako nema bas puno free time pa moze da dzabalebari evry day i ima materijalnu osnovu. A te munje sa stopiranje.....ma daj plz. Mora da si braindammaged ako odlucis da umesto laganog odlaska do grada GSP-om ides da stopiras da bi stigao do Zr. Jer eto oni su prvi organizovali, pa eto da se ne kvari tradici.
Nemoj me shavtiti pogresno, nemam ja nista protiv Zr, ali brate slati ti se nalupa gluposti i previse. Po tvojoj logici ne bi teblo ici ni na jedan od ova dva hepeninga vec pravo na naki treci ko zna gde u Svetu gde je odrzano prvo javno prebijanje od piwa. Da se ne rasipa energija, kesh i sta si vec rekao.
[ S_Kid @ 15.08.2003. 02:56 ] @
>Molim te mi objasni sta je to pichkov....?
>I gde je to bilo 5000 ljudi...

Mislim na neku selendru koja nema dovoljno stanovnika da bi se nasla na mapi a da nije u obliku praznog kruzica... Tamo mogu da se odrzavaju festivali ovakvi ili onakvi ali verovatno ce znaciti nesto samo na uskom regionalnom nivou i tu je kraj.


>Zar grad od 1500000 stanovnika ne moze da smisli nista novo nego treba da >kopira druge?
>Inace BiP pivo je jako dobro....ironija....i ima tradiciju....

A sta novo da smisli? Festival macijih brabonjaka? Beograd je dovoljno veliki da moze da ima svoje festivale koji ce uspevati samo na racun lokalne publike...
Ja ne znam nikoga da je ikada bio u ZR na danima piva, ja sam se jedino tamo zatekao pre 4 godine, ne mogu da kazem da je bilo lose-naprotiv, jos samo da nije isfrustriranih pandura, pa jos kad vide da si iz BG-a... e to se zove kompleks male sredine! Znaci niko koga ja znam ne bi isao u ZR a svi ce ici ovde na festival, znaci nece ovaj fest uspeti na stetu ZR, Beograd jednostavno moze sam da izgura takvu manifestaciju sto se ljudi tice a da ne ide na stetu drugih.

Echo svakako nije ugrozio Exit, uspela su oba festivala, mada su oba po meni krsh. Zasto zbog Exita da Beograd nema svoj festival kad ima i Lido i Usce i Donji grad gde se tako nesto moze fenomenlano organizovati? Jedino sto se apsolutno slazem to je da slicne dogadjaje treba vremenski razgraniciti bar mesec dana, najvise zbog finansija i slobodnog vremena...


>Pa nikada neci ni biti bolje ako se sve desava u bgd-u....
>Da pojasnim...
>Na primer, u beogradu je neka manifestacija, dodju ljudi iz cele srbije pokupe pare >iz svog grada i potrose ih u bgd-u, beograd non-stop dobija novac od drugih i >razvija se na teret drugih gradova...

To je sasvim logicno, zato jedan grad i jeste prestonica. Ako ides u Madjarsku hoces ici svoje pare da potrosis u Keckemetu ili Budimpesti? U prestonici treba da budu sve reprezentativne stvari na koje ces da potrosis pare. Manji gradovi trebaju da imaju nesto svoje sto ce iz izdvajati iz proseka, neku svoju lokalnu ponudu, kako turisticku tako i cisto kulturnu i sta znam ja...

Zasto Beograd ne organizuje sabor trubaca? Ne moze, to je primereno Guci, kao sto je rostiljada primerena Leskovcu, debilno bi bilo da bude bilo gde drugde. Gitarijada je u Zajecaru, dani Ludaje u Kikindi... ma da ne nabrajam sada. Pivo je bre univerzalna stvar na nivou kosmosa :)) I ne znam zasto pominjes BIP, tamo ce biti 50ak brandova, i u tome je i dodatna draz, probacu piva koja do sada nisam a hteo sam i moci cu da ih pijem koliko hocu jer su cene povoljne. BIP, Jelen kao i to Zajecarsko pivo koje se tamo deli dzabe, niko nece ni pogledati...

Ni sam ne znam sta mi bi da ovoliko pisem, aj' zdravo...
[ bOkIcA @ 16.08.2003. 01:45 ] @
Citat:
S_Kid:
Jedino sto se apsolutno slazem to je da slicne dogadjaje treba vremenski razgraniciti bar mesec dana, najvise zbog finansija i slobodnog vremena...


Zasto lupas ostale gluposti kad se slazemo?!!
[ S_Kid @ 16.08.2003. 04:21 ] @
Citat:
bOkIcA:
Zasto lupas ostale gluposti kad se slazemo?!!


Pa ja tvoje postove nisam ni citao iskreno, ja se raspravljam sa Stellom, ne znam ni sta si pisao :)
[ bOkIcA @ 16.08.2003. 17:22 ] @
Citat:
S_Kid:
Pa ja tvoje postove nisam ni citao iskreno, ja se raspravljam sa Stellom, ne znam ni sta si pisao :)

Ne mogu da verujem da ljudi postuju poruke a ne citaju tudje.
[ brcha @ 18.08.2003. 01:02 ] @
Odgovor rejectu u vezi Hladnog Piva

Ima nekih MP3ova na http://pljuga.tripod.com/pljuga/mjuza.html, ali cini mi se da sada ne mogu da se skinu (kasno sam saznao za URL). Ali, ako ih nabavim odnekud, turicu na svoj sajt pa cu vam dati adresu.

Pozdrav svima i vidimo se na Pivu !!!!
Filip

PS: Ako neko drugi zna gde ima MP3ova Hladnog Piva, neka se slobodno javi
PS2: Stvarno ne razumem zasto se svadjate oko toga da li Bgd ugrozava Zrenjanin i slicno. Ako nista drugo, u Zrenjanin sigurno nece da dodje ovoliko grupa (da ne kazem stranih) kao u ovde.
[ Ni ten ichi ryu @ 18.08.2003. 03:23 ] @
:quickdelete:

ja sam hp upravo zavoleo zbog pesme buba svabe in the dressing room :]
(ne upravo zavoleo, vec zavoleo upravo)
[ S_Kid @ 18.08.2003. 09:24 ] @
Jel to slika sa prezentacije beer festa, ovako ce da ga sluze? Svako? I i dalje sve od 30 do 75din? I posle kao ne valja :)
[ caiser @ 18.08.2003. 12:11 ] @
Citat:
brcha:
PS: Ako neko drugi zna gde ima MP3ova Hladnog Piva, neka se slobodno javi ;)


Ovde sam ja skinuo prva cetiri albuma http://master.grad.hr/skinbreather/html/music.htm . Medjutim to, verovatno, svi imaju tako da nije ni vazno. ;)
[ Aleksandar Bosanac @ 18.08.2003. 21:53 ] @
Imam samo dvije pjesme od HL-a sa ovog novog albuma(Samar i Zimmer Frei), pa ako neko hoce mogu da mu to posaljem na mail.
[ brcha @ 19.08.2003. 00:02 ] @
Citat:
Aleksandar Bosanac:
Imam samo dvije pjesme od HL-a sa ovog novog albuma(Samar i Zimmer Frei), pa ako neko hoce mogu da mu to posaljem na mail.


Salji meni na mail ([email protected])

Pozdrav
Filip
[ reject @ 19.08.2003. 09:42 ] @
Citat:
Ni ten ichi ryu:
:quickdelete:

ja sam hp upravo zavoleo zbog pesme buba svabe in the dressing room :]
(ne upravo zavoleo, vec zavoleo upravo)

:quickdelete:

Ja sam postao njihov dozivotni fan kad sam ccuo album GAD (Usamljeni
u Gomili, Diznilend...) i par pesama sa prvog albuma (Odjava Programa).
Sjecam se kao da je juce bilo... :)
[ postmortem @ 21.08.2003. 17:33 ] @
nisam pratio temu, ni o cemu ste sve pisali

video sam promo-snimak na rts1 o tom beer festu

moj komentar je da je to jos jedna nisomnia, tj, jos jedan tzv. 'festival'

jer i prosle god. nisomnia je bila besplatna, hm, a program (muzicki) je ISTI, jedino sto je u bg novina to pivo..

izgleda nam se zemlja pretvara u zemlju kojekakvih festivalchica, hmm, jel razmisljao neko o tome da i mi napravimo ES vodka fest, npr (samo primer). jer izgleda, praviti "festival" u srbiji je unosan biznis..

[ __srki__ @ 21.08.2003. 22:31 ] @

'promotivna cena' od oko 75din za strana 0.33 piva
skuplje nego u prodavnici :)

to vise lici na koncert nego na 'festival piva'
[ brcha @ 22.08.2003. 01:04 ] @
Pa kupis par 1.5l piva pre nego sto dodjes na koncert i ondak uzivas u Hladnom Piwu :)
[ random @ 22.08.2003. 02:27 ] @
Lepo bilo večeras. Okačiću neke fotke kad dobijem.

Moje preporuke za piva koja bi ste mogli da probate ako niste:

Krombacher (fantastičan lager!!!)
Črveni Drak (češki ale, veliki procenat ekstrakta, odlično)
Paulaner (nisam probao, ali rekli mi drugari da je mlogo dobro)

[Ovu poruku je menjao random dana 22.08.2003. u 07:24 GMT]
[ lucky @ 22.08.2003. 02:28 ] @
Evo posle prvog dana Beer Fest-a losa stvar je to sto na svakom standu
postoji max dva ventila za tocenje piva, tako da se najvise vremena izgubi
cekajuci na pivo. Cena domacih (za strana nisam ni pitao) piva je 50 DIN,
tako da to nije nista povoljnije nego na nekim drugim mestima, cak se u
nekim pivnicama moze naci i jeftinije. Oko recimo 23:30 pocelo je da nestaje
piva na mnogim standovima, tako da su mnogi posetioci ostali uskraceni za
degustaciju svog omiljenog piva.
Jedino cega je bilo u sitnim satima su girice, tako da bar ljudi nisu bili gladni
pored toga sto su ostali zedni!
Inace ljudi koji prodaju girice su Zrenjaninci, pa toliko o tome da nekome smeta
to sto postoji i Beer Fest pored Zrenjaninskog festivala piva.
[ L I L I T @ 22.08.2003. 04:41 ] @
Citat:
random:
Krombacher (fantastičan lager!!!)


stvarno odlično ..
bar njega smo uspeli da probamo,a da nije bilo rasprodato ...
mada ima i još jedno dobro ''RED .. ... something''... (zaboravila sam ostatak naziva), ko će svega da se seti posle ovog piva ;)))))


a to čujem ..da se žale,na cene domaćih piva,navodno nije isto kao što su ''obećavali'' na tivju radiju ..slično...
a ja pitam..pa zar verujete u sve što čujete? ;)

sve u svemu nije loše,mada su mogli bolje da se potrude oko ozvučenja.....
[ random @ 22.08.2003. 05:26 ] @
Red Drak (vidi gore).
[ ma JA! @ 22.08.2003. 08:42 ] @
Ma najgore od svega je sto nigde nije bilo da se kupi hladno pivo. A cene su skroz lude npr: Kaiser limenka 0,33l - 60 din, Kaiser limenka 0,5l - 68 din, Jelen na tocenje 0,5l (puno pene,malo piva) - 50 din sto je i cena Zoffmann-a od 1,5l (nestalo na pocetku veceri) itd.

Ivana, veceras idemo ranije? I daj vidi sta ti je sa foto-aparatom
[ brcha @ 22.08.2003. 11:47 ] @
Pa ko ce toliko pivo da o'ladi...

Mene je odusevljavao pogled na put kojim se silazi do donjeg grada, koji je bio prepun kad god sam pogledao u tom pravcu...
[ S_Kid @ 22.08.2003. 12:04 ] @
Jedino hladno kao zmija koje sam popio bilo je Skopsko na pocetku veceri, posle njega Nastro Azzuro koje je bilo manje vise hladno i posle toga nigde vise nije moglo da kupi hladno! Pa ljudi moji, dal je moguce da su ljudi koji drze standove toliki imbecili da ne nabave sanduke nego samo one jadne frizidere koji postoje na trafikama... I nema Guinissa :(

Jos jedna stvar koja je bzvz je sto Lasko u limenci kosta 70din toplo, a na trafici je 50din ladno... piljarenje najobicnije, al nije ni cudo jer su sve u pitanju domaci distributeri tih piva...

Ispade da ja ocrneh ceo dogadjaj :) Nije uopste lose bilo sinoc i ici cu svaki dan, veceras se nastavlja degustacija i slusa Hladno Pivo kad vec ne moze da se pije isto...



[ weB_KiLeR @ 22.08.2003. 12:38 ] @
Hmm ja sam pio cim sam dosao i bavaria toceno je bilo hladno ove limenke iz frizidera su pis wasser tako da ono uzimajte toceno hladnije je samo sto su malo cene visoke za festival piva trebalo bi da bude skoro dzaba ali dobro bar je ulaz dzaba pa kad se sve sabere ok je...
[ brcha @ 22.08.2003. 12:40 ] @
Ma bolje da nema ginisa nego da kosta 235din (kao u irish pubu). Uzeo sam par puta, ali posto nemam zelju da puknem preko 1000din za pivo isto vece, onda nastavim sa necim drugim i skroz se smorim ...

Hladno Pivo & Kelti (mozda kelti donesu ginis ).
[ L I L I T @ 22.08.2003. 16:24 ] @
Citat:
Red Drak (vidi gore).


trsne čovek oko 5 am ..pa ne vidi da je Črveni Drak i red drak jedno te isto ... eh črveno ;)

Citat:
Ivana, veceras idemo ranije? I daj vidi sta ti je sa foto-aparatom ;)


eh i on trso ..... na gazdaricu :pPPPP
sve bre trslo od onog silnog piva ;)
[ reject @ 23.08.2003. 11:55 ] @
Al je bilo dobro HLADNO PIVO!!!
Osim sto im je puko bubanj na pola svirke i sto je
guitarista malo gresio (kao i uvek) - bilo je fenomenalno.
Nisam imao pojma da ovde imaju toliko fanova i to ljudi
za koje nikada ne bih rekao da vole HP(po izgledu).
Ovaj novi album im je izgleda mnoooogo dobar, sudeci
po par pesama koje su odsvirali, a pritom su mi bile
nepoznate.

Ako neko ima fotke sa svirke nebi bilo lose da ih baci
negde na net.

Takodje zna li neko zbog cega je Mile prekinuo svirku
na par trenutaka i rekao nesto u fazonu 'To nije uredu...'
publici - Mile to uvek radi kad izbije neko s***** pa me
zanima sta je bilo ovaj put.

'A kome nije dovoljno,
njemu nastavak u Becceju'
Ko hoce opet da cuje HP, moze da ode
veceras do Becceja gde sviraju sa ska
bendom iz NovogSada 'Lost Propellero$'
(moji dobri drugari) - necce se pokajati.;)
[ brcha @ 23.08.2003. 12:03 ] @
Bilo je fenomenalno, samo me sad sve boli... Ali dobro :)

A bilo je skinsa koji su im vikali ustase i sl, pa je mozda zbog njih prekidao, ali ne znam...
[ Djomloun @ 23.08.2003. 12:17 ] @
Evo ja se loma razbudi pa da prenes utiske od sinoc. Bilo je fino ali sam ipak vise ocekivao. Ozvucenje je svakako moglo biti bolje, a bilo bi fino da su imali jos jedan stejdz, gde bi bio tehno/haus...Manovi su dobro svirali, ali mi nije jasno ko pusti one predgrupe da sviraju, nemaju pojma;> Sto se tice piwa, probao sam razne brendove, ali posle treceg nije bilo nikakve razlike;> Ostatak cemo veceras da probamo, but najvise mi se svidela bavarija. Ovo Red Drak je isto super, a fino dodje posle par vopsa extra slan chipsy odmah desno, da se loma vratite u zivot;> Najhladnije po menin je bilo Nastro Azzuro;> I da malo su mi isle na q**z one silnke klinke, neki satro metal pank fazon.....sta ces deca;> U svakom slucaju ako niste bili dodjite veceras pa se vidimo;>
Ziveli.
[ reject @ 23.08.2003. 12:18 ] @
Citat:
A bilo je skinsa koji su im vikali ustase i sl

Mislim da nije zato, mislim da je bilo neko s***** u vidu peglanja
ili tako nesto. Ja nisam video takve skinove, bas su svi bili OK,
mada, ima nas raznih...
Takodje sam primetio da nisu svirali ceo text Politike tako sto
su izbacili deo gde se pominje mobilizacija i rat - znaci nisu
hteli da daju povod ni za kakve provokacije pa ako se i
pored toga nasao neko da vice 'ustase' onda je to zalosno
i srecan sam sto to nisam video.
[ S_Kid @ 23.08.2003. 13:43 ] @
Ekh, moj komentar na drugi dan-APSOLUTNO SJAJNO!:)

Vrhunac veceri su svakako bili Hladno Pivo koji su me odusevili, a na drugom mestu sam ja licno koji sam otkrio Red Drak i cesto posecivao taj stand :) Ko jos nije probao, pivo je A Must... Upoznao sam i neke Amere iz Minesote koji su se nalozili na Nektar tako i mene castise jedno, nije nista posebno mada mos se pije onako toceno i hladno. To je jedan veliki plus za sinoc, svuda je bilo hladnog za razliku od preksinoc kada je bila katastrofa... Cini mi se da je i ozvucenje bilo bolje, mada sumnjam da sam posle 23h bio merodavan da dajem bilo kakve zakljucke :)

Ja ne znam isto za bilo kakve Skinse, niti sreo nekog, sto je jos jedan plus...

I mala ispravka, Guiness stand postoji IZA bine i pivo je 95 dinara, savetujem makar degustaciju... il dve :)



[ brcha @ 23.08.2003. 14:24 ] @
Citat:

Ja ne znam isto za bilo kakve Skinse, niti sreo nekog, sto je jos jedan plus...


Ja sam bogami video skinse, a sa nekom petoricom se i "upoznao", posto su hteli da se biju samnom jer sam navodno jednog od njih odvalio cokulom (inace, bio sam u patikama i sad me bolu noge :( ).

Citat:

I mala ispravka, Guiness stand postoji IZA bine i pivo je 95 dinara, savetujem makar degustaciju... il dve :)


Video sam stand tek na kraju, ali nisam uzimao pivo. Ako je samo 95din, eto mene sutra na ginisu :)
[ L I L I T @ 23.08.2003. 14:33 ] @
evo ja se tek sad vratih , pa da podelim i ja utiske ...
slažem se da je sinoć bilo sjajno .... mnogooo veći odaziv ljudi,čini mi se da su kao malo rešili problem s ozvučenjem,a najbolje da pivo nije nestajalo ....samo rashlađivanje istog im nije bilo nešto naj
pa mi je izgleda na kraju nedovoljno rashlađeni red drak došao glave ;)

sjajno....
mada kad se nisam šlogirala... kad smo ''upoznali'' kuče po imenu LILIT..... e to je bilo previše i za mene ;)
[ brcha @ 23.08.2003. 14:41 ] @
Citat:
L I L I T:
samo rashlađivanje istog im nije bilo nešto naj
pa mi je izgleda na kraju nedovoljno rashlađeni red drak došao glave


Video sam neku kriglu sa duplom plastikom i valjda freonom izmedju koja hladi pivo. Kosta cini mi se 120din i moram priznati da lepo hladi pivo. Sipali smo lepo toplo pivo u nju i za manje od minuta je bilo hladno.

Citat:

mada kad se nisam šlogirala... kad smo ''upoznali'' kuče po imenu LILIT..... e to je bilo previše i za mene


Jel barem neka lepa kuca?
[ reject @ 23.08.2003. 15:54 ] @
Citat:
brcha:
Ja sam bogami video skinse, a sa nekom petoricom se i "upoznao", posto su hteli da se biju samnom jer sam navodno jednog od njih odvalio cokulom (inace, bio sam u patikama i sad me bolu noge :( ).

Ja sam se isto zezno i dosao u patikama. Nekada su bile crna, a sad su sive :).
Hteo da uznem cokule, al reko' bit ce vruce - avgus mesec. Znaci, cak i skroz levo
od guzve ispred stagea nisam mogao da ostanem nenagazen.
BTW svi skinovi koje sam sreo su bili bas OK i fino raspolozeni, zacudo :).
[ brcha @ 23.08.2003. 16:03 ] @
Citat:
reject:
Ja sam se isto zezno i dosao u patikama. Nekada su bile crna, a sad su sive .
Hteo da uznem cokule, al reko' bit ce vruce - avgus mesec. Znaci, cak i skroz levo
od guzve ispred stagea nisam mogao da ostanem nenagazen.


Treba da vidis na sta lice moje nekad crne pantalone. Do kolena su potpuno sive i braon, a gore su bele (od soli). Iz nekog cudnog razloga ES majca (isto crna) koju si mi 100 puta polili pivom i ostalim djakonijama na prvi pogled izgleda cisto. (Gojko, dobre su ti majce )
[ l4m3r @ 23.08.2003. 17:05 ] @
Sinoc/jutros sam bio.. i ajd da ispisem utiske..
Prilaz sa kalisa, onaj hodnik, pun ljudi, a kad si malo gore, ko da je ispred provalija.. i samo odjednom pogled.. BUM.. prepuno ljudi.. reko wow.. svaka cast.. posto sam vec bio pod uticajem piva, poceo sam da zvizdim, haha, kad je ceo hodnik krenuo isto, hahahaha, a ono svi milimo, jedva se proslo...
Sto se tice piva.. skopsko, je bilo vrelo , ova ostala, koja sam probao (bitburger, bavaria, nektar, amstel, nastro, jelen.. su bila ok).
Ljudi, je bilo, bruka mnogo. Koliko sam ja video (a dosta vremena sam video mutno), su bili ok. Muzika super, pogotovo kad je na stage dosao minimal zvuk..
E tu sam totalno ukaljao patike. Od crvenih, posle pola sata, su postale sive.. heh, jedva sam ih oprao, a tek da vidite bele carape, qq ...
Sve u svemu, mnogo dobro. Preporucujem svakom da ode danas i sutra, koliko jos radi festival.

P.S.
WE DRINKIN' BEER, WE DRINKIN' BEER.....
[ S_Kid @ 23.08.2003. 18:14 ] @
Eh, obuca... Pa zar je toliko tesko obuci stare starke :) Najkompatibilnija obuca za takve predstave, jeste malo nezgodno ako te neko nagazi ali boze moj...
Idem ja da se presvukem pa da krecem, posle sinoc bilo bi suludo ne otici i veceras...

Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?
[ brcha @ 23.08.2003. 18:41 ] @
Citat:
S_Kid:
Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?


Trebalo je tamo da se nadjem kasnije sa jos nekim drustvom... Naravno, nista od toga :)
A pogubio sam i ljude sa kojima sam dosao. Razbili smo se u nekoliko malih podgrupa i posle se jedva sastavili. Bilo kakvo okupljanje moze da bude samo van festa. A koliko se meni cini, nije bilo nikakvih dogovora o okupljanju (sto ne znaci da ne moze da bude, jel).
[ caiser @ 23.08.2003. 19:32 ] @
Citat:
S_Kid:
Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?


Nista zvanicno, ali skupilo se nas 6-7 geekova. Inace, kuci smo dosli tek u 3pm. :)

Citat:
brcha
Jel barem neka lepa kuca?


Nije, ali je baba koja je vlasnik kuceta bas dobrodrzeca. :ppp

Inace, ja sam cuo samo 3 pesme HP-a. Prvo sam totalno zakasnio, pa sam jos plus morao da idem da sacekam jednu drugaricu bas kada je poceo bis. A toliko dugo sam cekao ovo. :'(((
[ L I L I T @ 24.08.2003. 03:32 ] @
ih kajzer ne preteruj, za onu dugaricu je vredelo ne odlušati HP ;)

i da, nisam ni ja primetila neprijateljske likove,svi su bili maximalno raspoloženi....čak me sve malko podsetilo i na woodstock atnosferu ;)
a kuče lilit,ma slatko je ... i ako je jedan obična mala džumarica ... rado bi ga volela ko da je moje :p

i znači brcha ti si se tamo vrzmao s ES majicom ...
pa mogli smo svi da se uniformišemo,radi lakšeg raspoznavanja u masi ;)
valjda će uskoro slikice,pa da dočaramo malo deo atnosfere ...

a što se tiče okupljanja ES-ovaca ...nikog nismo prisiljavali,ko je hteo - hteo je....onakoc spontano,na kraju je ispalo fino,mada sam primetila da je bilo dosta geekZ populacije,prosto ne mogu a da ne čujem kad neko pominje neke megabajte ili slične mere u masi ;)

mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom ....ukapiravši da se bahćemo s kompovima,zatražio je od nas neke usluge, tipa da mu sklopimo neki config,i dok je nabrajao šta sve želi,tu je bio i neki monitor 4...hahaha..valjda je mislio na P4 ...
ali avaj,s smrtinicma uvek lapsuza ;)
[ NLO @ 24.08.2003. 04:22 ] @
jebem ti beerfest :)
izgubih telefon na njemu...
aj sad da kazemo ovako, verovatnoca je 0.0001% da je neko sa es-a nashao danas/juce jedan siemens c55, ali ako jeste nek se javi :)
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)
[ brcha @ 24.08.2003. 08:40 ] @
Citat:
L I L I T:
i znači brcha ti si se tamo vrzmao s ES majicom ...
pa mogli smo svi da se uniformišemo,radi lakšeg raspoznavanja u masi


Da me nisi videla? Btw. brcha nije registered trademark (http://www.elitesecurity.org/tema/28095/0#193369), tako da može slobodno da se menja kroz padeže

Citat:
valjda će uskoro slikice,pa da dočaramo malo deo atnosfere ...

I random je obećao neke slike, tako da će biti šta da se gledi

Da li je neko bio sinoć? Ja htedoh da odem, ali nisam nagovorio društvo, pa mi bilo glupo da idem sam... Ali zato večeras sigurno idem!

Citat:
mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom ....ukapiravši da se bahćemo s kompovima,zatražio je od nas neke usluge, tipa da mu sklopimo neki config,i dok je nabrajao šta sve želi,tu je bio i neki monitor 4...hahaha..valjda je mislio na P4 ...
ali avaj,s smrtinicma uvek lapsuza


Moja drugarica se bavi prodajom računara. Treba nju da pitaš za priče sa smrtnima Kad sam čuo par tih njenih priča, zaključio sam da definitivno nisam rođen za prodaju računara.
[ brcha @ 24.08.2003. 08:41 ] @
Citat:
NLO`:
jebem ti beerfest :)
izgubih telefon na njemu...
aj sad da kazemo ovako, verovatnoca je 0.0001% da je neko sa es-a nashao danas/juce jedan siemens c55, ali ako jeste nek se javi :)
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)


Ako je za neku utehu, meni je ispao s35i iz torbice (da ne kažem pederuše), ali sam ga odma' našao. A neka dva lika su izgubili ključeve.

Da, što se tiče utehe, moja drugarica je na nekom koncertu izgubila mobilni i već se oprostila od njega. Slučajno je sutradan ili preksutradan pozvala svoj broj i javila se neka devojka koja je našla telefon. Na kraju joj je lepo vratila telefon i svi srećni i zadovoljni. Tako da ima nade. Ako je neko pošten našao telefon, možda ćeš moći da ga recoveruješ. Evo, držim ti palčeve :)
[ caiser @ 24.08.2003. 08:53 ] @
Citat:
L I L I T:
i da, nisam ni ja primetila neprijateljske likove,svi su bili maximalno raspoloženi....čak me sve malko podsetilo i na woodstock atnosferu ;)


Ja iz licnog iskustva kogu da ovo potvrdim jer sam izgazio par stotina ljudi i niko me nije ni popreko pogledao. :)))

Citat:

mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom


Na njega sam skroz zaboravio. Kada je lik video da nema prolaz kod lilit poceo je da muva jednog ortaka (bez imena, pliz :))). Da ga nisam na vreme zaustavio verovatno bih ja bio sledeci na redu. :)))
[ caiser @ 24.08.2003. 08:58 ] @
Citat:
NLO`:
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)


Ma treba uzimati male telefone, ali ne treba sedeti u prasini. ;))))
[ NLO @ 24.08.2003. 10:14 ] @
ne treba se ucirkati na beerfestu :)
[ NLO @ 24.08.2003. 11:15 ] @
Citat:
brcha:
Ako je za neku utehu, meni je ispao s35i iz torbice (da ne kažem pederuše), ali sam ga odma' našao. A neka dva lika su izgubili ključeve.

Da, što se tiče utehe, moja drugarica je na nekom koncertu izgubila mobilni i već se oprostila od njega. Slučajno je sutradan ili preksutradan pozvala svoj broj i javila se neka devojka koja je našla telefon. Na kraju joj je lepo vratila telefon i svi srećni i zadovoljni. Tako da ima nade. Ako je neko pošten našao telefon, možda ćeš moći da ga recoveruješ. Evo, držim ti palčeve :)


a da mi ti nisi mozda vratio telefon? :)
zvao me sad neki lik iz kraja, nashao telefon, i vratio mi ga :)
nishta nije ni pipnuo...
nishta nije trazio... dao sam mu 400 kinti...
***ote kolko ja imam srece :)
hvala ti...
[ S_Kid @ 24.08.2003. 12:24 ] @
Bio sam ja sinoc, i povlacim rec sto se Sunshinea tice, ono je bio ubedljivo najbolji nastup na festu do sada, neverovatno kako su digli ljude...
Sinoc sam otkrio i Bitburger, pio neko? Neverovatno kakvu aromu ima! Mirise kao da nije pivo :)

A sto se tice neprijateljstva ili woodstock atmosfere u drugu krajnost tice, ja sam juche nekih 30m desno od bine, na travi iza velikog zbuna, video dvoje kako se bez ikakvih problema... druze jel da... ali totalno otvoreno bar da je nekako s boka nego riba ga uzjahala :)), ljudi prolaze sve normalno, prvo onako protrljah oci, oni i dalje tu i samo ubrzavaju, druga misao je vec bila "Sta god..." :)

Ja cu veceras da odmaram, dosta je bilo, a evo i prva tri mesta po meni sto se piva tice:

1. Red Drak
2. Bitburger
3. Lasko :)

Vasa lista?:)
[ L I L I T @ 24.08.2003. 14:44 ] @
Citat:
brcha:
Da me nisi videla? Btw. brcha nije registered trademark (http://www.elitesecurity.org/tema/28095/0#193369), tako da može slobodno da se menja kroz padeže ;)

Moja drugarica se bavi prodajom računara. Treba nju da pitaš za priče sa smrtnima :) Kad sam čuo par tih njenih priča, zaključio sam da definitivno nisam rođen za prodaju računara.


ih brchO da ne cepidlačimo.... al ja ne znam za padeže oko 4am ;)

i nisam te ja videla,već neko mi je pomenuo u toku večeri da se neko na festu muvao u ES majici.... rekoh lOl..pa što ga niste startovali,da ga mučimo malko - kad je već naš čo'ek ;)))))))))))))) tako da nemam pojma tko si ...kak izgledaš i slične sitnice...
a da sam te ja videla, to bi bila već druga priča ;)

pa ništa ako ideš na ''laki štrajk'' aka lucky strike .... povedi i drugaricu ...da čujem bisere/lapsuze iz prve ruke ;)

hmm...sad mi žao što ne ode sinoć,da vidim omladinu na travi... oh,yeah !... ;)

a što se tiče liste ''best of beer'' delim isto mišljenje sa S_Kid-om ... imaš ukusa čoveče ;)

aj, pa se možda i vidimo na lakom štrajku ;))))
[ Djomloun @ 24.08.2003. 16:03 ] @
Dakbe ja sam stigao tek na bis sunshina;< Ali onaj didzej Might <nesto> me je odusevio;> Bilo je super sinoc, ali sam zajeo mnogo prasine...I koji mi je q*** trebalo da obucem bele lone!@$#
[ tOwk @ 25.08.2003. 04:19 ] @
Lepo vama, lepo namaaa.

Svrbijoooo... i Crna Gora!
[ brcha @ 25.08.2003. 04:19 ] @
Citat:
NLO`:
a da mi ti nisi mozda vratio telefon?
zvao me sad neki lik iz kraja, nashao telefon, i vratio mi ga
nishta nije ni pipnuo...
nishta nije trazio... dao sam mu 400 kinti...
***ote kolko ja imam srece
hvala ti...


E, nisam ti ja vratio telefon, ali sam ti držao palčeve. Ako je to presudilo, ondak nema na čemu Anyway, drago mi je da si našao telefon.
[ brcha @ 25.08.2003. 04:24 ] @
Citat:
L I L I T:
pa ništa ako ideš na ''laki štrajk'' aka lucky strike .... povedi i drugaricu ...da čujem bisere/lapsuze iz prve ruke ;)


E, videću da dođem na "laki štrajk" i da dovedem drugaricu, pa ćemo se videti :)

Usput, danas je bila bezveze muzika, ali sam se ipak lepo proveo. Pili smo Guiness i Paulaner i pride par litara (odn 4.5l) nikšićkog za kraj i posle otišli kod ortaka kući... Evo, sad sam se vratio i razmišljam da li da ležem ili da učim za ispite ;)
[ Buum @ 25.08.2003. 08:53 ] @
Sve pohvale za

Sunshine



Nikšićko pivo (samo 50 kinti, a najbolje)


By the way, blesava braća prekodrinski Srbi na štandu Banjalučke pivare provališe dobru foru :)

Ortak traži 3 piva Crni Đorđa i kaže: Daj mi tri Đorđa!
Prodavac (pružajući mu 3 kom. Crnog Đorđa): Ta nemoj mu tepat' jebo ga ti! :)
[ eddy_yu @ 27.08.2003. 13:35 ] @
Beogradjani ne dolaste u Zrenjanin , pivo je skupo ko i kod vas
[ caiser @ 27.08.2003. 14:39 ] @
A o cemu ti to? Jel to jos neki Beer Fest za koji ja nisam cuo?
[ brcha @ 27.08.2003. 14:51 ] @
Citat:
caiser:
A o cemu ti to? Jel to jos neki Beer Fest za koji ja nisam cuo?


Kako nisi čuo za Zrenjaninski festival piva????? On je značajno stariji od ovog novostvorenog našeg festivala...
[ caiser @ 27.08.2003. 17:46 ] @
Citat:
brcha:
Kako nisi čuo za Zrenjaninski festival piva????? On je značajno stariji od ovog novostvorenog našeg festivala...


Hehehehe... pazi kad sam ja to procitao kao Zemun. O Zrenjaninu se raspravljalo na 3-4 strane ovde. :)
[ brcha @ 27.08.2003. 18:38 ] @
Citat:
caiser:
Hehehehe... pazi kad sam ja to procitao kao Zemun. O Zrenjaninu se raspravljalo na 3-4 strane ovde. :)


;)
[ Slobodan Miskovic @ 27.08.2003. 19:06 ] @
E ajde ako je neko bio u Zrenjaninu neka prenese utiske, bas me interesuje da li su nas ovi iz BGD-a zajebali.... ;)
[ eddy_yu @ 27.08.2003. 23:57 ] @
Citat:
STELLANOVA:
E ajde ako je neko bio u Zrenjaninu neka prenese utiske, bas me interesuje da li su nas ovi iz BGD-a zajebali....


Svasta od tebe odakle ti samo ideja da bi neko mogao da nas zajebe ??? Ovaj vasar koji je kod nas vec 18 godina ne moze niko da namesti Daklem ova cela polemika kako BG kopira nas festival piva i kako bi to moglo da smeta nama je skroz bezveze . Svaki normalni Beogradjan ili bilo ko drugi iz Srbije kom je stalo do vasara sa dvadesetak vrsta piva ce da dodje u Zrenjanin a ko nema vremena ili kinte taj ce da poseti svoj lokalni "Fest" sa istom tematikom . Dani piva ovde kod nas su izuzetno poseceni a moram da ti kazem da ima dosta BG tablica , inace ove godine je organizator napravio ozbiljni zaokret nabolje jedino sto su cene piva po meni velike Neka domaca piva imaju istu ili cak vecu cenu od stranih Ja licno sam odusevljen sa Slovackim Topvar-om koji je 40 din pola litre sa minimumom pene Posebno mi se svidelo crno njihovo pivo Staropramen je isto ok samo sto je ono 50 din ....
[ L I L I T @ 28.08.2003. 05:57 ] @
Citat:
caiser:
Citat:
brcha:
Kako nisi čuo za Zrenjaninski festival piva????? On je značajno stariji od ovog novostvorenog našeg festivala...

Hehehehe... pazi kad sam ja to procitao kao Zemun. O Zrenjaninu se raspravljalo na 3-4 strane ovde. :)


heheeh
na čemu si, kad već imaš halucinacije ? ;)


au bre stelanova ... ili šta već ..
pa naravno da smo vas zajebali , beograđani/plagijatori su neprejebivi ... nema jačih ;)))))))))))


chill malko čovek .... svima lepo .... nama ...vama a i njima ;)

i eto happy end ... ko u crvenkapi i 7 patuljaka ;)
[ Slobodan Miskovic @ 28.08.2003. 13:21 ] @
Citat:
ko u crvenkapi i 7 patuljaka


hehehe...

Zar nije Snezana i 7 patuljaka??
[ reject @ 28.08.2003. 17:28 ] @
Zar je bitno?
Bitno je da je broj patuljaka konstantan.
[ caiser @ 28.08.2003. 19:17 ] @
Citat:
reject:
Zar je bitno?
Bitno je da je broj patuljaka konstantan.


Pa zar i crvenkapica??? Nisam znao da je taj fetis tako rasprostranjen!
[ random @ 21.08.2004. 00:12 ] @
Nema Krombachera :o(.
[ acebzan @ 22.08.2004. 16:52 ] @
cuo sam da je WEIFERT-ov stand bio jedan od najboljih.
Brodic, a prodavci obuceni u gusare.
Ima li neko slike mozda?
A i cujem da je oluja sinoc unistila binu.
[ Qlex @ 22.08.2004. 16:55 ] @
Nikog nema da kaze sta je juce bilo. Svi iskisli ko misevi. Bina otisla u propast (kako neko vec rece). Sreca moja pa sam se na vreme sklonio, dok je kisa jos rominjala...
[ Qlex @ 22.08.2004. 17:06 ] @
Imam ja slike sa proslog beer festa i mnogo su dobre , dajte mi neki sajt gde bih mogao lako da ih okacim...ili recite kako se attachuju za poruku na es-u
[ Leftist @ 22.08.2004. 22:53 ] @
Ja svir'o na bini pre nego sto je otisla u propast. Taman se svi bili smorili sto nas nisu pustili do kraja da odsviramo, ali kad sam posle video na sta je licila bina....

Pauliner na nivou, pogotovo onaj nefiltrirani.