[ DarkoR @ 11.07.2007. 13:21 ] @
Pozdrav,

Da li ima nekoga ko je poslao aplikaciju za kanadsku iseljenicku vizu kroz simplified process i dobio neki odgovor o njih?!

Nikako da saznam da li posalju ljudima bar neku notifikaciju da su primili postu ili bilo sta slicno... Malo mi je ne logicno
da neko ceka recimo sest meseci, a da se pismo zagubilo negde kod novog sada..


Hvala


Darko
[ kantona @ 11.07.2007. 16:11 ] @
Zavisi sta smatras odgovorom.

Odmah cim dobiju aplikaciju (u stvari oko 2ned nakon sto je dobiju) dobijas pismo da potvrde da su je primili. Nesto sto zovu Acknoledgement of Receipt. U tom pismu ti daju i file number koji ti je dodeljen. Mislim da im traje oko 2ned kad prime aplikaciju dok dodje na red da je zavedu (bar u mom slucaju je bilo tako).

Nakon toga ja jos nista nisam dobio a poslao sam aplikaciju odmah cim je simplified poceo (zavedena je 15 Sep 2006). Nadao sam da cu do sada krenuti sa pravim procesom vec ali eto jos nista.

Ako ne dobijes ni tu potvrdu da su dobili tvoju aplikaciju u razumnih 2-3ned ja bi ih odmah kontaktirao email-om ili telefonom da proveris sta se desava, posebno sto sa aplikacijom saljes i cek.

Pozdrav.
[ DarkoR @ 11.07.2007. 17:48 ] @
Hvala na odgovoru!

Bas to sam i hteo da pitam.

Citat:
... posebno sto sa aplikacijom saljes i cek.


Ja nisam slao cek nego potvrdu iz banke da sam platio fee na racun koji je naveden...


Hvala jos jednom.

Darko