[ Jbyn4e @ 11.07.2007. 17:01 ] @
Gledam sad onaj mts express i vidim narucivanje prepaid kartice + nokia 1110i. Dobro, nije neki telefon, ali ajde.
Zna li neko ima li tu nekih skrivenih troskova kao kod telenora?

Linkovi:
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2032
i
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=204&Type=1

[Ovu poruku je menjao Jbyn4e dana 11.07.2007. u 18:38 GMT+1]
[ rock83 @ 11.07.2007. 17:31 ] @
1110i kosta 38evra u radnji a Telenorov 1600 kosta 43 evra! Pogledajte sad koliko je Mts povoljniji od Telenora.Mts daje telefon bez ikakvih uslovljavanja, platis mob, dobijes kredit i cao!
[ meda011 @ 11.07.2007. 22:10 ] @
>
Mogli su i u CG da daju takvu ponudu, a ne budjavu 6070 sa 4 e kredita i
1000 SMS + 1000 minuta razgovora za paprenih 19e :)
[ Jbyn4e @ 11.07.2007. 22:28 ] @
meda011,
da su ovde tek otvorili mrezu i da im treba promocija i da navuku korisnike - verovatno bi to i ovde uradili. Ali ovde postoje odavno... zato budjava 1110i (doduse mozda nekome nije budjava...)

Ko zna, mozda bude jos ovakvih ponuda, cekamo da vidimo sta ce konkurencija da uradi. Setimo se da pre godinu dana mnogih od ovih novih stvari nije bilo (da li je to dobro ili lose, pokazace vreme).

P.S. U Cg je 1000 minuta u okviru mtel mreze.. ne sa bilo kim.. citaj sta pise :) i to u roku od 4 meseca ako se dobro secam.
[ meda011 @ 12.07.2007. 06:43 ] @
>
Jbyn4e,
Ma n1110i je dobar telefon za ljude kojima telefon treba samo za
telefoniranje i SMS. Sto se tice ostalih ponuda kod oba operatera ako ne
budu drasticno poboljsali ponudu telefona i tarifa, napravice uslugu Vip-u
onog trenutka kada bude uvedena portabilnost broja (ako sam se lepo izrazio)
a to ce biti (nadam se) do kraja 2008. godine.
[ VIDAKOVICV @ 12.07.2007. 23:03 ] @
Bitno je da su polako poceli da daju telefone za prepaid, valjda ce vremenom ponuda biti bolja.
[ pajaja @ 13.07.2007. 02:11 ] @
Ovo je bas ok opcija za nekoga ko nema potrebe za velikim troskovima (deca, stariji) i ne zeli da razmislja o dopuni kredita sledecih godinu dana... Telefon jeste jeza, al ko sto kaze vidakovicv, vazno je da su operateri poceli sa ponudama telefona uz prepaid.
[ Igorn @ 09.08.2007. 20:50 ] @
Da li ovaj telefon sto daju moze da radi i sa drugim karticama ili samo sa 064/065,da li je zakljucan?
I da li ima da se dekoduje u BG negde(ako je zakljucan)i koliko bi to otprilike kostalo,pretpostavljam da bi trebalo da bude malje od 1000din mnogo manje ,posto je telefon veoma jeftin u prodaji.
Uzeo bi ga jer mi treba jos jedan telefon(za razgovore i poneki SMS),i 064 kartica tako da je ovo kao 1 na 2 .
[ kime1 @ 11.08.2007. 22:58 ] @
ma ovi telefoni se mislim mogu otključati free, pomoću onih kalkulatora na netu, traži samo nokia unlock (free)...
[ Tom^Cat @ 12.08.2007. 01:33 ] @
Znaci prevaranti ostaju prevaranti !
Na sajtu opusteno nisu uracunali pdv, tako da je prava cena ustvari 3500 din. Nije problem u tome sto pdv nije bio uracunat, obicno tako biva kada je mobilna telefonija u pitanju, ali uvek ispod onim malim fontom pise "u cenu nije uracunat pdv, bla, bla, bla", dok ovde nije pisalo nista o tome i ja sam iz toga naivno zakljucio da je to konacna cena, kad ono ....

(da me neko ne bi pogresno razumeo - smatram da je ponuda i dalje ok i tih 500 din vise nisu problem, ali me je iznerviralo sto se i dalje sluze tim pokvarenim trikovima, veliki minus kod mene imaju zbog ovoga ... )
[ Igorn @ 12.08.2007. 11:11 ] @
Citat:
kime1: ma ovi telefoni se mislim mogu otključati free, pomoću onih kalkulatora na netu, traži samo nokia unlock (free)...


Ova nokia malo teze kako sam ja gledao a i ovi kalkulatori nemaju mts pod opcijom gde treba da se izabere operater.
[ kime1 @ 12.08.2007. 13:43 ] @
ne znam, negde sam video čak da su ubacili i nokiu 6070, vidim da nema mts, ali verujem da se može naći negde...


ima za 1100a.
[ batancev @ 12.08.2007. 17:13 ] @
Citat:
Tom^Cat: Znaci prevaranti ostaju prevaranti !
Na sajtu opusteno nisu uracunali pdv, tako da je prava cena ustvari 3500 din. Nije problem u tome sto pdv nije bio uracunat, obicno tako biva kada je mobilna telefonija u pitanju, ali uvek ispod onim malim fontom pise "u cenu nije uracunat pdv, bla, bla, bla", dok ovde nije pisalo nista o tome i ja sam iz toga naivno zakljucio da je to konacna cena, kad ono ....

(da me neko ne bi pogresno razumeo - smatram da je ponuda i dalje ok i tih 500 din vise nisu problem, ali me je iznerviralo sto se i dalje sluze tim pokvarenim trikovima, veliki minus kod mene imaju zbog ovoga ... )


e sad me bas nasmeja
tu praksu skrivanja pdv-a je telenor prvi zapoceo jos odavno i to se lako moze videti
nadji ijedan oglas o novom "verovatno najneverovatnijem prepaidu" koji ima igde pdv i gde je navedeno kolika je fixna naknada i kolika je cena sms-a van tarife PORUKE
pa se onda javi i kukaj
osvesti se
to nam je postala realnost jer su ljudi generalno brzopleti i zalecu se
a operateri to koriste