[ manijac @ 12.08.2003. 08:22 ] @
Pogledajte - ocenite - procenite Demo Sajta (znaci samo ulaz i meni) http://www.radiobum.co.yu
Koliko bi naplatili ?
[ manca @ 12.08.2003. 14:28 ] @
pa nije lose.....
samo mi nekako prosto izgleda....
ova zuta boja ne lici na crnoj......
tako da dizajn nije nesto narocit!@!!
[ byTer @ 12.08.2003. 17:45 ] @
L I L I T ima slican sajt :|
[ vezeri @ 12.08.2003. 21:02 ] @
Pa ne radi ti sajt.
[ Nub.Saibot @ 13.08.2003. 09:07 ] @

The Web site cannot be found
[ factor @ 13.08.2003. 09:12 ] @
Radi kod mene. I nije loše po meni.
Promeni navigaciju, nešto se čudno ponaša.
[ manijac @ 13.08.2003. 10:19 ] @
Dopuna da razjasnimo narucilac je narucio kombinaciju ovih dveju boja
a ako vas cudi zasto voz za radio stanicu - to je zbog slogana koji glasi
"promenite voz ali ne i stanicu"
Sto ce kasnije da se ubaci kao baner na mestu dorodosli !
[ Slobodan Milivojevic @ 13.08.2003. 13:57 ] @
Kod mene izadje CJB.NET???
[ manijac @ 13.08.2003. 14:12 ] @
CJB NET MOZE DA TI OTVORI JEDINO AKO TI JE HOMPAGE LOSE POSTAVLJEN
A VIDIM DA IMAS I SAJT NA ISTOM.
[ vezeri @ 13.08.2003. 18:03 ] @
Ovo definitivno ne radi.
[ factor @ 13.08.2003. 18:47 ] @
Opet sam probao, radi ko zmaj kod mene. Kao sto vidim i Slobo je na Veratovom SMIN-u (isto kao i ja), a ima problem. Čudno...
[ manijac @ 13.08.2003. 19:05 ] @
Proveravao sam par puta zbog kritika da ne radi ali i kod mene iako sam na sminu
i to veratovom sve radi !!!
Niko nista o novcanoj vrednosti buduceg sajta !?
[ Slobodan Milivojevic @ 13.08.2003. 21:00 ] @
Ma izgleda nije problem do Verata, jer sad radi. Danas nije htelo ni iz LINUXa ni iz vindoze. Al sad radi, a CJB mi stvatno nije jasan, i u Mozilli, i u Konqueroru, i u Firebirdu isto CJB, pa CJB, a definitivno nije Home. No to sad nije tema.

Daklem, nije loše, jedino bi mogao da promeniš da se u meniju ne gube sve ostale stavke, nego da uvek budu blede, a da se zasvetli samo ona na kojoj je strelica.

Inače to što manča kaže da je jednostavno (prosto) ne mora da bude minus, po meni je prilično OK, ako je naručilac tražio kombinaciju boja kakva jeste.
Mušterija je uvek u pravu ;-)

P.S. mogo bi malo da središ osisanu latinicu na pojedinim mestima, kao što je meni...
[ formeye @ 15.08.2003. 12:49 ] @
Totalni kič. Ništa lično, ali volim kad je stranica prijatna za gledanje - ovo BODE oči!
[ Veljko @ 15.08.2003. 14:03 ] @
www.radiobum.co.yu nije registrovan domen (trenutno) !

Verovatno ako se hostuje na Verat-u da su ga uneli u veratov DNS server tako da samo korisnici verata mogu da ga vide.

Tek kada bude bio u yunic-u ns1.nic.yu reistrovan bice vidljiv i sa drugih provajdera.
[ manijac @ 20.05.2004. 17:30 ] @
Pogledajte sada - ocenite - Sajt malo doradjen i ceo.
http://www.radiobum.co.yu
[ byTer @ 20.05.2004. 18:58 ] @
sad dobro izgleda.
[ ||NeX|| @ 21.05.2004. 01:39 ] @
- Skloni vektorsku grafiku i uradi nešto lijepo
- Crna treba da je crna, tako uradi logo ponovo jer crna ide na smeđu i ne slaže se
- Over button (over text) nije ok
- Optimizuj slike za web - one na ekipa radija, jer su preteške
- Linkove (plava slova) promjeni, jer se ogavno slažu sa ovim bojama
[ Bokultis @ 10.06.2004. 16:55 ] @
Manje-vise nije lose.

A kako bi naplatio..... pa ima ona mala na kraju liste, Ivana, crvenokosa...... smisli nesto !?

A sad ozbiljno...... Malo je drecavo. U principu deluje kao mali lokalni radio i mislim da mu ovakav dizajn i odgovara. U svakom slucaju ne izgleda nesto preterano profesionalno ali nije to cini mi se ni preterano vazno za ovaj radio.
lako se snaci na sajtu. Nema mnogo sadrzaja ali izgleda da je tu sve sto treba.
Stranica za marketing mi se nesvidja, ono sa izborom stranica. Trebalo je to nekako da bude kontinualno. I kad si radio ovakav sajt mislim da je bilo efektnije uraditi ga u flash-u.
U svakom slucaju najvise mi se ipak svidja ona mala crvenokosa.

[ Trunks @ 10.06.2004. 17:42 ] @
Ni malo mi se ne sviđa. Dizajn kao da je iz 1996 - scrolling text u status baru, bevel na meniju... skroz loše.
[ Ambience @ 11.06.2004. 04:33 ] @
Potpuno se slazem sa Trunksom, jednostavno sajt je "decijeg" izgleda i mislim da mu je potreban root redizajn.

@Bokultis, kazes da ne i treba da bude profesionalnog izgleda, a kakav treba da bude? Svaki sajt bi trebalo da izgleda donekle profesionalno, bar sto se tice dizajna... a sve zavisi ko ga radi i koliko se para izdvaja za njega.

PS: Kako opet doci na pocetnu stranicu?

Sve u svemu sajt ima puno nedostataka... koje treba ispraviti
[ Bokultis @ 15.06.2004. 19:37 ] @
Kazem da i ne treba da bude profesionalnog izgleda.
Pazi ovako, danas svako moze da nabavi neko programce u kome ce da slaze slicice i textove i da napravi sajt. Prilicno prosto. Da bi sajt izgledao profesionalno i bio funkcionalan na nivou potrebno je mnogo vise znanja talenta i truda da se ulozi u njegovu izgradnju. Danas svaki klinac moze da napravi nekakav sajt.
Ovo je ocito neki seoski ili lokalni radio, garantujem da se sa ovim sajtom nece povecati njegova slusanost. Sajt je najverovatnije samo pokusaj da se izgleda svetski, fino je da pored imena na vizitki stoji i web adresa. Neki dan mi jedan rece na moj predlog da mu dam moju mail adresu "Neka hvala imam ja svoju" . U takvoj atmosferi i sa takvim potrebama sajt i ne treba da izgleda profesionalno.
Ja ga nebih ni radio da izgleda fuserski, da se razumemo, ali ako je momak uzeo pare za ovo onda svaka cast.Kad su spremni da plate za satj samo zbog sajta onda je potpuno svejedno kako izgleda.
[ Bokultis @ 15.06.2004. 19:40 ] @
I jos nesto. Funkcionalan je sasvim dovoljno. Nema mrtvih linkova, lako se dolazi do svega sto je na sajtu, ima par nelogicnosti.......
A kako izgleda, to je na kraju stvar ukusa....... Mozda se vlasniku radija bas svidja crna i zuta.
[ Ilija Studen @ 16.06.2004. 06:25 ] @
To se ne radi tako. Ako si hteo flesholiki sajt onda si ga trebao uraditi u Flashu.

Cinjenica: sajt je "fiksiran" i po sirini i po visini i ne ucitava se nista od layouta ponovo. Pa lepo, isti fazon, ali uz mnogo lepse efekte i kompletno bolji ukupan utisak si mogao da uradis sa Flashem. Nisam pobornik Flasha, ali ovo je jedan od slucajeva kada on savrseno "lezi".

Poz
[ manijac @ 16.06.2004. 18:46 ] @
Hvala puno na pohvalama i kritikama. Sajt je radjen za dj. i ideja je na prvu uz malo kasnije razrade pa posto nema motivacije (finansiske ) nema ni malo boljeg izgleda. Kada se ovo ostvari bice mnogo bolje, mada se sajt vlasniku dopada i boje su logotipske pa se stoga nije mnogo moglo mozgati.