[ Silencer @ 13.07.2007. 00:06 ] @
www.wow-serbia.com/silencer/Screenshot.png

E kako ja da dobijem ovo npr za svoj sajt :) hocu da se pojavi kad ukuca neko wow serbia (moj sajt je prvi)
Download
Forum
I tako dalje :)

Da li je ovo SiteMap od google webmastery ili nesto drugo :) Ajd help ako nije frx >.<
[ vucko9 @ 14.07.2007. 17:52 ] @
Milosm da je jedna od uslova pr6 ili 7... ali ne i jedini...
[ old @ 21.11.2007. 22:14 ] @
Ima mnogo sajtova bez velikog PR-a kojima se to pojavljuje.

Ključna reč za proveru u Google je sitelinks. Međutim svi još uvek nagađaju i to loše. Jedno je poznato, Google to radi algoritmom - bez ljudske intervencije.

Meni izgleda da su neophodni sastojci jednačine da
sajt ima jasno definisane celine,
dovoljan promet,
poziciju oko vrha,
a za ostalo može se i dalje nagađati.





[ NekoMiJePojeoRexa @ 06.12.2007. 15:06 ] @
Imas to na google webmasteru Links - > Sitelinks

Evo sta google kaze:

If your site's structure doesn't allow our algorithms to find good sitelinks, or we don't think that the sitelinks are relevant to the user's query, we won't show them.

Sigurno moras biti no1 na google.

Moras biti no1 na googlu za popularnu rjec.

Moras imati dobru strukturu sajta. Vjerovatno ( kako sam primjetio ) da ti navigacija bude tekstualna. Tj. dugmad da su uradjena preko CSS a, a moze i HTML ( stara skola ).

Vjerovatno moras imati sitemap od googla uradjen...
[ hana @ 17.01.2008. 10:47 ] @
Kad unesete u Google "dale chihuly" na 1. mesto izbija naravno link ka sajtu ovog umetnika i pripadajuci sitelinks, a navigacija je izvedena graficki.
Pitam se kako i sta onda ovde sitelinks citaju, pogotovo sto nema ni alt-ova ni title-ova na grafickim linkovima?
Ovaj primer mi je delovao najjednostavnije za izvodjenje nekakvog zakljucka...medjutim @:)
Da li se skup sitelinks sastoji od title-ova nekih strana ka kojim navigacija vodi (mozda)...a opet koje su to strane?

[Ovu poruku je menjao hana dana 17.01.2008. u 21:04 GMT+1]