[ woykan @ 13.07.2007. 12:35 ] @
Probao sam klasican reset (olovka+ dugme on/off) ,ali ne reaguje,zadrzi se samo par momenata na pocetnoj (orandz strani) gde pise "Eten" i koji Rom ima u sebi ,zatim malo zatreperi i ugasi se.Ne reaguje ni na kakav nacin,sve isprobao....
Probam drugu opciju (olovka+dugme on/off i posle toga pritisnem crveno dugme,ono kao za prekid veze telefona,i drzim ga dok se ne pojavi "Erase All Data And Loaded Default" ili kao druga opcija "Delete Registry Only".
Koju od ove dve opcije da izaberem i kakve posledice svaka od njih nosi,dali ce ovom prvom biti izbrisan i Windows ?
Hvala unapred svim onima koji mi pomognu,jer zakaza bas sad kad mi treba hitno !!
[ rilazi @ 13.07.2007. 14:44 ] @
Treba da uradis samo prvo, a nikako i drugu opciju. Ne treba da brises registry neko samo da vratis na default
[ woykan @ 13.07.2007. 20:46 ] @
Probao i to "Erase All Data And Loaded Default" ,stisnem "Yes" i drzim tako ali ni to ne krece,posle par trenutaka isto tako zatreperi i ugasi se,ne znam mozda negde gresim,ali tako pise u uputstvu na njihovom sajtu,postoji li kakva druga ideja,padam u ocaj.....
[ nmilosev @ 14.07.2007. 18:21 ] @
Je l' treperi crveno?

Na drugim forumima kažu da se ovo često dešava – nije ti poklopac baterije lepo "legao"...
[ woykan @ 14.07.2007. 18:42 ] @
Bas to, taj "poklopac" ,nije da nije legao nego nisam ga ni stavljao (ko bi se toga setio) jer ni na jednom prethodnom uredjaju nije mi se desavalo da nece da krene ako ne stavim poklopac,i tako juce sam pola dana izgubio na raznim experimentima,dok nisam na jednom Italijanskom forumu nasao to sa poklopcem i cim sam ga stavio sve je krenulo OK !!

Jos jednom ,veoma vam hvala na odgovorima ,koji ce nadam se pomoci i ostalim "Eten-vlasnicima",ako se nadju u istoj situaciji,i da ne moraju lutati po drugim "tudjim" forumima,nego da ovde na nasem odmah nadju ono sto im treba !!
Veliki pozdrav Rilazi-u i NMilosev-u,na iskazanoj dobroj volji da pomognu i cao do sledeceg puta.....
[ nmilosev @ 14.07.2007. 21:10 ] @
U zdravlje da koristiš !

kevinsugar-ov izraz