[ clanY @ 13.07.2007. 22:09 ] @
Winamp5 i playliste

Ako može pomoć kako da sačuvam ove playliste(vidi sliku) da ih mogu posle upotrijebiti kad reinstaliram windows. hvala
[ bantes9 @ 14.07.2007. 14:37 ] @
U okviru prozora Media Library imas opciju Manage Playlist (nalazi se u redu sa opcijama play, send-to, add a ako se ne vidi povecaj sirinu prozora). Kada kliknes ovu opciju otvara ti se lista sa par opcija a ti biras Export Playlist, izaberes ime i gde zelis da sacuvas i to je to.
[ clanY @ 15.07.2007. 22:02 ] @
Znam za to kako da eksportujem jedu po jednu ali problem je sto ja imam oko 80 play lista i trebalo bi mi neko automatizovano resenje da odjednom sve eksportujem naravno sa imenima?
[ draganmi @ 16.07.2007. 11:10 ] @
Citat:
clanY: Znam za to kako da eksportujem jedu po jednu ali problem je sto ja imam oko 80 play lista i trebalo bi mi neko automatizovano resenje da odjednom sve eksportujem naravno sa imenima?


Nađi sve fajlove na koji imaju ekstenziju *.m3u, *.pls i *.m3u8 i presnimi ih na USB flash ili sličan removeable medijum.

Kada reinstaliraš Windows, snimi ih u Winamp-ov folder.

Pretpostavka je da vršiš formatizaciju particije na kojoj je Winamp, jer obična reinstalacija Windowsa ti neće ništa promeniti u pogledu Winampovog foldera, pa neće dirati ni u plej liste.