[ cabrilo @ 16.07.2007. 15:39 ] @
Evo svima na brutalni komentar i kritike:

http://www.vegetarijanac.com

Recite šta mislite.
[ kelja @ 17.07.2007. 10:08 ] @
Zasto brutalni komentar?
Mislim da si napravio mnogo lep sajt, samo mi se ne svidja sadrzaj. :)
[ boccio @ 17.07.2007. 10:35 ] @
Izgled sajta je korektan, daleko od profi dizajniranog ali sasvim korektan za svrhu kojoj sluzi. Ono sto ti fali na keca je content. Sve i da se fokusiras na recepte, opet tu mora da bude "mesa" okolo (xexe, zanimljiv izbor termina ;).

Znaci namirnice, generalna uputstva o pripremi, sekcije (vegani, ovi-oni vegetarijanci), sirova hrana, blabla... Sve to mozes sam, i to u prilicno kratkom roku. Fali ti i interaktivnost sa posetiocima sajta... Ima tu da se gruva jako puno, nek ti coolinarika.com bude ideja vodilja.
[ cabrilo @ 17.07.2007. 10:54 ] @
Citat:
Izgled sajta je korektan, daleko od profi dizajniranog ali sasvim korektan za svrhu kojoj sluzi.


Kakva bi bila razlika izmešu profi i amaterski dizajniranog? Trudio sam se da se poštuju svi standardi, sajt je dostupan invalidima itd. Ili ti tako deluje svojim izgledom i dizajnerskim rešenjem?

Citat:
Znaci namirnice, generalna uputstva o pripremi, sekcije (vegani, ovi-oni vegetarijanci), sirova hrana, blabla... Sve to mozes sam, i to u prilicno kratkom roku. Fali ti i interaktivnost sa posetiocima sajta... Ima tu da se gruva jako puno, nek ti coolinarika.com bude ideja vodilja.


Hvala za savete. Što se interaktivnosti tiče - spremljeno je i biće, ali puštam tek kada sajt malo poraste. E sad, coolinarka je, ako se ne varam, podravkin sajt - pseudo web 2.0 orijentacija (kao što ti kažeš, ljudi šalju recepte, saveti itd.). Vegetarijanac.com je više koncipiran kao nekomercijalni sajt koji fura određenu tematiku, tj. pravi se izbor recepata određenog stila itd. Ali, videćemo već kako će se razviti.

Hvala još jednom za komentare!
[ cabrilo @ 17.07.2007. 12:49 ] @
Citat:
Zasto brutalni komentar?
Mislim da si napravio mnogo lep sajt, samo mi se ne svidja sadrzaj. :)


Hvala :)

Dobro, što se sadržaja tiče - ja sam za mirnu kohabitaciju :)
[ nocom @ 19.07.2007. 23:16 ] @
Design je odlican ,nastavi u tom pravcu .
U Operi na pocetnoj stranici zelene strelice menija su skroz na levoj strani i prilikom klika na recept krahuje se skroz ceo meni i odlazi ispod teksta za gaspačo.Treba ubaciti za svaki recept sliku .
Pozz
[ cabrilo @ 20.07.2007. 07:41 ] @
Citat:

U Operi na pocetnoj stranici zelene strelice menija su skroz na levoj strani i prilikom klika na recept krahuje se skroz ceo meni i odlazi ispod teksta za gaspačo.Treba ubaciti za svaki recept sliku .


Tek sad to primećujem. Nakon reloada se sve vraća na normalu. Ok. imam šta danas da radim - da skapiram na koji sam to bug naišao :)
Hvala!
[ cabrilo @ 20.07.2007. 08:25 ] @
Ok, mislim da sam sredio - problem je bio u JavaScriptu.
[ MarkoA @ 01.08.2007. 11:03 ] @
Jako lep sajt, lepo uradjen, lep dizajn, cist kod, jquery lepo iskoriscen... zaista ne znam sta je tu daleko od profi sajta?? Cabrilo - rispek.

jedno pitanje - je l mi se cini ili je TextPattern?
[ cabrilo @ 01.08.2007. 12:23 ] @
Citat:
jedno pitanje - je l mi se cini ili je TextPattern?


Jeste, TextPattern. U poslednje vreme se kunem u taj softver -- zaista završava skoro svaki posao. Najnovija verzija 4.0.5 i zvanično uključuje jQuery u sebe, pa sam taman iskoristio da se poigram s njim i fasciniran sam kako lepo i lako radi.