[ aleksv @ 20.07.2007. 20:07 ] @
Pozdrav svima,imam problem sa registracijom na forum vec dva mjeseca.Sada pokusam ponovo da se registrujem.Unesem korisnicko ime,ispod e-mail.I dobijem poruku da ce slucajno generisana lozinka stici na moj mail.Problem je u tome sto tu lozinku nikad nisam primio na e-mail.
Pokusam ponovo i nakon toga mi izbaci korisnik sa tom e-mail adresom je vec registrovan.U cemu je stvar.Isto tako odem na slanje lozinke.I kazu mi da korisnik sa tom e-mail adresom ne postoji.JAKO CUDNO je i to da vidim da je jedan korisnik registrovan danas.Izgleda da samo ja imam taj problem.MOLIO BI DA NEKO OD REGISTROVANIH KORISNIKA PITA BAS NA FORUMU M:TEL-A STA SE DESAVA ILI DA MI POMOGNE OVAKO AKO ZNA.
Svi komentari su dobro dosli
[ pitikovski @ 20.07.2007. 23:19 ] @
ja imam isti takav problem na Telenor-ovom forumu.Samo tamo je lepo objasnjeno da ako imam problem sa registracijom obratim se adminu....ali da bih se obratio adminu moram biti registrovani korisnik :)))
(uputstvo za otvaranje kutije nalazi se u kutiji)
[ aleksv @ 25.07.2007. 12:15 ] @
Gluposti!Koji ludaci...kod nas nema ni objasnjenja za probleme...Oni samo odugovlace da rijese problem.Pozovem korisnicki servis popodne,zatim kad nazovem ujutru kazu nazovi popodne pa rijesicemo problem...neznaju ni oni sta bi...Kazu zele da korisnici budu zadovoljni,ali kako zadovoljni kad im vecina stvari na sajtu ne funkcionise...

LJUDI POMAGAJTE !!!
M:TEL imate prijatelje ???????????????????????? jako lijep slogan
[ aleksv @ 14.02.2008. 18:46 ] @
Problem je rijesen uputio sam e-mail mtel-u i obajsnio problem i oni su rijesili,takodje ko ima isti problem neka se obrati na neki e-mail operatora ili sl.
Pozdrav svima.