[ impaque @ 16.08.2003. 19:10 ] @
Koju podlogu predlažete za optičkog miša?

Ako ste jeftino prošli za neki dobar mouse pad, pišite gde ste kupili, koliko para, telefon firme, ... I ne, ne zanimaju me skupa "rešenja". ;))
[ salec @ 18.08.2003. 11:08 ] @
Imao sam plastifiiranu podlogu sa nekom fotkom ispod i optikimiki je skakao na ivice ekrana. Malo sam se raspitao i rekli su mi da je najbolja najobicnija najjeftinija podloga presvucena jednobojnom tkaninom. Ima je svuda. Jedino sto brzo pocne da se odlepljuje i zarozava ta tkanina...
[ McKracken @ 18.08.2003. 11:16 ] @
Najjeftinija moguca platnena podloga je najbolja.. Ako imas neki jeftiniji mis, onda jos izbegavaj crvene podloge i nema da omane..
[ NLO @ 18.08.2003. 17:04 ] @
a shto da se izbegavaju crvene podloge?
ja imam jednu jedinu podlogu od kad znam za misha :)
znaci od 90tih :)
crvena, platnena, prljava, nigde pocepana, meka za ruku...
a ne ove sad podloge shto se prave....
[ McKracken @ 18.08.2003. 17:41 ] @
Zato sto losi (citaj najkineskiji) misevi ne mogu da razlikuju tacku na podlozi koja je crvene boje (dioda je crvena), pa rade malo skokovito ... Naravno, kvalitetnim to nije problem.
[ Milan Pavlovic @ 18.08.2003. 20:07 ] @
zasto ce mu uopste podloga, ja za moj opticki misic ne koristim podlogu i sljaka kao leptir
[ McKracken @ 18.08.2003. 20:50 ] @
Manje se prljaju i habaju teflonski podmetaci sa donje strane, i lakse klizi po podlozi :)

Jednostavno je prijatnije za koristenje
[ impaque @ 18.08.2003. 23:30 ] @
Uzeo sam neku no-name svetlo plavu tekstilnu podlogu.
Tanka je, miš prosto klizi, ne skakuće s vremena na vreme kao što se dešavalo dok sam ga koristio po stolu (sto ima mali odsjaj, pa se miš izbezumi ponekad..).
Jedina mana podloge je što je sunđerasta odozdo (nije gumena kao neke fensi ;) pa malo proklizava po stolu, no to se dalo srediti sa malo obostrano samolepljive trake. Preporučujem svima. ;))