[ BioSQUAD @ 25.07.2007. 13:26 ] @
Ko ima instaliran HTC Weather HomePlugin skinut od HTC Touch ili Kaiser moze podesiti svoj grad, bilo gde, iako to nema na listi:



1. Sada, kao prvo treda da kopiramo od Pocket PC fajll:
\WINDOWS\HH_0409_WeatherCities.xml

Taj fajll treba editovati i upisati grad odakle ste. Uzmemo primer Vranje.

Idemo na web adresu: http://www.accuweather.com/wor...forecastfox&locCode=vranje

Gde trazimo kod Search za taj grad koji nam treba, ko na nasem slucaju Vranje. Posle treba na adress baru da kopiramo adresu koja je za Vranje i izgleda ovako



Sada uzmemo taj kod: EUR|CS|YI003|VRANJE i stavimo u fajll: HH_0409_WeatherCities.xml i koji posle vratimo opet na pocket pc.

Sada na program u pocket pc nadjemo Vranje, RU. Ako pokusamo da uradimo update, on nece.

Uzmemo fajll "Pocket Hosts" od linka:

Code:
http://www.freewareppc.com/utilities/pockethosts.shtml


i instaliramo na pocket pc.

Posle deaktiviramo HTC Home plugin od Settings -> Today -> Items.

Otvaramo "pocket hosts" instaliran na pocket pc i upisemo sledece podatke

Host name: htc.accuweather.com, IP address: 64.62.158.108 koji izgleda ovako:




Resetujemo Pocket PC.

Posle uradimo Update.

Accuweather je mnogo tacna. Ima plugin isti i za Firefox koji se zove Forecastfox.


Uzivajte.
[ ninjaz @ 25.07.2007. 18:40 ] @
Vidim da koristis BatteryStatus, pa me interesuje da li znas kako da backupujem timere za razgovor i GPRS, posto sam sad u fazi svakodnevnog flash-ovanja
[ Ivan Dimkovic @ 25.07.2007. 19:01 ] @
Kad smo vec kod flashovanja - nadam se da ce uspeti da hakuju touch.dll tako da TouchFlo radi i na Hermesu dok se ne pojavi Kaiser :)
[ ninjaz @ 25.07.2007. 19:14 ] @
Ja ga imam na Prophetu, u pocetku mi je bio zanimljiv, sad ga vise i ne startujem. Da ima launcher, vec bi bio od koristi.
[ ninjaz @ 25.07.2007. 19:28 ] @
Podesio sam prognozu za svoj grad, ali imam cudan problem. Preko GPRS-a nece da mi osvezi prognozu, dok preko ActiveSync-a radi bez problema.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.07.2007. 20:30 ] @
Pre su se ti problemi javljali kod krekovanih programa. Preko wi-fi-ja je moglo, dok npr. preko GPRS-a nije..radilo se baš o programu za vremensku prognozu :)
[ BioSQUAD @ 25.07.2007. 23:37 ] @
U XDA Developers su uspeli da urade TouchFlo u Hermes, ali ja jos nisam probao.
Ima jedna verzija od battery stattusa u kojeg mozes da backupujes, ovaj sto imam ja trenutno, nema tu mogucnost.