[ bolens @ 30.07.2007. 10:04 ] @
Ovo je pitanje za drugara:

Gde kod nas može da se nabavi Spb Mobile DVD za Pocket PC. Valjda program radi neku video konverziju pa filmovi mogu da se gledaju i na PDA-u.

Ja se u u taj sistem ništa ne razumem, pa ako neko može da pomogne, bilo bi dobro, jer mu je stvar prilično hitna... pa ne može da redovnom procedurom nabavlja, iz Rusije vlajda...

A ako nekome treba neka pomoć u vezi Symbiana za Psione (5, 5mx, 5mx pro) tu mogu nešto da pomognem :)

Hvala i pozdrav.
[ ninjaz @ 30.07.2007. 10:14 ] @
Ja bih mu preporucio besplatne programe PocketDivxEncoder i TCPMP. Zaista dobar software
[ nmilosev @ 30.07.2007. 14:52 ] @
ninjaz, jedini problem je, kako pretpostavljam da bolens-ov drug hoće DVD da pretvori u format za PDA. Moj predlog je da tvoj drug nađe neki free DVD>DIVX encoder (ima ih puno), i onda iz DIVX-a preko Pocket DivX Encoder-a da pretvori prethodno napravljen DivX u DivX prilagođen PDA (320x240, Mono, 22050Hz). Spb proizvode ćeš teško naći u Srbiji jedino nešto preko Vise ili da ti ih neko donese iz Nemačke, Austrije, Francuske...
Pozdrav.

P.S. Naravno postoji i rešenje koje nije legalno
[ BioSQUAD @ 30.07.2007. 17:12 ] @
Super je PocketDivxEncoder. Ja koristim to odavno.

[ dolke022 @ 31.07.2007. 10:45 ] @
Da zaista taj PocketDivXEncoder zaista ima lepo dizajniran interfejs, a i gomilu opcija...
Ja sam cuo za njega, ali nisam znao za taj Sbp software o kome se prica...

Moze li malo detaljnije o tome? Hvala
[ nmilosev @ 31.07.2007. 15:33 ] @
PDEncoder enkoduje (smanjuje) DivX fajlove. Spb DVD radi isto sa DVD-om.

Pozdrav.