[ vlada84 @ 31.07.2007. 11:04 ] @
Zbog uznemiravanja sa skrivenim pozivima zvao sam telekom i rekli su mi da postoji software za njihovu identifikaciju, tj. da ga podržavaju telefoni SonyEricsson i Nokia. Imam SE K750i i zanima me koji je to SW, odakle da ga skinem... Ako neko zna nešto o tome neka mi pomogne. Pozdrav!
[ ivanv100 @ 01.08.2007. 00:04 ] @
Pogledaj www.kgbivanov.com
rubrika USLUGE
[ vlada84 @ 01.08.2007. 10:02 ] @
Može li neko dati bolje rešenje, tj kako se zove software pa ću ga ja lako skinuti. (nije baš dotle došlo da se obraćam detektivima).
[ misaj @ 01.08.2007. 21:25 ] @
E pa ne moze! Kad dodje do detektiva tad ih angazuj :)
[ Gayo @ 05.08.2007. 13:47 ] @
Pisi tuzbu svom operateru. Oni sigurno znaju ko te zove. Jedino tebi ta informacija ne stize na ekran.
[ vlada84 @ 07.08.2007. 13:00 ] @
Raspitao sam se u korisničkom servisu.
Rekli su mi da ne mogu da mi kažu broj koji mi dosađuje, već je samo moguće da prijavim uznemiravanje. Onda oni njega upozore jedanput, pa ako nastavi sa dosađivanjem isključuju ga sa mreže. Razlog tome je što mnogi imaju problem kao i ja tako da ne mogu redom da daju informacije o brojevima tek tako, jer će izgubiti veliki broj korisnika (iako ovo nisam razumeo baš najbolje). Bolja je varijanta isključiti mogućnost sakrivanja poziva... Ipak se bolje isplati promeniti karticu jer, ako je već rešio, dosađivaće i sa drugih telefona (nije ni skupa kao pre, 200 din na trafici sa 200 poruka i ne znam koliko minuta razgovora) - to je moje mišljenje.