[ MaRaToNcI @ 18.08.2003. 19:55 ] @
http://www.hostingcms.com/partizan/

misljenje ( najgore je raditi redesign:(
[ vezeri @ 18.08.2003. 20:05 ] @
Napred Partizan!!! Sajt je OK samo sto manje crvene boje iz poznatih razloga.
p.s. mogao bi promeniti boju skrola bara barem za imaoce IE 6.
[ tOwk @ 18.08.2003. 21:38 ] @
Šta će onaj prazan frejm gore? Ako bude takav sajt, prestajem da navijam za Partizan ;-)
[ pctel @ 18.08.2003. 22:25 ] @
Mogao bi gornji frejm da bude jedno 500 piksela visine. :-)
[ bokacbl @ 18.08.2003. 23:19 ] @
Sajt je ok zamisljen, medjutim gornji linkovi su nepregledni dok se ne postavi mis na njih pa bih mogao to da popravis.....
I sto "vezeri" rece mogao bih da promijenis onu crvenu boju i zbog dobro poznatih razloga i zato sto se ne uklapa sa ostalim bojama na sajtu probaj sa nekom bojom koja vuce na sivo(mozda)....

Moje subjektivno misljenje......
[ MaRaToNcI @ 19.08.2003. 01:07 ] @
nije jos nista gotovo:) interesovalo me je misljenje za boje raspored...jer kasnije kad povezem sa bazom , ici ce vesti, dolaze i baneri, bice ludijanje kad zavrsim:)
hvala za komentare:)
[ Gill_Bates @ 19.08.2003. 18:54 ] @
Nisu dobro uklopljene boje, deluje TAMNO - i asocira na CRNU sezonu. Daj da OSNOVA bude svetla i da se efektima POTAMLJUJE a ne ko sada posvetljuje.


I obavezno SUZI gornji HORIZTONTALNI deo Bar za pola, u rezuluciji 800x600 on zauzima skoro pola ekrana.
[ MaRaToNcI @ 20.08.2003. 12:40 ] @
http://www.hostingcms.com/partizan2/
verzija 2 :) da cujem sad :)

[ bokacbl @ 20.08.2003. 22:34 ] @
Prvo sad gornji linkovi izgledaju mnogo bolje i one strelice su se mnogo bolje uklopile u donjem dijelu stranice(koje su prije bile crvene)......
Medjutim sto rece Gill_Bates ona siva je stvarno losa i daje grozan vizuelni efekat ....Probaj sa nekom vedrijom bojom koja ce osvjeziti site....


[ cozi @ 20.08.2003. 23:09 ] @
meni nikako ne lici na oficijalnu prezentaciju bilo cega
nema nekakvu tezinu corporate(zvanicnog sajta)
e sad ne vidim potrebu za iframe-mom ili ako vec imas iframe
neka se odnosi samo na vesti a ne na ceo centralni deo
flash mi nije jasan(flash radi flasha)
promeni sivu pozadinu da bi malo dobio na dubini(predlazem crno sa malim belim kockicama ili ...)
i promeni ono dugme dodaj(partizanova e-mail lista)

nje