[ dulleo @ 07.08.2007. 10:30 ] @
Planiram da upisem Cisco CCNA kurs u NS, na FTN-u (Centar za upravljanje velikim sistema).
Kakva su iskustva ljudi koji su pohadjali isti?Kakva su predavanja,da li vredi dati 1000 i kusur evra?

pozdrav i hvala
[ rogis @ 19.08.2007. 13:21 ] @
to je super, mislim da vredi ali ti u ns jako lazu, kolega i ja jedva namolimo sefa da nam plati i kad smo placali svi slatki prema nama, 'ortaci' a posle, uvek, kasne imali su neka vazna posla pa ce malo odloziti predavanja, pa im dolazi neko vazan i slicno, ko zivi u ns i mko ima zivaca da se sa njima maltretira da, a za sve druge predlazem neke ozbiljnije skole, moram napomenuti privatne jer su se ovi navikli na studente pa imaju vremena, 2-3 puta sam objasnjavao da ne zivim niti radim u ns i da dolazim samo zbog njih, i onda smo odustali
nisam odusevljen
[ Branko Santo @ 20.08.2007. 13:07 ] @
Sto se mene tice godinu dana ucenja za CCNA je smesno.

Ako si bas zapeo za skolu javi se ne PP ako modovi obrisu :)


Modovi ako je procenjeno kao reklama a vi brisite :)


Ja radim u Smart school i uskoro otvaramo Cisco akademiju (septembar - oktobar) kakve ce biti cene, termini i ostalo nemam pojma.


Ajd u zdravlje
[ Miroslav Jeftić @ 20.08.2007. 13:15 ] @
Može da ostane.
[ dulleo @ 20.08.2007. 14:32 ] @
@rogis

koju bi mi ti skolu preporucio?.."problem" je sto ni ja nisam iz ns (Kula)..
jedva sam uklopio ovu varijantu (za sad) i pored toga sto radim...

odustali od kursa?

pozdrav

[ igracc @ 02.09.2007. 22:33 ] @
Iz kog mesta je skola Smart school.
Znas li sada cenovnik i termine, reci mi nesto vise o svemu tome...
[ Miroslav Jeftić @ 02.09.2007. 23:12 ] @
Smart je iz Novog Sada, možeš pogledati na njihovom sajtu www.smart.edu.yu za sve što te zanima, a najbolje da nazoveš telefonom.
[ Branko Santo @ 03.09.2007. 05:57 ] @
Posto se trenutno selimo verovatno nece pre novembra.

Cene isto tako nisu odredjene, ako budete zvali verovatno cete dobiti mene ili vam nece dati nikakve informacije posto jos nista nije definisano zbog razloga iz prve recenice. :)
[ Miroslav Jeftić @ 03.09.2007. 12:30 ] @
Branko, je l' ta selidba utiče na termine za polaganje ispita, ili je sve po starom?
[ Branko Santo @ 03.09.2007. 12:56 ] @
Ne ne sve po starom subotom prepodne su i dalje ispiti.

Vidimo se ;)