[ zoran13 @ 07.08.2007. 21:57 ] @
Resio sam da kupim jedan mali dzepni racunar....pregledao sam mnogo tema ovde na forumu, ali nikako ne mogu da se odlucim za jedan....zato imam prosto pitanje, imam odvojeno izmedju 350 i 400e za kupovinu ali uopste ne znam koji aparat bi uzeo....video sam u jednoj radnji asus p525, radnik koji tamo radi mi je rekao da je sasvim ok, ali ipak bi proverio da li za 380e koliko on kosta ima neki sa boljim performansama.....

[ BioSQUAD @ 07.08.2007. 22:45 ] @
Sa ili bez telefona?
Ja sam koristio razno raznih, ali za sada poslednje vreme koristim HTC Hermes - TyTn, i necu da ga menjam jos duze vreme. Ima sve sto je potrebno za jedan solidan Pokcet PC i telefon (Wireless, Bluetooth, Kamera 2.0 MP, QWERTY tastatura, brz procesor, nije veliki da se nosi....) A mozes da nadjes tu negde sa cenama preko oglasa!
[ zoran13 @ 08.08.2007. 15:05 ] @
Sa telefonom naravno.....
[ dolke022 @ 08.08.2007. 18:58 ] @
Pozdrav

Ja ti predlazem da pogledas modele kompanija HTC i Qtec. Ja koristim PDA marke O2 koji je kupljen na Tajlandu za oko 600e.
E sada reci cu ukratko zasto mislim da treba da pogledas PDA ovih proizvodjaca.

Fora je jednostavna, oni za te pare koje si planirao da potrosis daju najvise a i pristojnog su kvaliteta, nesto kao japanska vozila...
Za Asus-ove PDA ne znam ali Hp je jako mocna stvar. Oni jako polazu na konstrukciju i kvalitet izrade, ergonomiju... Neki cak imaju i zastitu za ekrane
zatim obicno puno "hrom" delova I estetcki su najjaci. Ali cena ... Mnooogo

Ne znam, moj o2 je super. Nije najlepsi na svetu ali zato sve ima. Wi-Fi, Intelov procesor na 520 Mhz-a, Bluetooth, Ir, Qwerty tastaturu itd. Ponavljam za 600eura.
Dacu ti link ka mom modelu koji je jedan od naboljih a nosi naziv O2 XDA Zink

Link: http://www.seeo2.com/product/XdaZinc/template/Product.vm