[ sinabl @ 12.08.2007. 09:54 ] @
Imam ovu kameru vec vise od godinu i stvarno sam prezadovoljan sa njom.
Za snimanje svadbi se ubila. Nije teska i moze na rame sto je najbitnije.
A sto se tice kvaliteta slike stvarno sam zodovoljan, cak sam as njom snimao i neke studentske predstave za arhiv Akademije umjetnosti u Banja Luci...
Uz nju sam dobio i externi mikrofon, stereo zvuk, stvarno odlican....
Interesuju me ti njeni nedostaci zbog kojih ih svi pljujete.
Stvarno mi nije jasno.
Eto, zelio bih da cujem vase komentare!!!
[ mmilcic @ 13.08.2007. 18:20 ] @
Ne znam da li si imao priliku da vidis sliku sa neke malko bolje i skuplje kamere...

Glavni nedostatak joj je mali CCD senzor i zbog toga joj je slika losija pri losim svetlosnim uslovima.

A kad je uzmem u ruke, podseti me na moj Yugo - krcka i škripi... Jeftina plastika...
[ sinabl @ 13.08.2007. 18:36 ] @
Nisam to primjetio jer imam dobar 50W-atni reflektor.
Ma sve je to dobro za odraditi po koju svadbicu. Bice prilike i za bolju...
Hvala na odgovoru...
[ dallyg @ 20.08.2007. 23:09 ] @
zdravo svima. ja sam imao priliku da poredim md10000 sa nekim profesionalnim jvc kamerama konkretno i stvarno je razlika u kvalitetu slike. ta kamera sa testiranja je imala i problem sa izostravanjem gdje svjetlo bas nije bilo dobro. da li je to tako inace ili je bio u pitanju kvar na njoj, to ne znam. vrlo kratko sam ih poredio, ali dovoljno da zapazim neke razlike. medjutim, primijetio sam da ih puno upotrebljavaju snimatelji svadbi i kazu da su dobre za te i slicne prilike. ako neko zna gdje se moze kupiti u bosni nova ili polovna md10000 nek odgovori na temu, jer je dugo trazi moj prijatelj kome se bas svidjela.pozdrav

[ the best on net @ 30.08.2007. 00:14 ] @
ovga camera je gora od svih. Snimao sam 5-6 svadbe i kamera je totalni promasaj.Kao prvo gora je i od 9000 jer je lose postavlen meni za manuelno snimanje t.e za manuelno osvetlenje. dok ja udem u meni pa osvetlim pa podesim prode voz. isto tako je losa i na svetlosti jer daje goru sliku od 9000 sa dobrim reflektorom.
A za white balance da vam ne pricam. kada izlazis napolje treba joj 5-6 minuta da se svesti t.e da ne snima plavo. I jos mnoge druge mane koje nemogu da se setim .TOTALNI PROMASAJ. ZAKON JE 62 ali se vec ne proizvodi(ne znam zasto) Bolje kupite 9000 nego 10000 . Pozdrav iz MAKEDONIJE