[ liberal82 @ 13.08.2007. 15:13 ] @
Nervriam se vec tri dana, unistio sam 10 diskova i probao sa milion programa i u milion formata i ne znam u cemu je problem.....ako neko zna pliz :)

kupio sam sony hc37... odlicno radi ... kada povezem sa televizorom sve je fenomenalno kada povezem sa racunarom preko usb-a ili preko firewire radi super i prebaci bez problema, kada to sto prebacim pustim na racunar radi bez problema e sad....problem nastaje kada to sto sam prebacio na racunar narezem na cd i onda pustim na dvd player .... slike ima zvuka nema.... ili zvuka ima a slike nema.... ???? :)... zasto ??/ gde gresim? menjao sam formate(avi, dvd, mpg), menjao programe kojim prebacujem (windvd, neodvd,ulead, neki uz kamericu sto sam dobio).ali opet mi je to mnogo cudno jer na kompu radi super u svakom slucaju ali kako narezem na cd dvd ucita ali ne reprodukuje i sliku i zvuk ???? zna li ko ? :)... pomazite da ne skrenem :)...

dvd je lg sa 5+1... do sada nisam imao nikakvih problema i citao je sve formate i sve diskove koje god da sam ubacio ... proba sam da ne idem preko skarta vec da ubacim u s video na tv-u ali ni to ne pomaze.... cak sam povezao i preko slusalica na tv ... dvd kablom u tv za sluske.... nece nikako da pusti zvuk...... ??????? samo na jednom disku imam zuvk ali nema slike.... uhhhhh.....
[ sinabl @ 13.08.2007. 18:38 ] @
A sta se desava kada taj narezani DVD pustis na racunaru???
[ liberal82 @ 13.08.2007. 22:45 ] @
dvd format radi najnormalnije a ovi ostali daju i sliku i zvuk ali dosta seckaju.... sto mi se do sada nije desilo jer je racunar dosta dobar...... nemam ideju uopste.... jedino da nadjem neki drugi dvd player pa da probam tamo ali na ovom mi se do sada nikada nije desilo da nesto nece da pusti
[ deks007 @ 14.08.2007. 00:38 ] @
Pogledaj ovde http://www.elitesecurity.org/p1597266 mozda ces naci odgovor sto se tice nekih stvari . Za prebacivanje snimka samo FIREWIRE (USB zaboravi ) a kada zavrsno rezes na DVD u Neru nades opciju Burn DVD Video files i nema greske . Probaj pa javi ( svi moji predlozi i saveti su uglavnom vezani za Vegas i DVD Arhitekt . Pozdrav !
[ liberal82 @ 21.08.2007. 17:13 ] @
tnx. deks ali jos uvek nisam resio problem.....

svaki dvd player kkoji ima 5/1 sistem nece da reprodukuje zvuk..... svi ostali reprodukuju bez problema.... jedino mi ostaje da uzmem na svom i izvadim sve zvucnike jer ne znam kako da ih iskljucim ovako pa da probam onda...... mada.... vec sam se pomirio sa tim da cu kuci gledati samo na kompu :0...

[ deks007 @ 21.08.2007. 21:43 ] @
Mozda je glupo pitanje ali dali si na televizoru podesio u Audio podesenju da ti je zvuk 5.1 ? Ako ti nije problem opisi na koji ti nacin kreiras DVD - od montaze sirovog materijala do rendera itd . Nemogu da verujem da ti neuspeva ako pratis uputstva sa linka koji sam dao . Pozdrav !