[ parmin @ 15.08.2007. 06:02 ] @
Nešto sam zabrljao, pa mi sada pristigle prezentacije neće da otvori. Međutim, prezentaciju u power pointu, koju ja napravim, to otvara. Pokušao sam u nekom drugom programu da ih otvorim, ali izbacuje mi obaveštenje da: NO PREVIEW AVAILABLE.
[ djalfirevic @ 15.08.2007. 07:21 ] @
Jel kazes da Flash nece da ti otvori PowerPoint prezentacije?
[ parmin @ 15.08.2007. 11:31 ] @
Ne flesh, nego mi je stigla jedna prezentacija, slike, i neće nikako da se otvori. Pokušavao sam u nekom drugom formatu da je otvorim, neće. Druge prezentacije se otvaraju bez problema, ja napravim sam prezentaciju i nju starujem normalno, a za ovu neće.
[ akasha org. @ 15.08.2007. 13:16 ] @
nista ja ovde ne razumem ?!?!

Mozes malo preciznije?
[ parmin @ 15.08.2007. 13:34 ] @
Pazi ne može preciznije od onoga što sam napisao. Stigla mi je poštom neka prezentacija u power pointu. Tačnije stigle su mi dve prezentacije. Jednu sam normalno otvorio i pogledao, a drugu neće da otvori.
[ akasha org. @ 15.08.2007. 18:57 ] @
nema nikakve veze sa Flashom...

Jesi pogledao ekstenziju? Ako je .ppt ili .pps i dalje nece onda zatrazi da ti posalju ponovo.
Ako nije, probaj sa reimenovanjem u .ppt ili .zip ili sta vec mislis da je i probaj da otvoris tako..

Jednom mi se cak desilo da prezentacija radi jedino ako je na desktopu, cim promenim folder ona vise ne radi...
[ djalfirevic @ 15.08.2007. 19:27 ] @
Pa sto u Flash forum, nemo nas zbunjujes...

:)
[ milanovic1 @ 02.12.2008. 15:12 ] @
Ja sam cika Djordje.
Pomalo radim u Flash-u i P.Pointu.Vidim da imate neke probleme koje ste verovatno resili pa sam hteo da Vas zmolim da mi pomognete.Sve je to meni odlicno radilo dok nisam ubacio nove programe:flash CS3 i P.Point 2007. i sada dok je file.swf na putanji (adresi)sve je uredu. Cim ga obrisem prezentacije nema. Ako vratim file.swf iz korpe prezentacija radi. Ranije sam u prezentacijama imao i po neoliko MB, a sada do 100Kb.
Pomozite mi cika Djordje
[ Nikola Dunja @ 19.12.2008. 14:28 ] @
meni se slicno desilo zbog office 2007 moguce da je zbog toga,probaj da ides na open with i nadjes putanju do power pointa u novom office, odnosno ovog sto si instalirao.A prezentacija naravno nece raditi bez file.swf ako ga nema, t.j.nece prikazati u browseru!!!