[ dzonka @ 19.08.2007. 20:22 ] @
Da li mi neko moze reci da li preko N93i mogu da koristim neki VoIP ili bar MSN optimizovan za telefon, tj. da pricam sa MSN ili Skype kontaktom?
Telefon ima WiFi, pa me zanima, da mi neko iz svog iskustva moze reci da li je koristio neki VoIP i kako je prolazio sa racunima... tj. koliki je bio protoj i sl.
[ morgowan @ 20.08.2007. 08:18 ] @

http://www.fring.com/
[ Nesha_bg @ 14.09.2007. 02:14 ] @
Ukoliko koristis VOIP preko gprs u mts mrezi kartica ce ti biti blokirana u roku od 3 dana bez obavestenja....
To je strogo zabranjeno!!! Msn moze normalno da se koristi ali VOIP no no
[ ninjaz @ 12.06.2008. 16:05 ] @
Kako oni mogu da znaju ako razgovaram preko Fring-a ili Skype-a za mobilni telefon?
[ djerdja @ 17.06.2008. 19:17 ] @
Oni sve znaju,udba radi za njih.
[ ninjaz @ 18.06.2008. 00:25 ] @
Citat:
djerdja: Oni sve znaju,udba radi za njih.


Znao sam!
[ dusanissimus @ 22.06.2008. 10:29 ] @
E51+wireless hotspot bilo gde u gradu+fring i..........voip-uj kolko ocesh! (MOJ SLUCAJ!!!!)
[ Napushenko @ 14.07.2008. 04:04 ] @
Sa MSN-om mozesh da komuniciras bez problema ako imas program koji mu odgovara.
A i Skype je VOIP a njega mozesh koristiti bez problema,samo kad ti neko napravi "Call" na skypu-u Operator ce ti naplatiti dodatno ako si preko GPRS-a,bare tako radi u Makedoniji.
[ lemiar @ 17.01.2009. 21:18 ] @
Pozz sticem utisak da je moj telefon malo sporiji od kako sam ubacio 2-3 teme za njega memorija nije puna, ali on sporije otvara galeriju itd. Da li ima neka podesavanja ili neko softversko ubrzanje telefona?? I jos nesto pre dok sam koristi 064 radio mi je Blacklist, a kako sam presao na VIP nece pa da li neko moze reci kao to da podesim (podesavanja nisam dirao)?? I negde sam na sajtu (ovde) video link koji je pokazivao da li ima novih update za odredjeni telefon (kad uneses model) ali sad ne mogu da nadjem pa da li me neko moze uputiti na tu temu??

P.S. izbacuje mi da nemam dozvolu za pisanje u nokia pod forumu pa moram ovako ja se IZVNJAVAM