[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.08.2007. 22:35 ] @
Ako neko koristi DVDPediju i export kolekcije u html, napravio sam novi, tj. modifikovao postojeći template (MydfProHTML) i koristim ga za prikaz kolekcije na www.mariotomic.com/divx

Ako vam se sviđa, možete ga preuzeti sa http://www.box.net/shared/nuvrfk5itc (33kB)

Promenio sam mu boje, sa DVDPedijinih (lila) na one koje su više nalik onim u Tigru, otkačio funkciju navigacionih dugmića, jer mi je trebao prikaz cele kolekcije na jednoj strani, pobrisao nepotrebnu grafiku i sl. A da, i najvažnije, stavio da se umesto studija koji je radio film prikaže ocena filma sa IMDb-a :)

Kad se unzipuje fajl, dobija se folder sa sličicama i html fajl.

Folder ide u ~/Library/App Support/DVDpedia/Templates a folder sa slikama u podfolder Images na gornjoj lokaciji.
[ Dachaz @ 20.08.2007. 22:58 ] @
Pošto ne znam kako funkcioniše DVDpedia (jer koristim ukusnu biblioteku, a i to samo da popišem kod koga je šta od diskova i knjiga) - interesuje me sledeće: da li je moguće da svaki onaj description bude zaseban fajl, a da listing bude zaseban fajl?

Ako može, onda ćeš moći ovo da lako izajaxuješ i ima da bude prava stvar ;)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.08.2007. 23:04 ] @
Moguće je samo da stavke budu posebi fajlovi. Generiše se poseban html za svaku stavku. Ali onda listing ne postoji :(

Samo ti Ajaxuj :)
[ DS_Store @ 21.08.2007. 16:02 ] @
Broj SFova i anima u kolekciji ti je kriminalno mali :}
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.08.2007. 16:44 ] @
Jel ovo ironyčno? :)
[ DS_Store @ 21.08.2007. 17:50 ] @
Nije nego drugarski-zabrinuto :} Imho, gledaš previše bljuzgi (drama i sl.) :D :D :D

Napominjem: IMHO! ;}
[ madamov @ 26.09.2007. 17:33 ] @
Citat:
Dachaz: Pošto ne znam kako funkcioniše DVDpedia (jer koristim ukusnu biblioteku

A kako u bilo kom od njih da ubacim sve što imam od DVD-a i DivXova bez da unosim sve podatke? Na primer, lociram film na IMDB pa da programu podmetnem link, a on išćita sve što može? Izdvoljivo li je? Svaki search by titel iz ukusne biblioteke mi kaže "lookup failed".
[ madamov @ 26.09.2007. 18:00 ] @
DVDPedia je moj favorit za filmove, odmah sam provalio kako se šta radi od pitanja iz prethodne poruke.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.09.2007. 20:30 ] @
Evo izašla je i v4...ima lepih poboljšanja, mada mi se ništa nije učinilo radikalno promenjenim :)