[ Dejan Bizinger @ 24.08.2007. 15:12 ] @
Hocu da izdvojim neko vreme da usavrsim moje znanje iz SEO i SEM pa me zanima ima li neko da preporuci neke dobre knjige i e-knjige?
[ nocom @ 24.08.2007. 16:20 ] @
Mozda gresim ali mislim da se vise moze nauciti surfovanjem po blogovima SEO i webmaster forumima, s obzirom da po svoj prilici Google unosi neke promene poslednjih meseci u svoje algoritme i nacine poslovanja.
Mislim da dosta toga sto je napisano ne moze da prati trenutnu situaciju pogotovu nakon duzeg ignorisanja Googla na probleme sa proxijima i suplemental cashe-om.

Ja licno poslednja 2 meseca vise boravim na del.icio.us,digg i ostalim soc.netw. nego sto citam e-books .

Sve najbolje u kopanju
PoZz

[ ||NeX|| @ 29.08.2007. 12:04 ] @
Svaki svjestski poznati SEO Expert ce ti iz topa preporuciti: SEO Book
Kada nju procitas imati ces jako dobre osnove.
[ bsaric @ 29.08.2007. 16:01 ] @
Mnogi profići kažu da je od Mikea Grehana SEO knjiga još bolje napisana jer je on išao od stručnjaka do stručnjaka koji su u tom trenutku radili na algoritmu i istraživanjima i na temelju toga pisao knjigu, ja ju još osobno nisam kupio, ali prema ono što znam preporučaju se obje, od Aaron Walla je nešto jednostavnije napisana po drugima.

http://www.search-engine-book.co.uk/
[ nocom @ 30.08.2007. 01:03 ] @
@||NeX||
Sta sa tim referer linkom seobook.com/2397-6-3-26.html ?
Nije ovo pijac ovo je forum - procitaj pravilnik!!

@Dejan Bizinger
Ukoliko narednih dana stignem postavicu par linkova ukoliko zelis da posecujes blogove sobzirom da forume verovatno vec posecujes (mislim na strane)
PozZ