[ lonelyrider_44 @ 24.08.2007. 23:41 ] @
Bicu kratak, logovanje na gmail predstavlja problem, unesem username i password, i dobijem poruku da je "browser's cookie functionality turned off"...a gde god sam nashao podeshavanje u Operi za cookies, svugde sam ih ukljuchio!!!
[ karin @ 25.08.2007. 08:58 ] @
Isti problem sam i ja imao, ali sa starijom verzijom Opere (sad koristim verziju 9.23), ali kada sam skinuo novu proradilo mi je i sada radi ok. I ja sam postavljao pitanje u vezi toga ali ni jedan odgovor mi nije pomogao. Uglavnom sada radi. Kako, zasto? Ne znam.
[ Milan Gligorijevic @ 25.08.2007. 09:06 ] @
Otvori gmail stanicu => Tools => Quick preferences => Edit site preferences => Cookies => Accept cookies
[ lonelyrider_44 @ 25.08.2007. 11:06 ] @
Citat:
lonelyrider_44: ..a gde god sam nashao podeshavanje u Operi za cookies, svugde sam ih ukljuchio!!!


Sve je ukljucheno za cookies, da rade, mmwc.
Inache, danas Gmail radi. Imao sam malih poteshkoca pri logovanju na es, ali i to je uspelo. Ono shto sam uradio, bilo je to shto sam obrisao cookies4.dat iz opera direktorijuma, ali sinoc sam nakon toga pokushao da se ulogujem i nije uspelo, a danas jeste. Tako da znate, svi vi kojima ce se u buducnosti ovo desiti! :)
[ Goran Mijailovic @ 25.08.2007. 18:03 ] @
Hvala, valjda nece

Zanimljiv problem, za takav jedan browser, mada licno koristim FF a dosta njih kazu kako je Opera najkompletniji (i najbolji) browser.
[ Jericho @ 29.04.2009. 13:12 ] @
Citat:
Milan Gligorijevic: Otvori gmail stanicu => Tools => Quick preferences => Edit site preferences => Cookies => Accept cookies


Ne znam kako sam ih bio iskljucio - uglavnom, zahvaljujem se za resenje problema, iako je resenje za moj problem dato par godina unapred