[ tigarrrrr @ 26.08.2007. 11:45 ] @
Pozdrav,
prvi put mi se ovo desava, imam stranicu i nju google vidi i pronalazi ali nije index.html nego drugi link unutar stranice,
kako da napravim da google vidi index moje stranice a ne drugi link unutar stranice ?

Pozdrav i hvala.
[ old @ 26.08.2007. 12:27 ] @
Manipulacija naslovima je jedan od načina, a naravno i pribavljanje linkova koji će voditi na index.html.
[ tigarrrrr @ 26.08.2007. 13:19 ] @
@old
Kad kazes manipulacija naslova mislis ako se prva stranica zove "moja stranica" a druga npr. "moja stranica - kontakt" itd. ?
Ja sam tako i napravio da svaki link ima poseban naziv ali on nije indexsiro index moje stranice :(
[ old @ 27.08.2007. 13:43 ] @

Ako stvarno nije indeksirao početnu, onda treba da nabaviš linkove koji na nju vode.

Pre će biti da je indeksirao više stranica računajući tu i početnu, samo zavisno od keyword-a upotrebljenog pri pretrazi daje prioritet nekoj drugoj stranici.

PS

Nigde više nisam naišao na slučaj da neko sajt naziva "stranica". Da zabuna bude veća, to jeste skup stranica.
[ ||NeX|| @ 29.08.2007. 12:08 ] @
Sto vam je tako tesko odmah postaviti link na stranicu o kojoj se radi?
[ penkiler @ 30.08.2007. 14:28 ] @
Nisi bas najbolje objasnio u cemu je problem, ali ovako naslepo moguce je da stranica koju zelis da vidis u rezultatima ima premalo teksta
[ tigarrrrr @ 30.08.2007. 18:55 ] @
Resio sam,od juce je sve opet Ok,
index ima premalo texta jer je dosta graficki uradjen tj. ima puno slika pa sam promeno Keyword i izmenjo nazive pa napravio sitemap i onda prijavio ponovo na Google i sad sve radi.
Pozdrav.