[ zila015 @ 26.08.2007. 11:50 ] @
... odakle da pocnem ? jbg ovako...

Primetio sam da dosta ljudi na ovom forumu traze likove sa kojima bi mogli da naprave game devolpers tim (ili kako vec). Nemam neko iskustvo sa svim tim programerskim jezicima, nesto malo znam da 3d modelujem. Ali ono sto ja najbolje znam se izgleda najmanje trazi na forumu ili jednostavno niko ne obraca paznju na to.

Dakle da predjem na stvar.

Ako nekome na ovom forumu treba covek koji ce da bude zaduzen za muziku u igri (efekte, abijent i ostalo) za bilo koji zanr, neka me slobodno kontaktira na mail [email protected]. Ja sam bezposlen tacnije idem u srednju skolu (znaci bezposlen) pa tako da imam vremena na pretek. Filing bi mi bio kada bi me pozvao neki tim koji radi na kvalitetnoj, ozbiljnoj igri, nije bitno kog zanra. Sto se tice novca neocekujem nista ali to sve zavisi od dogovora, najvise bi voleo da je igra besplatna (TEHNOLOGIJA NARODU!) a sto se tice kvaliteta muzike ne bi mogao sam sebe da hvalim, bavim se muzikom oko 2 godine i imam puno vere u sebe. Ne raspolazem nekom opremom ali do kraja ove godine kupujem opremu za jedan osnovni home studio.

(P.S. Ako vas ne interesuje moja ponuda a znate nekoga ko trazi coveka poput mene obavestite ga o ovom postu ili mu dajte moj mail, uzgred sva pitanja mi saljite na mail posto neverujem da cu u skorije vreme navracati na ovaj forum, nevolim forume :-)